Reclamatie admin K@rl0s

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

10 Aug 2014, 21:04

Nume reclamant : Poc^PoC^Bishon^Master^cL
Numele adminului reclamat :K@rl0s
Motivul reclamatiei : Da uberslap pe motiv ca nu avem voie sa luam Hp, si asta pentru ca eram in echipa adversa :))
Dovezi :
Image
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

19 Aug 2014, 11:29

Intr-un fel sau altul este dea dreptul stupid sa iti cumperi HP pe hartile 35hp si 1hp chiar daca este mod FUN si exista posibilitatea de ati mari HP-ul.

De acum nu se mai numesc aceste topicuri reclamatii ci prosteli. Unde-s reclamatiile acelea cu demo + 3 poze de la hack ?
Nu mi-o lua in nume de rau Teacher dar astfel de topicuri stii cine face nu ? ASU. Daca te asemeni lui, nu zic ca te uraste lumea dar mai mult de atat te rade. Sunt penibile aceste discutii de acum.
Ia si tu un hack ca lumea si apoi arata ca faci un topic serios.
Image
© 2004-2017
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

19 Aug 2014, 12:03

Facui si dinala :)) si are acelasi rezultat, basca sunt acuzat de cod chiar dupa ce pun demo cu poze :))
Reclamatia si-a atins scopul K@rlos e pe drumul cel bun.
P.S. Nu ma intereseaza ce zic unii altii... Regulamentul are lacune ce trebuiesc acoperite intr-o oarecare forma chiar daca eu sunt cel ce voi fi luat la misto.
Mai rau e cand aceste practici folosite de admini sunt acceptate tacit, pentru ca apoi vor deveni un obicei.
Paralela cu ASU e "paralela", Asu dadea in adminii care-l decazuse, eu nu fac decat sa "protejez" serverul.
Si mai stiu ceva.. ca sunt admini care nici nu inteleg ce spun eu :)) ei vad doar RECLAMATII :))
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

21 Aug 2014, 19:36

Concluzia finala e ca adminul K@rl0s si a invatat lectia si intradevar nu pot sa i scot adminul pentru un uberslap ...

Mr.Teacher te rog sa detaliezi app de lacunele regulamentului.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
*-| K@rL0$ |-*
New Member
New Member
Posts: 10
Joined: 25 Aug 2014, 19:05

26 Aug 2014, 16:17

Pentru reclamatia asta ai vrea sa-mi ia adminul ? :|
Post Reply