Motiv hack Vlad Vega

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

27 Feb 2016, 12:01

Server TITI.G1.RO -- Mod: Fun
Date & Time 25/02/2016 - 20:58:58
Admin's name Vlad Vega
Player's name Melina_Vega
IP Hidden
Steam ID Hidden
Steam ID type Hidden
Reason limbaj

Ai fi putut sa i schimbi nickul daca te deranja,nu sa l provoci sa te injure " sugi poula" exact asta a fost cuvantul ... si sa dai hack !
NU MAI PROVOCA PENTRU A DA HACK! e ultimul avertisment!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

27 Feb 2016, 12:44

I-am schimbat numele, nu a mers...am dat cu vote # alea alea, a pus numele înapoi, i-am dat kick de vreo doua ori, iar a intrat... I-am zis din nou sa schimbe numele ca riscă hack și a zis ce a zis. Și a primit hack. Asta o poate confirma și adminul Găbitu care era pe server.
Într-adevăr, as fi putut sa-i dau un ban de vreo 30 de minute, dar ar fi intrat iar. Plus ca s-a văzut de n ori ca nu-mi place sa mi se folosească numele.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

27 Feb 2016, 22:55

Din cate imi amintesc, a mai fost o discutie pe tema asta in care teacher a oferit niste argumente solide impotriva atitudinii lui Vega care abuzeaza de admin sa-si proteje orgoliul...
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

27 Feb 2016, 23:38

Vasilică, te bagi și tu în seamă precum chiloții în fund. Asta e nume rezervat, care e problema ta?
Deci îi schimb numele, el și-l pune iar, ia kick, intra iar...și tot asa...ii zic să termine ca ia hack și el "du-te-n pola mea"
Da ce e asta frate?
Sau la voi pana nu-și baga, scoate sau nu înjură de toți sfinții nu e nimic. Și tot eu is vinovat ca cică l-am provocat...
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

28 Feb 2016, 00:26

Ma iei tu cu *vasilica*, ai uitat unde ai plecat, dar nu o sa incep cu amintirile. Daca ti-ai fi folosit un pic creieru ti-ai fi dat seama ca numele tau e rezervat, NU TOT BRANDU VEGA. Pro remove sau macar scos acces la hack
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

28 Feb 2016, 00:46

Mai usor Vega,mai usor. Si mai treci prin regulamentul ala,mai reciteste l ...vad ca l ai uitat,sau te crezi imun la el dupa ceva ani aici.Nu esti imun.Comporta te civilizat,nu mai provoca ,nu mai da hack aiurea.Melina Vega??? Unde scrie ca e nume rezervat? Nu mai fa reguli dupa bunul plac. Stii ce ce cheama asta ? Frustrare se cheama,si nu sunt eu ala,dupa cum probabil o sa afirmi.

Respectivul folosea Melina_Vega,deci nu un nume rezervat. Numele la care te referi tu ca fiind rezervat ,este Melina Vega!! E o diferenta.
Iar atat timp cat respectivul nu te a jignit cu nimic,nu a avut un nick indecent,nu vad care e problema ta . Repet,daca ai probleme in viata ta privata,incearca sa nu le amesteci in jocul de cs!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Locked