reclamatie Doofy

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Ra[Z]oR - zEu
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 22 Jun 2014, 21:28
Location: Romania

30 Jun 2014, 12:43

Nume reclamatr:Ra-[Z]-or - zEu
Numele adminului reclamant:HtK|[DooFy]
Motiv: Schimba mapa doar cu un singur vot la alegere,si nici nu ma intreaba. :ymtongue:
9 - Inainte de a lua o decizie, consultati-va cu ceilalti admini de pe server.
Dovezi: http://www.girlshare.ro/33723449.1
http://www.girlshare.ro/33723452.4
Ora si Data: in jurul orei 13:30 30.06.2014
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

30 Jun 2014, 15:02

Conform noului regulament are voie sa dea un singur vote.
Cum va intelegeti intre voi nu tine de mine...iar tu ai accese la fel ca si el ...nu era necesar sa ti ceara voie sa schimbe harta.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

30 Jun 2014, 15:46

Lucian wrote:Conform noului regulament are voie sa dea un singur vote.
Are voie sa dea o singura harta la vot DIN GRESEALA... da, de acord... dar sa dea accept la harta ... pentru ca asa vrea muschiul lui ca are admin si schimba ce mapa vrea el cand intra pe server.
Nimeni nu spune ca trebuie "sa ceara voie" :)) ca nu asta prevede Regulamentul.
De retinut ca sunt admini care stau pe server 8-10 ore si vine cate un "Goofy" (expresia nu-mi apartine) si se rupe in figuri pe server de ies toti playerii.
Cunosc tupeul lui Doofy dinnainte de a face el lectura la Regulament, cu toate ca avea admin.
Nu e nevoie de potolirea lui Doofy prin sanctiune ci clarificarea regulamentului: vote gresit sau chiar nu trebuie sa stiu mai mult de o singura mapa (eventual cea care-mi place mie).
Pana sa vina Razor Zeu am fost singurul admin care dadea cel putin 3 mape la fiecare votare. O fi asa de greu sa tii minte 2 mape?
Aruncati un ochi si aici.http://www.g1.ro/forum/viewtopic.php?f= ... 596ff55bd6
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

01 Jul 2014, 08:51

si eu aveam acuma cateva zile o poza cu acest admin, cand a dat o mapa la vot, il intreb dar nu dai 2 mape la vot a iesit. si erau 14 jucatori pe server si mapa era de 10 Minute , am vrut sa fac reclamatie, mi-am reinstalat Windows si nu mai am Dovada :)
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

01 Jul 2014, 15:16

Hai sa trasam niste concluzii din toata treaba asta.
Adminii au voie sa dea la vot o singura harta asta in conjunctura in care este aparat de regulament ....adica daca mai sunt 5 minute din harta precedenta...sau harta pe care se joaca este prea mica sau prea mare in functie de nr de jucatori (13).

Ca admin highlander Mr.Teacher poti foarte bine sa dai cancel la vote ...(amx_cancelvote) , sau sa utilizezi comanda care ii face pe ceilalti admini slot si nu o sa mai aiba acces la comenzi pana cand hotarasti ca s au "cumintit" (admin_highlander 1 sau admin_highlander 0 ).

De bun simt este intradevar sa se voteze 2 harti am scos acest punct din regulament pentru ca nu este un motiv solid de warn.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
bogdanel
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 24 Mar 2014, 21:01

18 Jul 2014, 22:23

salut ma doofy.. ia si scoate si mie banu te rog .. ca sa trezit night sa dea ban ... Dar poate o sa de-a Dumnezeu sal il cunosc personal.. nici nu a facut poze nici un fell de demo . nimik .
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

19 Jul 2014, 12:28

bogdanel wrote: sa trezit night sa dea ban ... Dar poate o sa de-a Dumnezeu sal il cunosc personal..
Cu atitudinea asta nu rezolvi nimic.. din contra.
Incearca sa intrii din nou si daca tot ai ban, fa snapshot la consola si pune pe forum LA SECTIUNEA POTRIVITA.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Post Reply