Reclamatie FH

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

08 Jul 2014, 20:39

Nu inteleg....a fost o reclamatie,s a dat o sanctiune pt ea...s au continuat offtopicurile ....am dat TC la post. S a redeschis topicul pt un offtopic...
Fh ...inteleg ,nu te condamn,dar ...eu inchid topicul pt ca era data decizia,tu il redeschizi,il inchizi,il redeschizi...il inchizi...
Fara suparare,dar exista sectiunea Demouri si dovezi ,iar cu Luci poti purta o discutie la sectiunea Discutii generale.Daca tot e sa respecatam regulamentele de forum...
Acum il lasam deschis,si asteptam sa vedem ce spune Luci.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

08 Jul 2014, 21:09

Huh ? Klaps tin minte ca a ramas inchis topicul doar cu accesul pentru moderatori + administratori "deschis", si in continuare am venit cu dovezi ontopic cu privire la asa zisa decizie eronata. Sincer sa fiu mie unul nu-mi convine sa am scos accesul fara motiv, iar apoi sa astept "in plus" cica pedeapsa. Pe bune ? N-am chef sa intru in alte amanunte pentru ca deviem de la subiectul acestui topic, si da vorba ta.. atunci ne putem muta in 'Discutii Generale'.

Asta-i ultimul reply din partea mea si astept cu nerabdare ce are de spus Luci.
Image
© 2004-2017
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

09 Jul 2014, 17:19

1. Decizia nu a fost eronata din acel demo nu am vazut nici un wall, asa ca ai meritat pe buna dreptate acel warn.

2. Nu am avut timp sa ma uit la demo pe care le ai facut ....nu stau dupa nici un admin care are nust ce "fite" si care nu recunoaste niciodata ca a gresit...raspund in functie de timpul de care dispun.

3.Ti am pus inapoi accesul cred ca asta iti doreai de fapt sa subliniezi aici...dar acel warn ramane chiar daca din acele demo la care am sa ma uit va reiesi "wall" pana la urma.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

09 Jul 2014, 17:51

Poate ca e curat in primul demo dar baiatul asta chiar umbla cu, coade.



Image
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

09 Jul 2014, 18:22

Stii ce Luci ? Hai las-o asa.. nu stau sa plang dupa un warn dar pe viitor iti sugerez sa te interesezi mai in amanunt cand vine vorba de o reclamatie. Cand voi gresi atunci voi recunoaste. Eu nu stau sa imi tremure inima de emotii cand vad un suspect pe sv. Demo + Hack daca intr'adevar imi sunt clare fazele. In schimb daca-ti vin cu un demo scurt, iar baitasul acesta continua sa o arda nasol de la saptamana la saptamana, chiar poti sa crezi ca-n momentul hack-ului meu a fost curat, culmea ? Ofera-ti mai mult timp pe viitor cand vine vorba de luarea unei decizii, pentru ca nu ieri am luat accesul, reaminteste-ti.
Nici eu nu ma astept sa recunosti daca ti se pare normal sa astept atat ispasirea "pedepsei", 1 la mana, iar 2 la mana ca ar fi sansa sa o fi dat chix in urma vizualizarii. Imi imaginez ce inseamna imaginea unui Owner sa nu fie patata, in schimb nu esti singurul "vechi". Nu uita.

TC !
Image
© 2004-2017
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

09 Jul 2014, 19:57

Inseamna ca totul s a rezolvat de la sine ..colegu are blacklist si toata lumea e fericita.
Din acel demo nu puteam sa iau acea hotarare...nu am inteles nimic din el asa ca pe viitor te sfatuiesc sa fii mai atent cand e vb de dovezi.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked