reclamatie experience

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
TuNaTu
New Member
New Member
Posts: 18
Joined: 07 Mar 2015, 10:42

08 Mar 2015, 12:53

Nume reclamant : TuNaTu
Numele adminului reclamat : Experience
Motiv : cfg.wall =))
Dovezi : http://www.girlshare.ro/ETC.!! ExpEriEncE: Am sters link`ul de download pentru demo,fiindca eu nu am dat nici un demo azi pe respectivu asa ca nu ma intereseaza ce demo are el prin pc.
cfg meu: http://www.girlshare.ro/34537797.8
poze: Image
Image
Image
linckul de la scan: http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=15117
ps: verificati cfg asta si dati si scan mai precis uitativa in el si vedeti ce e :)
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

08 Mar 2015, 12:57

Scuzati-mi copy paste`ul de la postul din reclamatia lui Fh dar nu merita pustiulica asta sa`i acord atata importanta sa imi rescriu cuvintele :D



Post copiat de la reclamatia lui FH: viewtopic.php?f=29&t=6010&p=13573#p13573

:D Unii sunt usor de pacalit in fine...Pot avea argumente,si unii si altii privita problema din unghiuri diferite ca si in politica doar ca acolo exista un vot etc. si majoritatea decide. E clar insa ca un Scan era mult mai bun eficient fix pentru faze de genul asta.


UPDATE!

Deci azi intra asta pe server ii fac poze si intra pe messenger,unde imi dau seama ca eu l-am mai prin pe asta in trecut si a fugit de scan :)))) De data asta nu mai fuge dracu si apasa scan si sa vezi supriza fix el la el cfg suspicios :|

Discutie de acum 2 luni!!!!

Kojo Kojo: tu esti sm player?
marius_baby112: da
Kojo Kojo: imediat
Kojo Kojo: ia progamul asta
marius_baby112: aa
marius_baby112: da
Kojo Kojo: si apasa scan
Kojo Kojo: hai apasa scan
marius_baby112: da
marius_baby112: a aparut cv
marius_baby112: dami si mie programul
marius_baby112: a
marius_baby112: dau ctrl v aici ?
Kojo Kojo: nu
Kojo Kojo: bye
marius_baby112: ok
Kojo Kojo: poate
Kojo Kojo: te mai prind pe serverele g1 cu acest cfg
marius_baby112: ok ne vedem pe forum
Kojo Kojo: ok bye bye
marius_baby112: nush ce dq e programul asta am luat hack
Kojo Kojo: eu ti-am dat hack
Kojo Kojo: nu progamul
marius_baby112: aaa
marius_baby112: ok
marius_baby112: si cum se fol programul asta
(ATUNCI NU MI-A FACUT RECLAMATIE :D )

Discutie de azi 3.08.2015

marius_baby112: hei
BUZZ!!!
Kojo Kojo: tu esti ?
marius_baby112: da
Kojo Kojo: tunatu ?
marius_baby112: da
Kojo Kojo: LOL
Kojo Kojo: eu te-am mai prins pe tine
marius_baby112: aha
Kojo Kojo: ia progamu asta si apasa scan


PS: Subliniez faptul ca,acum 2 luni am stat pe el din greseala si am vazut o faza clar de WALL a iesit prin perete fix pe unu,si apoi i-am dat scan direct si ala a fost rezultatul scanului ca si azi CFG SUSPICIOS!! si bineinteles ca i-am dat hack fara discutii si atunci si azi :D Juca cu SMPLAYER atunci si cum la messenger ramane discutia anterioara azi mi-am adus aminte de el :) sa vezi coincidenta @-)


WALL in CFG!

BAFTA!!!!





Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

08 Mar 2015, 13:04

Eu m-am uitat prin cfg si nu vad nimic suspicios........
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

08 Mar 2015, 14:57

Cel mai probabil sterge dracul fisierele din CFG cand iti da cfg`ul la verificat :)) drept dovada si scaparile de la Scan care apar la statistica lui de scanari

Are primul scan de la mine de acum cateva luni (dupa faza de wall de pe server despre care vb mai sus :) eu i-am dat hack fara sa mai verific cfg`ul fiindca nu mai avea rost )atunci era cu numele SM.PLAYER apoi pe parcus si de la alti admini care l-au mai scanat din cate imi dau eu seama,dar nimeni nu a observat o chestie :D
si anume ca:

la primele 4 scanari de pe 28.02.2015, 05.03.2015 04.03.2015 etc..avem urmatoarele date:

Cheat Signature Detected: Found Suspicious CFG: bos.cfg (total lines: 54) - unknown status -----------> (54 de linii)

In schimb la ultimele 4 scanari de pe 06.03.2015 inclusiv cel de azi dat de mine,adica cel mai recent scan avem urmatoarea situatie:

Cheat Signature Detected: Found Suspicious CFG: bos.cfg (total lines: 46) - unknown status ------------> ( 46 de linii)

Deci se vede clar ca,umbla la cfg in fine /:) dar cum am mai zis si la reclamatia lui FH,pe aici nu prea e loc :D...BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
TuNaTu
New Member
New Member
Posts: 18
Joined: 07 Mar 2015, 10:42

08 Mar 2015, 15:13

experience uitate in topicul anterior unde acum 2 luni zici tu ca nu am acceptat scanul :)) dar mai jos spui ca lam acceptat deci cum vine treaba asta il accept sau nu,si stai lin ca nu e mare chestie ce e in cfg ala de acum 2 luni normal ca il modific cum vreau eu e al meu si nu cred ca e o infractiune in plus tu nici nu lai cerut ce si cum e cu el te crez bun dar nu e asa ,astept parerile tuturor care stiu intradevar sa admineze.
Uitativa pe demo cfg poze etc. si dativa pareri


ExpEriEncE: 1 data ai fugit de pe server,1 data ai dat SCAN si ai luat HACK! si nu ai mai facut reclamatie iar azi, ai dat iar SCAN si ai luat iar Hack!si totusi de data asta ai facut reclamatie fiindca ai vazut ca este loc la reclamatia lui FH :)) dar cum spuneam uite ca nu prea este pam-pam!!!......vad ca esti nedumerit de ceea ce zic eu....in fine ne lungim cam mult. Bye-Bye
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

08 Mar 2015, 15:41

Deci sa sa zicem are cod/aim/wall etc. TuNaTuLe ti-am zis ma sa nu ma-i intri ca nu ai cu cine vorbi inafara de Lucian.Deci daca in trecut ai fost prins cu cod/altceva vei avea mereu.Nu ai ce sa le ceri...

-- 08 Mar 2015, 16:43 --

Voi inafara de ASU,Mr.TarZaN...si alti mai stiti ...

Vlad Vega:
DA tu ce tot te bagi in seama ma?
Esti admin cumva?
La ce dracu intri tu si comentezi aiurea?
vezi-ti frate de jocul tau si lasa forumul, nu e pentru tine...
PS Tu ai fost prins cu cod, nu odata, ci de mai multe ori, asa ca pastreaza comentariile pt tine.
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

08 Mar 2015, 18:08

fN. wrote:Deci sa sa zicem are cod/aim/wall etc. TuNaTuLe ti-am zis ma sa nu ma-i intri ca nu ai cu cine vorbi inafara de Lucian.Deci daca in trecut ai fost prins cu cod/altceva vei avea mereu.Nu ai ce sa le ceri...

-- 08 Mar 2015, 16:43 --

Voi inafara de ASU,Mr.TarZaN...si alti mai stiti ...



Stii daca marea majoritate spun ca are cod tu de ce ii iei apararea si spui ca nu are???.......Si nu stiu de ce te bagi in seama daca spui ca nu ai cu cine sa vorbesti.... :| :|(inafara de Luci)...
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

09 Mar 2015, 13:18

TuNaTu wrote:ExpEriEncE: Am sters link`ul de download pentru demo,fiindca eu nu am dat nici un demo azi pe respectivu asa ca nu ma intereseaza ce demo are el prin pc.
Cum sa stergi asa ceva ??
Macar cand i-ti este adresata o reclamatie nu taia si spanzura prin posturile acuzatorii la adresa ta. NU pe tine te intereseaza.
Pozele sunt de la hack.. daca nu ai facut demo aste altceva.
Rog Tunatu daca mai are demo si e de la hack sa-l mai posteze odata, in primul post.
Daca adminul Experience i-a facut demo si Tunatu nu pune demo Reclamatia este NULA.
Ca modalitate de procedura, innainte de a "trage" un player pe messenger, cu intentia de a obtine rezultat la scanare, sa se faca demo innainte de a fi "tras" respectivul player pe messenger, asta cel putin pana la rectificarea Regulamentului.
Faptul ca playerul ruleaza sistemul pe win-xp acest "program minune" conceput pentru win7, da eroare, da cu cod.
ExpEriEncE wrote: Cel mai probabil sterge dracul fisierele din CFG cand iti da cfg`ul la verificat
Cu asta sunt de accord, iar explicatia data de Tunatu nu e prea plauzibila.
Ce nu inteleg eu la Tunatu.. daca vede ca singura "buba" din scan e bos.cfg, de ce nu-l sterge naibii din cs... sunt tare curios ce zice programul dupa asta...
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
TuNaTu
New Member
New Member
Posts: 18
Joined: 07 Mar 2015, 10:42

09 Mar 2015, 18:23

scuze tec dar nu mai am acel demo,daca el considera ca nu e bun asta e, acum vreau sa explic ceva am facut niste teste la un alt cfg random am luat un config de la un cs lam redenumit lam bagat in cstrike pe urma am intrat in cs si am dat in consola "exec test.cfg" si ce sa vezi dau scan si zice ca e suspect aici e buba ca activez cfg in consola cu exec iar daca nu activez cfg imi apare ca nu am nimic, deci incercati si voi asta sa vedeti ca e o eroare cand activati cfg ul din consola o sa va dea ca la mine.
aici e fara cfg cu exec in consola default: http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=15235
iar aici e acel config dintr un cs modificat doar numele : http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=15236
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

09 Mar 2015, 19:16

Mai lasa telenovela măi baiete măi... Ce tot incerci sa demonstrezi? A spus Teacher clar... Ai demo, BINE! Nu ai demo, reclamatia este nula... Tot vii aici cu povesti de adormit copii... Ba joci cu un cfg, ba cfg.ul nu e bun, ba i.ai facut cateva testari, ba l.ai luat acum 2 luni... Și-i asta? Te joci cu focul... Dar mai bine nu preferi sa nu ai cfg.ul cu "enșpe mii" de teste/scanari si sa nu te ajute la nimic...? Si BAM, buba dispare.
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
Locked