De unde pot face rost de slot????

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Da_ce-am_facut_sefu?
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 17 Dec 2014, 21:16
Contact:

28 Mar 2015, 17:30

De unde pot face rost de slot????

Am cautat si nu am gasit
***************************************************************************************************************************

Image
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

28 Mar 2015, 17:46

Pentu ce? :))
De la sala G3 iasi :D
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

28 Mar 2015, 20:42

Fa ti cont aici:
http://regnick.g1.ro/ucp/register/ cu numele si parola pe care vrei sa ai slotul.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Da_ce-am_facut_sefu?
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 17 Dec 2014, 21:16
Contact:

28 Mar 2015, 22:18

Va multumesc ... Vreau slot, ca peste 1 luna sa fac o cerere de admin....am doar 70 ore deocamdata si trebuie sa mai fac :)
***************************************************************************************************************************

Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

28 Mar 2015, 23:29

Slot activ!
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

29 Mar 2015, 08:04

Da_ce-am_facut_sefu? wrote:Va multumesc ... Vreau slot, ca peste 1 luna sa fac o cerere de admin....am doar 70 ore deocamdata si trebuie sa mai fac :)
Alea 70 de ore le-ai facut pe Luna ?? sau pe Marte ?? a da, scuze ...rectific - Martie...
Luna asta nu ai decat 35 MINUTE si 22 SECUNDE pana la momentul de fata.
Pentru admin trebuie putin mai mult de atat.
Sper ca ai sa ai rabdare sa faci cele 30 de ore in luna Aprilie si apoi sa faci cerere de admin.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

29 Mar 2015, 11:13

Nu am sa va inteleg niciodata,ce mai conteaza pe viitor ca el vrea admin sau nu sau intrebarea cea mai retorica pt ce iti trebuie slot foarte tare :)) "PEACE :YMPEACE: "
User avatar
Da_ce-am_facut_sefu?
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 17 Dec 2014, 21:16
Contact:

29 Mar 2015, 22:05

Eu m-am lasat acum vreo 5 6 luni de sv ul asta ... Iar acuma m-am intors si joc cu 2 nick uri ... Bolt_Pro si Da_ce-am_facut_sefu?... Am sa fac cererea cand voi avea peste 30 ore intr-o singura luna
***************************************************************************************************************************

Image
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

30 Mar 2015, 06:46

@Devil
Intrebarea "la ce-ti trebuie slot" a fost pusa deoarece nu cunosc o alta intrebuintare a accesului de slot decat in faptul ca-ti favorizeaza intrarea pe server in momentul in care TOATE sloturile serverului sunt ocupate.
Faptul ca am atras atentia asupra orelor jucate pe server, ramane la latitudinea ta sa judeci in continuare, dar acum Da_ce-am_facut_sefu? i sa confirmat faptul ca e nevoie de mai mult de juma' de ora pe luna pentru a putea face cerere pentru admin.
Bolt_Pro + Da_ce-am_facut_sefu? = foarte putin peste 9 ore, ca raspuns adus la motivatia lui "Da_ce-am.....", dar in considerare la o viitoare cerere de admin, vor fi luate numai orele jucate pe un singur nick.
"Da_ce-am_facut_sefu?" a facut cerere de slot, IN JUDECATA MEA, ca fiind o etapa necesara innaintea cererii de admin, el avand cunostinta de tot ce sa expus mai sus, innainte de a face cerere de slot.
In alta ordine de idei , exista si varianta scurta de obtinere a accesului de admin, unde numarul orelor petrecute pe server nu conditioneaza obtinerea adminului.

P.S. Acu 5-6 luni cand jucai pe sv asta ce nick aveai ??
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Da_ce-am_facut_sefu?
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 17 Dec 2014, 21:16
Contact:

30 Mar 2015, 08:52

Aveam nick ul Da_ce-am_facut_sefu? ...
***************************************************************************************************************************

Image
Post Reply