Admin cu Coade

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Sunteti de acord ca ASU sa mai faca parte din aceasta comunitate si sa detina si admin?

da
2
14%
nu
12
86%
 
Total votes: 14
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

07 Apr 2015, 19:57

Floppy din pacate eu nu stiu istoricul lui ASU ,si nici nu ma intereseaza ce greseli a facut el..In fine eu am facut postu ala sa arat ca regulamentu ii permite se aibe admin.... Plus ca are si admin mic deci nu poate sa faca mare lucru....

PS:Blocheaza posturile daca vrei ca nu ma supar,daca te simti tu mai bine sa le blochezi. :-*
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

08 Apr 2015, 07:08

@resoN.
In momentul in care faci post la un topic se considera ca esti in cunostinta de ideile care s-au postat acolo, nu vii tu cu "nu ma intereseaza ce greseli a facut el" sa ne spui de ce se da lupte in Afganistan.

Toate informatiile le ai in acest topic . Informeaza-te. Ce a facut ASU.
Nu e numai "atac la persoana" ci "ATAC LA COMUNITATE", comunitate din care acum mai nou faci si tu parte.

Noi acum vorbim discutii, uite ce a facut ASU cu 3 euro :))
A avut admin cu cerere pe forum, a jucat codat, a pierdut adminul, apoi ne-a bagat in cocina de porci, si ne-a zis ca ne face cate un fratior la fiecare, dupa care noi, pentru 3 euro si cu avizul superiorilor, tre sa-i zicem "tati, hai nu-i nimic" :))

In opinia mea, deja exprimata intr-un alt topic, pentru ASU cel mai mic acces ar trebui sa fie la 100 RON, crescand exponential odata cu nivelul accesului.
Din cate am inteles, ASU are admin pe alte servere din afara comunitatii, acest acces de admin dobandit in comunitatea noastra fiind doar o palma data noua cu un efort financiar minim.
Eu zic ca votul este concludent, iar lui ASU ar trebui totusi sa i se ofere o sansa.
Rog initierea unui vot in care sa i se poata acorda acelasi acces la 100 Ron sau echivalent in Euro.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

08 Apr 2015, 07:23

@Teach si cum crezi tu ca ne v-a demonstra ca a dat 100 de ron pe admin? crezi ca are si ne va arata bonul fiscal? :))) in fine...... mai inainte de toate sa fie lasat fara accese si sa joace ca simplu player si cu un alt nume in afara de ASU /:)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

10 Apr 2015, 07:52

In mare cred ca s-a votat. 2 la 11.

UP !
Image
© 2004-2017
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

13 Apr 2015, 18:54

Lucian cum ramane?

Sunteti de acord ca ASU sa mai faca parte din aceasta comunitate si sa detina si admin?

10.04.2015

da
2
15%

nu
11
85%
Total votes : 13 Result: NU!!!

Din cutiuta cu amintiri...

VA DAU MUIE wrote:BAGAMIAS PL IN VOI....MMMA PIS PE VOI PE SERVERELE PLM NU AVETI 15 PLAYERI NICI PT TOP....

AAAAAAAAAAAA::AM UITAT VA I-AU MAMELE LA PL !!!!


Sursa de inspiratie : viewtopic.php?f=27&t=5623#p11272



UPDATE 13.04.2015 Hristos A Inviat !!!! /:)

Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Post Reply