Reclamatie fH

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Ra-[Z]-oR - w0lf
New Member
New Member
Posts: 29
Joined: 19 Jul 2014, 12:24

27 Jul 2014, 18:39

Numele reclamantului:Ra-[Z]-oR - w0lf
Numele adminului reclamant:fH
Motiv:De cand se da ban pentru doua flashuri aruncate aiurea ?
Dovada:http://postimg.org/image/oohnrtm37/
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

28 Jul 2014, 17:09

Modifica Modelul la Reclamatie , probabil ai decupat doar ce ai vrut tu? cred ca meritai acele 5 Min de Ban
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

28 Jul 2014, 19:52

Asule m-am plictisit sa tot faci pe prostul. Plec din baza si dupa 2 secunde ma trezesc cu flash. Am zis ca na, primul flash ... etc etc faceai nani. Dar si la urmatoarea incepere de runda tu crezi ca te "joci" cu mine ? Am inteles te plictisesti, esti un fan inrait de-al meu, probabil ti-ai pus si poster cu mine pe usa de la camera, dar cand iti spun n-am chef de prosteala ta infantila, iti vezi de treaba ta cum fac si eu.
Si acuma sa o luam si altfel .. drace tu pentru 5 min faci reclamatie ? Si asa ai ip dinamic, ce tot faci atata pe tine ? Cauti iar alintare cu mine sau ce ? Daca te plictisesti grav, pai spune tata.
In plus ar trebui sa fii recunoscator ca esti lasat sa joci pe servere in urma antecedentelor tale. Tine minte, pentru ca eu nu am uitat. Dar tu esti cu mot si te crezi cu dracii de varsta ta ? Iti tund motul.
Image
© 2004-2017
User avatar
niGHt
Banned
Banned
Posts: 23
Joined: 24 May 2014, 07:50

28 Jul 2014, 21:43

lasa fh nu-ti mai bate capu eu am primit reclamatie de la zeu ca am schimbat mapa cs_italy in snow si jucam 2v2 pe italy dar na lasa-l in pace
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

31 Jul 2014, 16:05

Adevarul e undeva la mijloc .

Nu se da flash in baza, este printre principalele reguli ale cs ul ui ...chiar daca la noi in comunitate nu sunt reguli stricte dar acest lucru trebuie respectat.

fH ,nu trebuia sa dai ban chiar si pentru cinci minute puteai sa dai un kick , eventual un slay...nu asta este atitudinea de a pastra oamenii pe server, incearca sa fii mai maleabil, pentru ca la urmatoarea reclamatie de genul nu voi mai fi asa de indulgent.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

31 Jul 2014, 19:47

Lucian cred ca amandoi stim despre cine este vorba ? Nu e un doar un simplu jucator. Amandoi stim ca nu ai ce discuta cu ASU. Corect ?
Aduti aminte cate topicuri sunt cu acest individ pe forum.
Inca ceva, te rog eu mult nu mai favoriza persoanele care au un istoric patat, gest care nu este normal. Nu mai amintesc de lucyf3r.
Image
© 2004-2017
User avatar
noclip / Fnatic
New Member
New Member
Posts: 42
Joined: 06 Mar 2014, 19:03

31 Jul 2014, 20:29

Eu sunt de acord cu fH adica sa-ti dea flashuri in fata runda dupa runda sa fim seriosi asu probabil vroia sa se dea mare sau sa il enerveze pe fH ca sa ii poata face reclamatie oricum eu cred ca a procedat bine , prin banul de 5 minute !;)
In the end. They"ll judge me anyway.So whatever.

Image
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

01 Aug 2014, 09:41

Floppy wrote:Inca ceva, te rog eu mult nu mai favoriza persoanele care au un istoric patat, gest care nu este normal.

Foarte bine punctat, sunt de acord cu fh si mai amintesc inca odata cazul Mr.TarZaN, care acum are iar acces pe titi si mai face si reclamatii pe forum. :-J

Fara suparare dar eu unul nu o sa-i accept nici odata drept "colegi, egali"
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

01 Aug 2014, 10:02

Si eu sunt de aceeasi parere mai dai in pisici...cum sa fie totul ok si sa mai aibe si ceva de spus si admin si sa mai faca si reclamatii cand el,ei au fost si sunt marsavi cu alte cuvinte (gunoaiele cs-ului si a serverului) nu mi se pare corect ar trebui tratati ca atare nu zic sa-i fugarim dar sa nu mai aibe pretentia de a fi colegi cu noi si de a fi de a avea drepturi egale....Baftaa ;)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

01 Aug 2014, 15:32

Nu favorizez pe nimeni , consider ca fiecare mai greseste iar cat timp joaca la noi in comunitate si e ok ...care e problema ?

Atentie si la atitudinea pe care o aveti ca admini..lasati frustarile personale si adminati corect.. ca apoi va plangeti ca nu sunt jucatori pe servere ...de ce oare ?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Post Reply