SS A$EDE (pun aici deoarece nu am YH)

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
Cristina
New Member
New Member
Posts: 15
Joined: 30 Dec 2015, 19:21

09 Jan 2016, 22:28

la scan esti curat, dar nu e corect dupa 20 de min dupa ce ti-a facut poze sa te scanezi, dar sa fie asa.
User avatar
A$EDE
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 09 Jan 2016, 17:01

09 Jan 2016, 22:33

Cristina wrote:la scan esti curat, dar nu e corect dupa 20 de min dupa ce ti-a facut poze sa te scanezi, dar sa fie asa.

cine are ochi isi da seama si dupa demo :)
Lions don't lose sleep, over the opinions of sheep.
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

09 Jan 2016, 22:49

nu sunt toti admini experti ca tine...
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

09 Jan 2016, 23:05

Cristina: la scan esti curat
Nu Cristino, ai inteles gresit. Dupa ss-urile facute, din momentul in care am aflat ca respectivul nu are mess si doreste ca pozele sa fie trimise pe facebook, i-am dat link-ul de la scan. Ca el a avut ping si a fost dat afara, asta e partea a 2a. Am fost intelegatoare, nu am plecat de pe server, ci l-am asteptat..ca poate, poate va intra.. si asa a facut. E ceva rau in asta?

M-am uitat din nou (lasam prezenta pe server la o parte) la demo-urile facute sa vad daca nu ai secvente de wall...si nu ai, a$ede. Legat de scan, inca apreciez, ca dupa kick-ul dat din cauza ping-ului tau, nu ai iesit din cs.

Demo curate! Poze --> 2/3 curate; din link-ul citat mai sus, nu pot vedea imaginea. Scan curat!

Edit: Si vreau sa mentionez urmatoarele lucruri. CRISTINO!!! Numai scan-ul te intereseaza? "Daca da rateuri ce faci?" De demo-uri... ti-e teama sa le vizionezi?... sau te doare lenea cand e vorba de verificat? Cu pozele cum ramane? ... nu asa se face treaba. Da-o-n smantana... :ymtongue:
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
Locked