Reclamatie Vascuu

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

31 Aug 2014, 11:33

Nume reclamant: RollingStones
Numele adminului reclamat: Vascuu
Motiv: incalca puncutul 12 din regulament
Dovezi:
Image
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
Ra-[Z]-oR - w0lf
New Member
New Member
Posts: 29
Joined: 19 Jul 2014, 12:24

31 Aug 2014, 11:47

Sunt de acord cu rolling da nici sa nu dai gag 1440 min pentru cuvantul "sus".
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

31 Aug 2014, 12:00

Se termina mapa in 5 minute.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
il3gal
Junior Member
Junior Member
Posts: 54
Joined: 07 Aug 2014, 17:36

31 Aug 2014, 13:02

Nam nimica cu tine Rolling ai dreptate in cateva privinte dar nici cu tine nu mie rusine halal limbaj de admin sa nu mai zic si de Global Moderator pe care il ai,eu in locul tau nici nu mai faceam reclamatie pe forum cu limbaju din poze si nu ca ar fi pentru prima oara dar mai tot timpu vb urat pe serverele din G si sa nu uitam ca vb cu un coleg deal tau care si el e admin asta e limbaj: http://postimg.org/image/weyjfquvz/
http://postimg.org/image/i49todow3/
si poza care ai puso chiar tu http://postimg.org/image/yqggn7k9p/
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

31 Aug 2014, 13:50

Ahahah, a salvat poza sa ma aibe la mana, ai de p mea ce tip de oameni :))

Da imi vedeam de treaba mea si se baga vascuu ca de fiecare data si ma f*te la cap de ce dau gag lu ala de ce schimb mapa de unde atata fericire? Ce treaba are el cu mine vreau sa stiu si eu si de ce ma ameninta ca nu stiu ce imi face el cand ma prinde?

Iar poza nr 2 nu vad ce legatura are cu reclamatia asta, e facuta pe kaka unde nu am admin si joc in calitate de simplu player.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
il3gal
Junior Member
Junior Member
Posts: 54
Joined: 07 Aug 2014, 17:36

31 Aug 2014, 15:21

Ti-am zis si iti mai repet nu am nimic cu tine dar mor de invidie ca ai luat stilu lui.... mai bine nu dau nume stii tu la cine ma refer da na asta e tu sti mai bn ce faci,sa nu ajungi sa te urasca si pe tine toti colegi

P.S.Am ajuns la concluzia ca vorbele lui KLAPS sunt mari"3 zile warn e frectie la picior de lemn nu e invatare de minte e doar un alint"
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

31 Aug 2014, 15:32

Nu, nu stiu la cine te referi.

Daca ai ceva concret de zis, vorbeste, daca nu taci si nu te mai baga aiurea in seama, ca invidia ta nu ma intereseaza.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

31 Aug 2014, 19:49

La mine se refera ma :)) in 10 metri de cot ma doare...
Vascu e un admin bine intentionat si cu multa grija de server, i-l admir pentru asta, si-n excesul sau de zel i-si mai depaseste atributiile si incearca sa controleze ceilalti admini tocmai in sensul de a nu se gresi pe server.
La urma urmei toti suntem playeri si concomitent cu incalcarea pct. 12 din Regulamentul Adminilor a fost incalcat si pct. 9 din Regulament jucatori, punct ce mi se pare foarte important, pentru ca da posibilitate oricarui player sa-si spuna parerea pe forum despre deciziile unui anumit admin pe server.
Cat priveste motivul invocat de Rolling vizavi de a 2-a poza postata de il3gal, duce la concluzia ca pe serverele unde nu am admin pot intra cu cod, fara nici o consecinta asupra adminului. Mai reflectati la asta innainte de a mai invoca acest motiv.
Propun aplicarea sanctiunii pnct. 12 din Regulament cu mentiunea continuitatii accesului adminului Vascu.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

31 Aug 2014, 21:11

De la a intra cu, cod si a injura un codat obosit e diferenta, nu cred ca are legatura.

Nu mi se pare normal, admin de o luna de zile (Vascuu) sa ma frece la cap pentru fiecare slap sau gag pe care il dau si sa imi anuleze mie comenzile, astept decizia lui Lucian.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

31 Aug 2014, 22:26

Ce treaba are decizia lui Lucian cu limbajul tau?
Este inacceptabil pt un admin!
Ai luat o si tu razna Roll....
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Post Reply