Nu pot intra pe TITI

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

22 Feb 2015, 01:20

Dupa parerea mea meritati ban (si pe forum si pe servere) toti!!! Pana la urma care este adevaratul,care este falsul..??? :))))
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

22 Feb 2015, 08:39

resoN. wrote:Dupa parerea mea meritati ban (si pe forum si pe servere) toti!!! Pana la urma care este adevaratul,care este falsul..??? :))))


Care "toti" mai...? Ah te referi la Cojan -> <- TooCrazy?... Exprima.te cum se cuvine , eu/noi ce pot/putem sa inteleg/intelegem din ce ai vrut sa spui? :))

P.S: Scuzati.mi "jocul de cuvinte" din ultima fraza :D
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
portocala
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 21 Feb 2015, 21:29

22 Feb 2015, 10:56

Eu is realu in puii mei . Stie si Smarandel care ma cunoaste ca eu joc cu nicku asta + ca il am si pe alte jocuri . Nu e destul sa iti dai seama ca ala e un plagiator ?!
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

22 Feb 2015, 11:43

Imi place de resoN la orice topic "meritati toti ban si pe forum si pe cs" i like this :)) :)) :)) :)) :)) :)) sa ramaie numai el pe comunitate :)) :))
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

22 Feb 2015, 14:26

Eu cred ca Reson s a referit doar la Cojan Tocrazy si etc.....si eu ii dau dreptate.


PS: Copil atomic inceteza odata cu teatru asta jalnic si cu circu asta ca ba e unu ba e altul, eu iti promit(sau va promit) ca te banez (sau va banez) pe fiecare cont pe care il ai(sau il aveti)si pe care o sa il mai faci.
Numai tu ai problema asta cu 2 nume ba ca iti fura cineva numele si etc ba ca ai vrut admin ba ca nu ai vrut.. de parca ar fi numele asta subiect de oscar, bai pustiulica te da de gol si comportamentul tau pe server si limbajul si neuroni aia de pusti frustat chinuit de hormii din el,eu zic sa iti cauti alta ocupatie.Cand erai pe server cu numele Cojan exact in ziua cand ti-ai pus si adminul pe funkker si etc fix aceeeasi problema o aveai si eu iti explicam de regnick si etc si tu imi explicai cum ca, nu tu esti ala cu cererea de admin si etc.... Si nici nu mai conteaza ia si inventeaza sau cauta-ti un nume pe care sa il folosesti numai tu,inceteaza circul asta ca deja e prea mult pentru fiecare chestie asemanatoare primesti ban si tu si prietenul tau imaginar sau real, oricum ar fi.

Dinte,Cojan,Funnker,TooCrazy,X Toocrazy...STOP!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
portocala
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 21 Feb 2015, 21:29

22 Feb 2015, 14:39

Eu sunt doar TooCrazy in joc :)) Nu am jucat niciodata cu alt nume . Daca altii au jucat cu numele meu nu e vina mea . xTooCrazy mi-am pus pe forum pentru ca TooCrazy era luat . Si am facut contul pentru ca nu stiam de ce nu imi merge sa joc pe titi . Nu am facut eu cererea de admin . Nu al meu e contul TooCrazy peforum si nici nu am jucat cu alt nume inafara de TooCrazy pe cs .
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

22 Feb 2015, 15:13

Ok,ca sa terminam odata uite cum facem,fiindca stim sigur ca Toocrazy si Cojan sunt una si aceeasi persoana dat fiind cerereade admin trasa la indigo si etc.Eu am a sa banez acel cont Tocrazy si o sa ramai tu cu acesta iar pe server tu ai sa fii toocrazy daca ti-ai inregistrat numele,dar daca constat ca tu si Cojan sunteti aceeasi persoana si iar ne-am pierdut timpul degeaba,iti promit personal ca vei avea ban permanent si pe forum si pe servere.Bafta!

PS: In caz ca nu iti inregistrezi numele si nu joci numai tu cu el,nu vreau sa te mai aud ca te plangi de problema asta,iti cauti un alt nume si gata.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
portocala
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 21 Feb 2015, 21:29

22 Feb 2015, 17:27

Nu suntem aceeasi persoana . Azi cred ca era DNL sau vreau admin on cand era cojan intrat si jucam si eu sub numele de portocala . Deci sa-mi inregistrez nuemel .. ok
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

22 Feb 2015, 17:59

Te-am vazut azi pe server cu numele portocala
User avatar
portocala
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 21 Feb 2015, 21:29

22 Feb 2015, 18:53

Pai da ca TooCrazy nu merge si l-am pus random :))
Post Reply