Wrong player Mr.VValler

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

08 Aug 2017, 12:17

Iata unde duce un conflict generalizat, manat din spate de placerea adminilor de a pisa playerii dupa bunul plac, si asta pentru ca acel player este persoana non grata, iar stafful permite sanctionarea lui chiar si innafara limitelor regulamentului.
Image
Noroc ca am admin si pot sa-mi scot singur banul pe Steam Nativ.
Am intrat de pe alt cs dupa ce am dat restart la router si povestea sa repetat:
Image
Am vazut acolo ca sa facut comnda amx_demo dar la mine in cs-ul asta nu sa salvat nimic:
Image
Noroc ca am facut scan.
Totusi cred ca stiu de ce nu sa salvat demo facut de admin. Pentru faceam eu record :))
http://www.girlshare.ro/3489902731.7
Acum ca am lamurit faptul ca, cel putin in opinia mea, nu aveam cod , rog staful sa ma lamureasca si pe mine de ce adminii au "LIBER" la waller ?
De ce adminul lui Waller nu poate fi atins daca se comporta ca un misel, infigand cutitul in comunitate iar noi i-i intindem cozonac sa manance.
De ce sa intru pe Kaka iar el sa ma scoata de pe server in repetate randuri pentru ca am un nick asemanator cu al lui ? Mr.VValler, iar el stia foarte bine ca sunt eu.
Consider ca noi adminii trebuie sa ne reevaluam pozitia vizavi de playerul Mr.Waller si sa ne asteptam ca el sa faca o schimbare in atitudine, comportament si decizii.
De multe ori Waller spune ca se plictiseste si din cauza asta are acest comportament. In momentul in care domnul Mr.Waller incepe sa se plictiseasca pe server i-i recomand sa se retraga intr-un loc intim. Un gel lubrifiant l-ar ajuta.
Cat priveste adminul Clautz i-l rog personal sa-si insuseasca Regulamentul:
Image
si sa nu trateze playerii pe care-i crede el codati ca si cum ar fi Waller.
Ma astept ca stafful sa ne indrume spre respectarea Regulamentului de catre toti playerii si adminii.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

09 Aug 2017, 11:27

1.Waller nu este si nu va fi usa de biserica , dar daca tu ai vedea ca joaca cineva cu nick ul tau ce ai face l ai felicita pe inculpatul?

2.Apropo de Clautz cati erau pe server cand a dat la vote cele 3 harti ?

"4 - Este interzisa schimbarea hartii cand sunt mai mult de 5 de minute din timpul ramas.

-Adminii sunt obligati sa schimbe harta numai prin vot care sa ofere jucatorilor o optiune la alegere.

-Harta poate fi schimbata cu mai mult de 5 de minute inainte de final doar in cazul in care harta e prea mica sau prea mare proportional cu nr de jucatori de pe server(13). "

Asigur ca nimeni nu are imunitate iar cei care gresesc vor fi sanctionati.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

10 Aug 2017, 14:25

E batut rau in cap .. nu se schimba.
Intru pe kaka joc in 4 playeri , conduc, vine Mr.Waller nu face fata in acel moment si ma scoate spec sa dau scan, doar ca sa inlature concurenta, actul se termina cu un hack pe steam nativ si ma indoiesc ca nu stia cu cine are de a face.
El trebuie sa fie cel mai tare el trebuie sa controleze tot.. altfel sufera sau se plictiseste. Cauta intimitatea Wallere ca pe Titi nu mai joci cu Mr.Waller in prezenta mea iar singurul nick care-l ai rezervat este Mr.Waller orice adaugire sau schimbare la acel nic nu-ti apartine si nici nu te reprezinta.
Last edited by Mr.Teacher on 11 Aug 2017, 09:24, edited 2 times in total.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Robertutzu
New Member
New Member
Posts: 25
Joined: 05 Jul 2016, 18:59

11 Aug 2017, 07:45

Ai dreptate, vin altii cu tupeu si vede pe unu cu un nume aiurea, gata zice ca e waller si ii da ban aiurea...Asta trebuia sa fie o reclamatie...
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

11 Aug 2017, 19:46

M am saturat sa repet intruna.

Remove permanent kaka.g1.ro
Mr.Waller
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked