Va rog faceti ceva cu el "Mr.teacher"

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Vascuu
Banned
Banned
Posts: 19
Joined: 30 May 2014, 11:58

29 Aug 2014, 18:22

Noi in loc sa fim atenti pe altii playerii.Stam cate o juma de ora pe el, pe "Mr.teacher" care are o mie de nickurii. plus ca mai pierdem si timp la ss-uri i sau facut 10000 cred si tot nu se lasa ? Nici nu trebuie dovada prin ss-uri caci am dovada la colegii .
User avatar
*-| K@rL0$ |-*
New Member
New Member
Posts: 10
Joined: 25 Aug 2014, 19:05

29 Aug 2014, 18:48

Are dreptate Vascuu!!! ;)
User avatar
Dorel Shurubelnita
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 27 Aug 2014, 13:06

29 Aug 2014, 19:02

Asa-i ;)
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

29 Aug 2014, 19:10

Asta e o cerere sau o reclamatie ?? ia vedeti poate a-ti gresit sectiunea de postare.
In subsidiar, stiti ca o reclamatie are un model, face-ti si voi ceva calumea.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

30 Aug 2014, 17:37

vascu, karlos si dorel surubel, voi sunteti total in aer. Pe langa faptul ca sunteti praf la manuirea adminului, sunteti si prosti. (imi cer scuze pt limbaj) La ce dracu trebuie voi sa stati cate o jumate de ora pe un player, daca stiti ca e teacher. La ce naiba faceti milioane de ss-uri, credeti ca o sa vedeti femei goale in poze? Poi daca esti admin, iti dai seama de un codat imediat, faci demo si daca esti sigur ca are cod, dai hack. Desi stiti ca acel player e teacher, continuati cu o placere sadica sa-i faceti demo-uri, ss-uri, el iese de pe server, intra cu alt nume, iar faceti demo si ss, nu vi le da, faceti reclamatie, el primeste hack, reinstaleaza cs, face reclamatie.....etc
Asta-i balamuc frate!
Terminati cu tampeniile ma. Daca va plictisiti, vorbim cu Lucian sa faca o categorie cu matrimoniale, va gasiti o femeie si gata, se incheie circul...
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

30 Aug 2014, 19:00

Baieti,ce e cu voi? Sunteti cu capul? Care e problema ca teacher joaca cu 100 de nume?Joc si eu cu 100 de nume.Care e problema voastra? Ce tot frecati omul la melodie atat? Aveti dovezi ca are wall,speed,aim,etc? Ce tot atatea povesti si fantezii?Faceti topicuri aiurea!!
Urmatoarele topicuri de genul asta,vor fi sterse!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

31 Aug 2014, 02:52

Exagerati una e sa aveti o parere pro-contra sau o atitudine diferta fata de un admin si alta e sa-i faci reclamatie sau ce mai poate fi numita si asta...pentru asa ceva o dam in penibil invata-ti sa adminati si sa judecati corect jocul si atunci o sa va fie usor sa luati decizii cod sau nu...iar daca v-ati inselat asta e primiti reclamatie si suportati cosecintele asa merg treburile in aceasta comunitate...BAFTA!


PS: Un jucator care stie jocul bine se bazeaza pe sunet pozitionari etc....pe aceleasi chestii trebuie sa va bazati si voi atunci cand urmariti sau supectati pe cineva.... dar atentie ca graba strica treaba iar aparentele inseala.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Vascuu
Banned
Banned
Posts: 19
Joined: 30 May 2014, 11:58

31 Aug 2014, 08:53

Pai asta e problema ca nu stiam cai el ca nu spune. abia cand ii faci ss-uri si intri pe mess.Eu cand am mai multe nickurii plec de la al meu Gen vSCc vscc fan vascu etc. In fine sper ca el a inteles. Vlad vega vorbim noi.
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

31 Aug 2014, 09:15

Aici nu e vorba ca e teacher, ca e tata sau ca intra un admin cu alt nick. Voi trebuie sa recunoasteti un jucator daca e curat indiferent de conditii dar voi sunteti buti gramada si asta isi bate joc de voi cum vrea el.

Ca daca erati admini de calitate nu se mai intapla toata mascarada asta.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

31 Aug 2014, 09:17

eu cred ca acest topic e total aiurea, omul joaca cu ce nick vrea .nu cred ca e Interzis asa ceva
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
Post Reply