Reclamatie admin Experience

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Dec 2014, 17:19

Si eu sunt de aceeasi parere sa asteptam decizia lui Lucian.

Si apropo trebuie sa ma justific atunci cand ma pui intr`o imagine proasta si falsa gen atitudine si ce mai zici tu despre mine...

Fn.(ASU) ma ataca mai sus unde zici tu, in nici un caz nu avea el o alta parere fata de a mea si ma luam eu de el.Fa si tu diferenta nu ma mai pune pe mine repede cum ca as fi cu o attitudine aiurea.
Nu prietene eu am aceasta atitudine doar fata de codati ceea ce nu iti convine tie si putin imi pasa.

Sunt destui in aceasta comunitatea cu care ma inteleg ok si ma comport ok ,ceea ce vrei tu sa demonstrezi cu mine e fix comportamentul meu fata de codatii infecti prinsi cu cod si care mai apoi au ceva de spus si sar la gatul adminului care i-a ars (nu ma refer doar in cazul meu) ,e o mare diferenta in ceea ce spui tu si cum vrei sa par eu si cum stau defapt treburile!

PS: Nu am zis niciodata ca as fi eu cel mai bun admin cum subliniezi tu, dar daca tot ai deschis subiectul, da-mi voie sa iti zic ca oricum sunt cu mult peste tine in ceea ce priveste Jocul asta si apoi si functia de admin. BYE!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

18 Dec 2014, 17:34

Experince lasa vorbaria pune dovada si gata...Stiu un player fr3cventa care joaca de o luna pe srv lui de dc nu iai dat ban ...Asa ca lasam la o parte vorbele in plus dovada ....
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Dec 2014, 18:14

M ai spart la chestia asta,ca tu ai fi mai bun in ale jocului si in ale adminatului...:)) Pai mai copile,ti a cerut cineva parerea in privinta asta? Te a intrebat cineva cine e cel mai bun admin sau jucator? De ce faci tu topuri inutile intr o reclamatie in care tu esti acuzat de un ban total aiurea.Asta da dovada de ce am spus eu mai sus...ca esti plin de tine.PS:daca vrei sa faci topuri cu cel mai bun jucator si cel mai bun admin,deschide te rog topic nou.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Dec 2014, 18:30

Off care esti batran si eu copil!!!
Nu ai inteles aluzia, ma refeream la atacul tau cum ca m-as considera eu cel mai bun admin si de asta am afirmat,fiindca asa ai scris mai sus daca iti amintesti, mai batranule daca eu is copil :D

Gen KLAPS QUOTE: Ce vroiam eu sa subliniez cu reclamatia,era ca chiar si tu ala care te crezi cel mai bun admin,poti gresi,si poti gresi voit.

And again:Nu ma cred cel mai bun admin nici nu am afirmat vreodata asta dar oricum mai citeste odata ce am scris mai sus batrane,cu mult peste tine.Bye
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Dec 2014, 18:43

Incepi sa te pierzi in cuvinte,sivad ca nici nu le mai intelegi sensul:)).Citeste ti postul si vezi ce ai scris:))

"da-mi voie sa iti zic ca oricum sunt cu mult peste tine in ceea ce priveste Jocul asta si apoi si functia de admin"

Bravo tie.Eu nu am spus niciodata ca nu ai fi mai bun ca mine,doar ca aici era vorba de o reclamatie ,nu erau aduse in discutie abilitatea/iscusinta ta de a fi un admin/jucator mai bun ca mine.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Dec 2014, 18:54

Lol eu ma pierd in cunvinte? :))) nu stiu care din noi in fine, mai bine ai citi tu ce ai scris si ce sublineai cum ca as fi eu cel mai bun admin adica cum eu m-as considera asa sau cu alte cuvinte, mi-ai pus o eticheta.Dar eu nu sufar de atata ipocrizie sa ma consider cel mai bun admin si etc. in nici un caz. Dar pentru ca ai deschis subiectul si ai afirmat chestia aia atunci am afirmat si eu ca nu oi fi eu cel mai bun admin dar sunt peste tine si la joc si ca admin ce e asa greu de inteles ? asta vroiam sa zic unde si cum ma pierd eu in cuvinte batrane? in fine hai totusi sa ne oprim ce zici ?BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

18 Dec 2014, 19:02

Starneste-i pe toti klaps, cam asa sta treaba de cand te-ai apucat de "forumat" i-ai intrecut pe GoD si pe Ceausescu in ceea ce priveste dictatura
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Dec 2014, 19:12

Aaaa? Nu inteleg la ce te referi? Tu stii?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 Dec 2014, 19:54

Nu mi vine sa cred la ce s a ajuns!
In loc sa fim o comunitate in care adminii sa se inteleaga si sa colaboreze, se intampla sa ne mancam "verbal" unul pe altul.
Este de ajuns ca unul dintre admini sa faca reclamatia si sa se imparta toata lumea pe "bisericute" in functie de simpatia scrisa a fiecaruia pe forum, unde "interesul poarta fesul."

Ca sa nu mai vorbim aiurea si sa incheiem si aceasta telenuvela , eu zic ca Experience a gresit din cauza ca s a grabit cand l a pedepsit pe acel frecv3nta pe motivul ca i este antipatic datorita unor intamplari mai vechi...acum omu juca fara coduri si daca avea coduri atunci trebuia sa fie verificat conform regulamentului ceea ce tu nu ai facut.


Concluzie finala Experience nu te mai grabi data viitoare cand dai ban ramane in continuare regula cine este ok joaca cine e codat pleaca.
Ca admini trebuie sa fim echidistanti si sa "albitram" acest joc nu sa tinem cu x sau cu y.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

19 Dec 2014, 02:32

Ok Lucian asa o sa procedez de acum.

Treaba era simpla dupa parerea mea putea sa imi zica pe server sau sa avem o discutie pe forum,nu sa joace murdar cu alte nume si sa ma reclame,fiindca imi da impresia ca are ceva cu mine personal si cauta cu orice pret sa ma arda,si sa imi puna etichete gen atitudine sfidatoare cum ca as fi cu nasul pe sus si mi s-a urcat puterea la cap, sau nu ii las pe altii sa vb si etc , si atunci e normal ca eu sa ripostez.

Dar cum am mai spus nu am nimic cu nimeni cu atat mai putin cu tine, si da-mi voie sa am o atitudine sfidatoare fata de un codat KLAPS fiindca asa mii firea ce sa fac, sunt niste nimicuri pentru mine si ma comport cu ei ca atare, nu imi dau eu aere de vedeta fiindca am prins putere sau ce mai zici tu,nu imi sta in caracter asa ceva, nu sunt chiar atat de copil cum crezi tu batrane :) in fine. Te salut BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Locked