Adminul admin

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

12 Jan 2018, 22:08

Povestea incepe asa:eara mapa fy_snow,intra Adminul admin si schimba asa din senin pe o mapa awp,l am intrebat politicos de ce a schimbat mi a raspuns:,,lasa asa ce treaba ai tu,, i am explicat cum se procedeaza dar ma trata la sictir a facut un vot asa din senin si a schimbat pe fy_snow!(sa precizez ca erau in jur de 5/6 jucatori)
Aici pe fy_snow incepuse sa vorbeasa necuviincios cu ceilalti pana cand cineva sa dat spec asteptand sa se echilibreze echipele iar acest Admin admin la amenintat cu kick pe acesta (pe jucatorul i like sa beau) acesta bineinteles ca ia spus ca nu exista o regula despre asta atunci Adminul admin ii daduse kick.
I am spus ca o sa postez pe forum dar ma trata cu disrespect,amenintandul in continuare a plecat de pe server spunandui ca nu ii pasa!
Cine este acesta si ce drept are sa se comporte in felul asta?(acesta isi schimba frecvent numele in suspectul)
Last edited by skipper on 13 Jan 2018, 11:45, edited 1 time in total.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

13 Jan 2018, 00:22

Lasă că luna viitoare intru eu si o sa fac o curățenie de primăvară printre admini
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

13 Jan 2018, 12:41

Jiren.. vezi de treaba noastra viewtopic.php?f=23&p=18467#p18467
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
deko1
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 35
Joined: 13 Feb 2014, 17:37

15 Jan 2018, 00:26

Salut!

Pentru orice fel de reclamatii la adresa adminilor de pe TITI foloseste te rog sectiunea
Reclamatii. Nu vreau sa creem discutii aici doar pe baza a ce ai povestit . Daca din dovezi reiese ca asa a facut o sa fie sancionat, se pot verifica si logurile dar e mai simplu ca tu sa iti sustii povestea.

TC!
Locked