Reclamatie KLAPS

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
SantaRdk
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 27 Dec 2014, 19:27

28 Dec 2014, 20:03

Nume reclamant : SanTa-rDk
Numele adminului reclamat : KLAPS
Motiv : Deci sa incepem cu inceputul, eu iam dat gag jucatorului CoJaN pentru ca a injurat a zis "plm" sau ceva de genu, iar peste 10 minute dupa ce a primit CoJaN ungag a inceput sa ma ameninte ca o sa primesc remove si sa ma injure, iar eu iam dat gag din nou, iar CoJaN l-a chemat pe KLAPS si a inceput sa ma injure si KLAPS si sa ma ameninte.
Dovezi : http://postimg.org/image/6h0eqapad/
Ora si Data : 19:50 (cam asa) / 28.12.2014 ;)
User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

28 Dec 2014, 20:30

de aia zic nu mai vindeti admin, asa orice prost cu bani isi permite sa dea 15 lei pe un admin, da' sa ai un om calumea care sa administreze un server n-o sa aveti niciodata. e bine ca aveti bani de sandwich-uri si tigari de pe adminele astea. da' comunitatea se duce la vale.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

28 Dec 2014, 20:54

Asta nu are cum sa fie KLAPS a nostru mi-e greu sa cred asa ceva.Numele e G1 KLAPS :D.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

28 Dec 2014, 21:13

oricine putea intra cu Numele G1 KLAPS, Pe server. ai facut reclamatie cui nu trebuie :)
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

28 Dec 2014, 21:18

Raducule,vezi ca te am iertat la doua reclamatii.Nu ma fa sa regret.Se cunoaste ca esti nou pe aici si nu ma cunosti.Doar pe intelesul tau spun ca nu eram eu,nu aveam cum sa fiu eu,deoarece eram la un vin fiert:)).Si cum spun si baietii ,oricine poate pune ceva in fata nickului.Da na....daca atat te duce capul.
PS pt toti: cand vine treaba de aplicat regulamentul,nu ma intereseaza cine e respectivul,adica nu prea am prieteni G1.Nu il cunosc pe Cojan ,nici virtual si nici live,dar am sa am grija sa fie pedepsit daca el a fost cu ideea asta de G1KLAPS.Mai degraba imi place sa mi fac "dusmani" decat prieteni.Data viitoare am sa joc si eu cu Santa Drk ,dar cu un punct in fata,si am sa injur tot serverul,sa vad cum te scoti.Si ultima chestie,daca a vrut sa fie o razbunare pt ca i am scos 3 zile adminul amicului Temelie,nu prea ti a reusit.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

28 Dec 2014, 21:19

A intrat partea intunecata a lui KLAPS pe server :))))).
Nenea Klaps nu se complica sa insulte lumea sau sa te trimita cu colinda. Daca-l calci pe coada, pa admin.
Image
© 2004-2017
User avatar
SantaRdk
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 27 Dec 2014, 19:27

28 Dec 2014, 21:38

Auncea era CoJaN, nu ati putea lua masuri in privinta asta? intra pe server si se da drept KLAPS? :|
User avatar
manutza
New Member
New Member
Posts: 17
Joined: 17 Jun 2014, 20:07

28 Dec 2014, 23:09

Zarmurdar!
De acord cu tine intr-o oare care masura. Intradevar sunt unii care cumpara admin doar sa para ei puternici sau mai stiu eu ce le trece prin cap dar sa sti ca sunt si destui care nu le cumpara si se comporta la fel. Asta e! Nai cum sa controlezi chestia asta. Nu poti sai faci un CV unuia cand ii dai admin si dupa parerea mea nu poate fi invinovatit nimeni pentru ca apar acesti baieti.
Cand au gresit sau incep sa se creada Dumnezeu pe server fie el adminu cumparat sau nu, se face reclamatie si se pedepseste ca atare.

Iar in ceea ce priveste reclamatia...am vorbit de cateva ori cu Klaps, am asistat si la anumite convesatii pe servere si pare un baiat la locul lui cu vorbele la el si mai ales IMPARTIAL. Mie greu sa cred ca tine cu X sau cu Y. Ai gresit ai platit.
Sunt de parere ca nu era el mai mult ca sigur!
Fiti cu minte, nu cuminti!!!
Locked