Reclamatie admin Petrucin

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

19 Aug 2014, 21:43

Dar daca acel admin,Petrucin,dadea ban in guri? Si acel player care era in sala facea reclamatie? Atunci care erau replicile?
Poate o fi vanatoate de admini neexperimentati,poate nu,dar clar ca adminul Petrucin nici macar nu stie care sunt ipurile din g,drept dovada banul.Plus ca nu se da ban din prima pt reclama de genul.Se schimba nickul prima data.Si iar adminul Petrucin cade la o alta regula din regulamentul de server.
Cred ca Teacher vrea sa atraga atentia asupra noilor admini .Ca are anumite metode ,asta e partea a doua.Mie unul nu mi se pare o reclamatie copilaroasa,ci chiar serioasa.Daca ar fi dat un hack,un ban pt wall sau mai stiu eu ce cod,da...tine de experienta adminului.Dar aici,repet,e vorba de a ti baga picioarele in regulile serverului.
Admini noi,invatati si respecati regulamentele serverelor!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

20 Aug 2014, 08:48

de acord cu tine KLAPS e corect ce spui dar da un tur pe forum la toate sectiunile si reclamatiile lui Teacher si ai sa vezi despre ce ii explicam,noi nu ne legam de logica acestei reclamatii sau ca nu ar fi corecta pur si simplu e exagerat (slap slay etc,e plin forumul) ;) in fine fiecare cu ale lui
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

20 Aug 2014, 11:37

ExpEriEncE wrote:de acord cu tine KLAPS e corect ce spui dar da un tur pe forum la toate sectiunile si reclamatiile lui Teacher si ai sa vezi despre ce ii explicam............................pur si simplu e exagerat (slap slay etc,e plin forumul) ;) in fine fiecare cu ale lui
Am promis ca nu mai comentez .. dar se pare ca nu ma pot abtine...
Pentru ce-si iau admin unii playeri ??
Candva era o intreabare obligatorie la cererile pe forum referitor la treaba asta.
Adminul asigura bunul mers al serverului, si da Experience, DA TU UN TUR DE RECLAMATII, inclusiv la adresa ta, si vezi ce asigurau prin comenzile pe care le foloseau adminii in cauza ??
Innafara de "nedocumentare" prezenta la reclamatia in cauza, mai intalnim si "egouri" personale, nevoia de a EXERCITA superioritatea fata de playerul de care, fara sa-si dea seama, ADMINII SUNT DEPENDENTI.
Pentru ce sa fie de acord o comunitate cu aceste practici de "bascalie" la adresa playerilor ?? Sa fim multumiti cu ce avem (frecventa pe servere) si sa incercam sa o conservam DACA NU SUNTEM IN STARE SA O MARIM.
Nu am facut aceste reclamatii pentru a fi sanctionati , penalizati intr-un fel accesele acelor admini, speram ca "cineva" sa-i fi tras "deoparte" si sa le zica ceva in sensul de a nu mai perpetua aceste practici.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

20 Aug 2014, 21:44

Man eu sunt de acord cu ce spui asa e,e scazut nivelul calitatii de admin la unii (mai ales la cei noi) si oricum orice reclamatie cu video demo sau judecarea corecta a unei situatii lipseste cu desarvarsire nimeni nu mai vizioneaza nimic ori comenteaza pe langa ori dupa ce zice majoritatea ,suntem putini admini cu experienta......nu stiu ce reclamatii zici tu la adresa mea in afara de a ta care mie personal mi se pare o chestie marsava din partea ta dar in fine probabil in sinea ta You are the best! daca e asa felicitari nu ma bag :D dar trebuie sa ajutam cumva concret pentru a linisti si a aduce adminii noi la un nivel cat de cat satisfacator pentru cei care chiar vor si care merita ca asa nu invata nimic si poate unii chiar sunt ok..... 1 2 reclamatii ajung s-a inteles ideea despre respectivul....totusi tu exagerezi fa si tu o proba stai cu numele de admin si ai sa vezi ca nu se mai intampla nimic nu mai primesti nici slap nici uberslap,hack si nici altii de aiurea si ai sa fii intrebat la unele faze unde nu stiu cum sa procedeze atunci o sa-i ajuti cu adevarat dar asta e punctul meu de vedere fiecare cu ale lui :)

PS: E ultimul meu post referitor la discutia asta,ca se pare ca incepem o telenovela....BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

21 Aug 2014, 19:32

14 - Adminii sunt obligati ca inaintea fiecarui ban sau hack dat unui codat sa utilizeze in prealabil comanda amx_demo.

Confirm ca NU s a facut demo, warn 3 zile 22-24 august 2014 Petrucin.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Petrucin
New Member
New Member
Posts: 4
Joined: 28 Jul 2014, 08:28

21 Aug 2014, 22:08

Stii ceva mr teacher daca as da drumu la gura ar fi vai de capu tau dar sunt baiat simtit si tac ... fa-mi 100 de reclamatii dar in fata mea esti un mare 0 esti tu mare boss pe titi ai highlander mi se rupe ma scuzati de expresie daca tu cu fH v-ati pus in cap sa dati jos toti adminii si sa fiti doar voi 2 va inselati ! Comportamentul tau este un 0 atitudinea ta fata de ceilalti admini este 0 esti un depravat ... de cand mi-am luat adminul ai avut ceva cu mine .. crezi ca esti smecher ca iti pui wall si stii sa joci ? daca ar fi sa joci fara wall nici tinta pe inamic nu ai pune-o corect ... macar taci si termina-te cu reclamatiile astea de 2 bani ... Din partea mea nai nici un pic de respect .. !
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

21 Aug 2014, 22:24

Petrucin,tu invata regulile de server ,nu acuza fara dovezi.Ai demouri cu wallul lui Teacher? Daca da ,prezinta le,altfel abtine te de a face afirmatii fara acoperire.Si ai grija la limbaj!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Petrucin
New Member
New Member
Posts: 4
Joined: 28 Jul 2014, 08:28

22 Aug 2014, 10:48

Nu-l vezi ce zmeu e ... Oricum Mr.Teacher eu n-am nimic cu tine dar o sa vezi in viata roata se intoarce ;)
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

23 Aug 2014, 10:33

Petrucin wrote:.. daca tu cu fH v-ati pus in cap sa dati jos toti adminii si sa fiti doar voi 2 va inselati !
Flacau ai o problema la mansarda ? Iti este rau ? De unde pana unde ai dedus acest lucru ? Urmareste si alte topicuri nu doar unde iti este scandat numele. Pe prima pagina ti-am explicat si tie si lui Mr. Teacher care au fost bubele. Daca ai probleme neurologige si incepi cu halucinatii dute flacau la un neuropsihiatru si nu o da in filme.
De acuma ai tupeu sa scrii nume. Daca ai luat masa in 2 cu Teacher, sa nu crezi ca tragi un scaun si pentru mine.
Image
© 2004-2017
Post Reply