Reclamatie admin Experience

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Dec 2014, 16:11

Nume reclamant : fr3cventa (adica eu ,Klaps)
Numele adminului reclamat : Experience
Motiv : habar n am,pur si simplu m am trezit cu ban de 100000 min.
As dori sa stiu motivul pt ca in consola nu l am vazut.Fara poze,fara program scan...nimic.
Dovezi : Image

Si ca sa nu iau eu o decizie in privinta ta,sa nu te aud iar ca as avea ceva cu tine,il rog pe Luci sa vina cu o decizie.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

18 Dec 2014, 16:18

Hai cu dovada !!! :))
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Dec 2014, 16:25

LoL de cand te ocupi si cu din astea KLAPS? :)) pana aici ai ajuns halal de tine.

Ok si acum sa ma justific,respetivul player adica fr3cventa si-a pierdut privilegiul de a juca cu acest nume fiindca isi batea joc de noi adminii, care il urmaream si ii ceream dovezile, uite aici de ce anume

viewtopic.php?f=13&t=5765&p=11979&hilit ... nta#p11979

PS: Banuiesc ca azi a intrat prima oara fr3cventa cel real(adica nu KlaPS,deghizat)fiindca era cu un alt nume KJp|fR3cventa si alt ip,l-am intrebat ce cauta si etc.Cel mai probabil erai si tu pe server atunci cu alt nume si ai vazut povestea in fine...i-am dat kick (nu hack cum i-am promis) si apoi te-ai gandit tu sa ma arzi pe mine, si sa intrii tu cu numele lui de data asta Fr3cventa simplu fara Kjp (adica marele KLAPS deghizat :)) ),inteligenta chestie!!
Man tura asta m-ai lamurit exact cum te bate dusmania din tine paraca ai 13 ani Bye-byE!!

Hai Lucian cu decizia!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

18 Dec 2014, 16:27

amx_showip ... Haha ai dato in bara Hahaha......

-- 18 Dec 2014, 17:27 --

amx_showip ... Haha ai dato in bara Hahaha......

-- 18 Dec 2014, 17:27 --

amx_showip ... Haha ai dato in bara Hahaha......
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Dec 2014, 16:38

Si cum ma asteptam,gandesti la fel.Nu vad un topic a lui luci in care sa zica,ca respectivul este interzis in comunite...asta ai decis o tu.Pedepeste jucatorul cand e prins,nu dupa 2,3 saptamani.Poate azi nu avea nimic.De ce dai kickuri si banuri aiurea fara sa verifici jucatorii inainte?

Si chestia asta o faceam oricui,nu ca esti tu Experience.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Dec 2014, 16:41

Ai vazut in acel link exact de ce,fiindca un codat si-a batut joc de noi adminii, si cred ca e simplu de inteles ,cand sunt de parere ca respectivul nu mai are privilegiul sa joace cu acel nume,cred ca e cea mai corecta decizie.
Nu o mai da acum ca nu a zis Lucian si etc fiindca iti dai si tu seama ca la vremea respectiva au vazut toti acel post.... Cazi in partea cealalta cum ca, tu iei apararea la codati lucru pe care l-ai contestat mereu ,deci hotarastete ori e doar dusmania ta pe mine,ori le iei apararea ca asa vrei tu ? eu cred ca e doar prima dar la ce ti-a trecut azi prin cap orice e posibil poate fi si una si alta :D


PS: Iti propun sa incetam telenovela si sa asteptam decizia,chiar nu mai am nimic de zis,m-ai blocat total :)) nu are rost sa mai port vreo discutie cu tine ever!! BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

18 Dec 2014, 16:46

Experience suporta greseala..........S-au plictisit toti de tine ..........

Fn. vezi ca tu cam vb mult pe langa si prost veziti de treburile tale ca si tu tot un codat ca si fr3cventa si ca bunul tau prieten Razor.
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Dec 2014, 16:49

:)))"Puterea" care ti s a dat,te a cam terminat de cap.Parca eu as fi ala acuzat si tu acuzatorul:)).Eu nu tin partea nimanui in acest post si in general,ca asa crezi tu,ti am spus ..e doar in capul tau.Eu vreau doar sa stiu DE CE AI DAT BAN AIUREA? fara nicio verificare.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Dec 2014, 16:51

Pentru ca Fr3cventa!!

viewtopic.php?f=13&t=5765&p=11969&hilit ... nta#p11969

Si ma repet a fost azi pe server si apropo dupa kick si-a schimbat omul numele si a jucat linistit.
Dar pe tine te-a dus capul sa iti schimbi numele in al lui si sa-mi faci reclamatie :))
A se citi cu atentie primul post al meu,nu are rost sa zic mai multe,e tot ce am de zis,iar tu nu ai dreptate de loc si mi-ai demonstrat cum te bate dusmania nespecifica varstei de altfel in fine tu stii mai bine cum umblii cu tot felul de mizilicuri sa ma arzi cu ceva :D.

Si inceteaza sa o dai ca puterea mi s-a urcat si nush ce,aici e vorba de admin si tot asa procedam chiar daca nu eram GM si apropo uite tot eu declar ca, nu e prima data cand fac asta i-am mai dat kickuri si ban lui fr3cventa fiindca mi-a fost mila de hack :D
Bye si BafTA!!

Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Dec 2014, 17:06

Daca aveam dusmanie pe tine,te scoteam de mult din peisaj.Crede ma:) ,doar ca asta i o lume virtuala (cel putin pt mine) ,si trece timpul mai repede cu al de tine,care cred ca daca li se da putina putere pe un forum sau server,sunt cei mai tari din parcare.Ce vroiam eu sa subliniez cu reclamatia,era ca chiar si tu ala care te crezi cel mai bun admin,poti gresi,si poti gresi voit.Ce ma deranjeaza la tine e atitudinea ta cu nasul pe sus,atitudinea cu care tratezi pe ceilalti,adica tu esti cel mai destept si restul sunt prosti,plus ca nu accepti sa te contrazica nimeni cu nimic rau.Chiar si in postul asta mai sus,ii spui lui Fn sa se abtina si sa taca.Dc? ca nu e deacord cu tine?
Ps:Eu zic sa asteptam decizia lui Luci.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Locked