Reclamatie jelly

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
cipiliK
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 21 Dec 2020, 13:34

21 Dec 2020, 13:49

Salut !

Aseara am intrat pe sv...era harta de awp, si jucand cu awp-ul pe jelly l-a deranjat treaba asta si ma tinea doar in slay, pe motiv ca se juca doar cutite. Apoi am cerut sa schimbe mapa cu totii, a dat vot si a iesit aim_map. Jelly prins de frustrari deja ca bateam doar prin cutii si asa mai departe...zice ca am wall. In momentul ala i-am zis sa-mi faca poze sau sa ma lase sa joc. El continuand sa vorbeasca ca nu-i mai dadeam importanta deoarece vroiam sa ma joc cs. Vazand asta el a continuat sa ma ameninte ca-mi da ban, chiar daca i-am zis ca voi vorbi cu Luci despre treaba asta si ca treaba asta nu ramane asa. Sa iau ban efectiv degeaba. I-am zis lu jelly ca Luci ma stie de atatia ani si stie ca in veci nu as putea sa joc codat, iar in momentul ala a inceput sa fac misto de mine si pana la urma mi-a dat ban. Tin sa precizez ca in toata conversatia nu l-am jignit deloc.

PS ! Din punctul meu de vedere, o persoana de genul asta nu merita sa aiba admin.
User avatar
JellyVIPMD
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 09 Jun 2020, 09:40

22 Dec 2020, 12:21

dar devezi ai
User avatar
adrenalina74
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 33
Joined: 29 Dec 2015, 12:12

23 Dec 2020, 20:05

1. Incearca sa respecti modelul reclamatiei. Ulima reclamatie facuta a fost corect formulata, deci stii unde sa gasesti modelul.
2. Ai facut vreun snapshot la conv sau macar la ban? Daca nu, asteapta verificarea chat ului.

edit 1: acum am observat ca a fost sters din baza de date
Post Reply