Reclamatie niGHt*Xx

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
-El-ASU
Banned
Banned
Posts: 7
Joined: 13 May 2014, 16:42

17 May 2014, 16:08

Numele reclamantului:-EL-ASU
Nume reclamant:niGHt*Xx2
Motiv:http://www.filehost.ro/30528819/joker_dem/
Poza:http://www.filehost.ro/30528818/untitled_bmp/
Poza:http://www.filehost.ro/30528822/2_bmp/
Motiv:Am anuntat prin U@ de o suta de ori.Erau 2 admin si tot ziceau ca nau cod am facut demo sa va uitati..
Admini care erau:niGHt*Xx2,musaT/
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 May 2014, 07:01

Problema rezolvata

Server TITI.G1.RO -- Mod: Fun
Date & Time 17/05/2014 - 17:12:22
Admin's name Narcotic Ru$h
Player's name JoKeR_Alexutzu
IP 92.81.160.14
Steam ID STEAM_ID_LAN
Steam ID type dproto
Reason aim
Delete
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
-El-ASU
Banned
Banned
Posts: 7
Joined: 13 May 2014, 16:42

19 May 2014, 20:06

Lucian pana la urma a primit vreun admin remuve ??
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

20 May 2014, 08:35

ASU-le tu vrei sa decapitezi dar nu ai sabie. Nu e deajuns ca ai postat unde nu trebuie si chiar in conditiile astea topicul tau se bucura de atentia staff-ului.
Faptul ca ai prins un codat i-ai facut demo, se posteaza la "Demo-uri si Dovezi".
Codatul a fost sanctionat, acum tu ce satisfactie vrei sa mai obtii in folosul serverului? Sunt la curent cu faptul ca night are admin mai mult pentru a saluta playerii de pe server cu "y@" dar pana la REMUVE ? :)) DOAR ADMINII CODATI IAU REMUVE DIN PRIMA FARA DREPT DE A PRIMI DIN NOU ADMIN :)) Tu esti un exemplu bun ASU-le.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

20 May 2014, 17:41

-El-ASU wrote:Lucian pana la urma a primit vreun admin remuve ??

El-Asule eu cred ca tu nu ai ce face,
tu ar trebui sa fi 'Banat' din prima zi, cand ti-ai creat Numele pe forum, el-asu,
eu nu cred ca adminul trebuie sa iti dea Socoteala tie, stie ce are de facut, poate facea demo in Momentu acela,

+ Lucian nu iti raporteaza tie cea ce face, sau decide,
Vrei sa fi in Centru Atentie?
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
-El-ASU
Banned
Banned
Posts: 7
Joined: 13 May 2014, 16:42

20 May 2014, 19:10

Danut plz, nu mai vorbi tu ca la orice tu ai explicatie...Cand eu postez ceva pe forum tu nu mai vorbesti>... Vobesti doar cand trb sa dai un PRO ...
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

21 May 2014, 16:24

-El-ASU wrote:Danut plz, nu mai vorbi tu ca la orice tu ai explicatie...Cand eu postez ceva pe forum tu nu mai vorbesti>... Vobesti doar cand trb sa dai un PRO ...
eu nu cred ca scrie undeva ca nu am voie sa Comentez la animite post-uri

eu nu tac ca nu esti Printul Romanie
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Ru$h
New Member
New Member
Posts: 39
Joined: 23 Feb 2011, 20:42

21 May 2014, 20:56

ASU-le,i-am dat hack codatului,ce mai doresti?Nu e treaba ta daca/cand/cui/de ce i se da remove unui admin.Joaca pe server cum trebuie sau deloc si nu mai supara tastele apasandu-le,te rog.Fiecare codat primeste ce trebuie,dar trebuie o dovada.Mi-ai zis ca joker e codat,ti-am zis pe privat sa nu mai anunti pe chat ca iese.Aveam nevoie de dovada si l-am pedepsit cand am avut-o...ce mai vrei mai mult?Fondatorii comunitatii stiu mai bine ca tine,ca mine si ca oricare alt admin de pe servere ce trebuie sa faca si nu trebuie sa ti se dea tie raport.Nu mai supara tastatura,iti va pleca sau se va strica.
User avatar
deko1
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 35
Joined: 13 Feb 2014, 17:37

21 May 2014, 22:47

Problema a fost rezolvata , deci sa nu mai facem aiurea off-topic. Asu , daca ai ceva de vorbit cu danutz contacteaza-l prin mesaj privat.
Locked