Reclamatie admin

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Ra[Z]oR - zEu
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 22 Jun 2014, 21:28
Location: Romania

25 Jul 2014, 10:32

Nume reclamant: eL Magnifico
Numele adminului reclamat: blacksun nu sunt sigur
Motiv :wall,fara sa mi faca ss sau demo.
Dovezi: http://i59.tinypic.com/v8d6rn.jpg
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

25 Jul 2014, 11:38

Dar tu esti un codat notoriu, Mr.TarZaN nu te mira ca iti iei hack :|
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
Ra[Z]oR - zEu
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 22 Jun 2014, 21:28
Location: Romania

25 Jul 2014, 11:51

Rol,nu sunt Mr.TarZaN ce a fost a fost eu sunt Ra-[Z]-oR - zEu asa ca nu are nici o treaba,si dc sa mi iau hack daca nu am nimic...
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

25 Jul 2014, 12:27

Prietene, te bate ip-ul.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

17 Sep 2014, 13:21

Nu pot sa cred ca i s-a dat admin din nou lui asta :| :| Lucian ori is codati si nu mai au drept la admin odata ce au fost prinsi, ori aiurea cu regulamentul daca se smiorcaie ca nu mai face si s-a linistit si etc?? parerea mea e ca tot un codat infect ramane si sa nu mai amintesc dedicatiile de pe forum din partea lui pt cei din aceasta comunitate, si cu admin e si mai misto sa joci cu cod e privilegiat /:)
Last edited by ExpEriEncE on 17 Sep 2014, 19:55, edited 1 time in total.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Ra-[Z]-oR - w0lf
New Member
New Member
Posts: 29
Joined: 19 Jul 2014, 12:24

17 Sep 2014, 17:23

Ma-i baieti voi nu ati inteles s-a facut cerere unban blacklist oricine are voie pe srv care care a fost codat si acuma nu m-ai este.V-a luati apararea intre voi sa vina adminu cu dovada...
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

17 Sep 2014, 19:03

Nu ma intereseaza ca au fost scoase banurile, sa intre sa joace nu am nici o problema cu asta, e decizia lui Lucian, oricum daca e prins din nou va fi ars, dar sa aiba din nou ADMIN!!!! e inadmisibil. Mie unul nu-mi vine sa cred asa ceva dupa toate cele intamplate cu acest individ. Lucian, poate ti-a scapat asta, dar cum e posibil ca specimenul asta sa mai fie privilegiat cu asa ceva, sa fie coleg ADMIN!! cu noi? incredibil, inseamna ca e haos total in aceasta comunitate. Sorry daca sunt prea direct, dar mie unul mi se pare de tot rasul asa ceva :|


PROPUN REMOVE ADMIN...PRO!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

18 Sep 2014, 08:16

Da e un pic aiurea... Ori e remove ori ii schimbam numele de admin.

Si reamintesc ca baiatul asta a rupt vre-o 2 zile la rand aimul, in vazul tuturor si doar din bunavointa lui Lucian nu a fost banat iar acum umbla si reclama alti admini cu nick undercover, asta da nesimtire...
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

18 Sep 2014, 09:09

Eu votez pro remove admim. Sa joace simplu jucator . Daca joaca cu cod sa fie banat
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

18 Sep 2014, 13:13

DanuTz wrote:Eu votez pro remove admim. Sa joace simplu jucator .
Aici este o reclamatie. NU mai faceti offtopic. Pentru alte OPINII deschideti un alt topic la alta sectiune.
Adminul mai innainte de toate este jucator, altfel ar trebui sa stea tot timpul spec fara a lua parte la joc, precum un arbitru la un meci de fotbal.
Playerul reclamant are admin in urma modificarilor aparute in Regulament si anume punctul 15.
Propun sanctionarea adminului reclamat, in cazul in care nu a fost respectata procedura de banare a ip-ului, aplicand sanctiunea punctului 14 din Regulament, cu exceptie de la suspendarea periodica a adminului.
Mai avem putin si facem 2 luni de la data reclamatiei :))
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Post Reply