A venit iarna si omul e pe val?? :))

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

29 Nov 2014, 17:58

Demo Devil:
2-3 faze de wall, pt mine sunt de ajuns ;)

Programul minune nu a detectat nimic.... doar suspicious cfg 121 de linii (in cfg e curat)

http://fisierulmeu.ro/637V7T04YX8E/devil-rar.html

http://fisierulmeu.ro/63FCOWFU7VB5/devil-dem.html
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

29 Nov 2014, 18:24

Daca programu minune nu a gasit nimica care se zice ca e sigur,ochiu tau minune a detectat wall hai sa fim seriosi daca cauti conversatie pe net incearca in alta parte ceia ce ai pus tu acolo nu e wall e super mega ultra hack with all wake up Vlad :))
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

29 Nov 2014, 19:40

Parerea mea. la Fel are 3 faze de Wall
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

29 Nov 2014, 20:05

Baitas, baitas...
Eu nu sunt admin de 2 saptamani ca tine.
Eu am vazut wall si atat. Programul minune depisteaza codatii, nu si cei ce dezinstaleaza codul ;)
Intelegi?
Pe cele 2 demo-uri se vad faze clare de wall, si pe snow si pe d2_2x2.
Nu cred ca m-am inselat, cu toate astea astept parerea celorlalti admini.
Pe d2_2x2 de exemplu, de unde dracu stiai tu ca mai era si al 2-lea player in baza?
De unde stiai ca el e ascuns dupa acea cutie?
AAA esti jucator?
eu respect jucatorii care joaca cu wall, fara ca nimeni sa-si dea seama, intelegi?
Iar daca cineva isi da seama, acel player recunoaste.
Nu am nimic cu tine, dar nu-mi plac jucatorii perversi ;)

PS: Eu nu am jucat niciodata cu cod, prin urmare, nu suprt ca cineva sa se creada baiet, cand defapt e un jucator banana ;)
Admini: Va rog atentie la demo-uri :)
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

29 Nov 2014, 21:34

Pai sa inteleg ca programu minune cam da gres daca e sa fie asa cum ziceti voi ca e wall ramane la aprecierea lui Lucian sa dea verdictu daca el considera ca am wall inseamna ca poate sa imi scoata adminu dar in acelasi timp sa scoata din regulament si programu minune ca nu e bun a dat gres asta dai de inteles iar eu nu adminez de 2 saptamani credema ca adminez de foarte mult timp si pe comunitatea G ceia ce tu nu sti dar nu asta conteaza
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

29 Nov 2014, 23:39

si mie mi se pare ca are wall, prea mi le dadea bine, am si eu un demo cu el, dar nu sunt acasa ca sa il postez
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

30 Nov 2014, 00:15

Ma pai puneti fratilor toti cate un demo si sa scota Lucian adminu si gata ce sa o mai dam cu coteala,datil ma afara si gata ce program noi taiem si spanzuram ca na doar din ce se vede cam totti tilicari suferiti de sefie
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

30 Nov 2014, 11:19

Eu am scris tot ce am avut de zis.
Codul se dezinstaleaza in 30 de secunde fara sa dai rr la pc.
Programul minune isi face bn treaba, doar atunci cand codul e in cstike.
Cand codul se dezinstaleaza, programul nu face nimic.
dupa scanul tau de aseara, programul nostru a detectat ca ai mai avut cod. Cu 30 de secunde sau cu o saptamana in urma, el arata ca ai jucat cu cod ;)

Ps. Are si fratemiu XeNNz un demo cu tine facut tot aseara. O sa-l posteze sa vada lumea si acel demo.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

30 Nov 2014, 13:26

Se vede ca esti si tu un mic hacker marele it-ist care te crezi ori ce program inchizi,scoti sau dezinstalez in timp ce e activat o sa iti dea acelasi raspuns ca si cum ar rula in timpu jocului real pana nu inchizi jocu sa-si faca de cap rr la program o sa iti dea intr-una ca ai programu activat ceia ce face si programu minune in timp ce joci cs si daca ai cod poti sa il dezinstalezi sau sal opresti dar cs e deja injectat ceia ce o sa iti apara la programu minune ca ai cod chiar daca tu lai dezinstalat sau daca lai oprit pana nu inchizi cs iti apare acolo cheat signature detected wall dar nici decum ca suspicious userconfig.cfg iar la detection before a aparut yes din cauza ca am v_awp.mdl adica e un plugin ce pune tinta la awp ca la arma nu ca ar fi fost cod de fapt ceti explic eu tie aicia pt tine e venit de pe alta lume nai sa intelegi never :))
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

30 Nov 2014, 14:01

Man, lasa oftopicul.
E posibil sa fi facut topicul cam repede fara sa fiu atent.
Asta nu inseamna ca ma poti mistocari.
Deci eu nu am 14-15-20 de ani ca tine, joc in aceasta comunitate de peste 12 ani.
Am zis ca nu am nimic cu tine.
Tu nu trebuie sa te arzi in figuri aici.
Daca ai ceva de spus la adresa mea, spune doar tu in gand, ok?
Nu incerca sa o faci pe-a marele destept.
Asta cu codul e parerea mea si ma doare undeva de parerea ta. Inteles?
Astept demo lui vally si a lui XeNNz.

De cand sunt admin pe serverele G1, am dat peste 300 de hack-uri, am avut cateva zeci de reclamatii, si la toate am avut dreptate (mai putin una in care am fost sanctionat din greseala)
Deci.... nu am nika cu tine, asa ca lasa vb aiurea ;)
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Locked