Reclamatie fH

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

01 Aug 2014, 17:13

Treaba cu jucatorii este o problema mult mai veche care a fost discutata in decursul anilor. Cine-i mai vechi cunosc adevarata problema.
Si da joaca la noi in comunitate, insa nu trebuie sa uitam "poznele" din trecut. Cum noi adminii suntem luati in evidenta in functie de "bile negre" (warn/suspend), consider ca este normal si anumite "vedete" din blacklist sa nu fie uitate sau sterse pacatele cu buretele.

Hai sa o mai luam si altfel.. daca era vorba de "frustrari personale" cum spui, ASU nu mai calca pe nici un server cand erau anumiti admini on; sa fim realisti. Dar i s-a oferit din nou sansa sa joace, ba chiar mai mult este in top corect ?

Eu fac doar o propunere la adresa ta Lucian, nu iti spun cum se ia o decizie in urma unei reclamatii; sa fim seriosi. Atunci cand un individ vine cu o reclamatie la adresa unui admin, incearca sa pui in balanta pe inculpat (parti bune+proaste) + admin (parti bune+proaste). Asta e unica mea propunere referitor la decizii.

Daca am gresit undeva cu ceva sau am scris tampenii, promit ca nu mai adaug nici un argument si inchid topicul.
Image
© 2004-2017
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

01 Aug 2014, 17:52

Sa fim seriosi, reclamatia asta e facuta doar ca sa isi bata joc de fH.
Pentru ca nu scrie in regulament orice prostioara, in mintea lui se gandeste sa o exploateze doar asa ca sa isi bata joc de adminii mai vechi care l-au hackuit cand umbla cu aim sau cand ne injura de cele sfinte.

Si sa nu uitam nici de comportamentul lui ASU de pe forum:


viewtopic.php?f=27&t=5623&p=11272&hilit=muie#p11272


Floppy: Multiplele conturi in care spunea ceva de drag comunitatii si spunea ca pleaca nu ? A-2-a zi se milogea de Lucian pentru unban din blacklist. Chiar se trece cu vederea la toate aceste probleme comportamentale, Luci ?
Nu am nimic cu sarmanul baiat, dar nu este normal sa fie luata de buna fiecare reclamatie. De la gag si slay s-a reprofilat la ban/hack. Si vorba aia banul a tinut jumate din timpul regulamentar de gag.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

01 Aug 2014, 21:34

Aici inclin sa dau dreptate lui Fh.Cu Asu sau fara el pe serverele g ului,e cam tot aia...Mai ales ca a spurcat pe toata lumea.Anumiti copchii fara creier ar trebui sa fie exclusi total din comunitate.O sa mai fie jucatori noi,nu stau serverele in Asu sau in al de el...
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

02 Aug 2014, 15:58

eu cred ca trebuie Banat din serverele g1 si pe forum, Fh are Dreptate sunt deacord cu el in tot cea spus
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

05 Aug 2014, 08:21

Din cutiuta cu amintiri :) cum sa fim sanctionati acum pe reclamatia retardului de mai jos (Asu Power)? :D


VA DAU MUIE DE ADMINI PLM
Postby VA DAU MUIE » 26 Apr 2014, 13:43

BAGAMIAS .....
AAAAAAAAAAAA::AM UITAT VA I-AU MAMELE la ....

vezi continuarea aici

viewtopic.php?f=27&t=5623&p=11288&hilit ... uie#p11288


Cam asta e cu individul asta si altii al de el /:)
Last edited by ExpEriEncE on 05 Aug 2014, 12:01, edited 3 times in total.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

05 Aug 2014, 10:12

La naiba :)) gata ca-mi creste tensiunea si tre sa iau pastile :))
Tupeul lui ASU e binecunoscut in comunitate. Lasati-l sa latre pe acelasi vechi principiu "ursu trece cainii latra"... Noi sa ne vedem d-ale noastre.
Nu vedeti ?? El a aruncat pastila si noi ne enervam :)) ASU nu a mai comentat nimic :))
EXP. te-ai intrecut pe tine... nu ma asteptam sa dai dovada de atatia neuroni. Nu transformati Forumul in "Gazeta de peretele de la buda"
Inchide-ti topicul va rog.. ca poate mai are cineva vre-o idee sa mai posteze din "perlele" lui ASU :))
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

05 Aug 2014, 10:18

:)))) daca mai trebuie ceva de spus si nu e clar cu asta eu le pun pe toate..auzi si coleg si cu pretentii de reclamatie pffff....
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

05 Aug 2014, 17:28

Vreau sa vad daca s-a lamurit Lucian cu ceva din acest topic sau suntem o mana de oameni care suntem luati de prosti.
Image
© 2004-2017
Post Reply