fN.=RARES :D

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

09 Jan 2015, 20:22

Nu sunt severa... Vreau ca el sa fe constient in ceea ce face si sa-si asume responsabilitatea. Asta numesti tu severitate...? Ca-i spui omului direct, ca el sa nu sa se trezeasca mai tarziu cu surprize?
Plus ca nu e prima data cand el face pe-a milogul... ok?.. M-am saturat sa "vad" de la el top-icuri cu reclamatie cutare, ca i-a dat gag cutare pentru nu stiu ce cutare...M-am saturat la fiecare prostiuta sau smecheruta de la dansul ca pe urma el sa-si ceara scuze si sa i se scoata ban-ul. Asta e tot ce-am avut de spus :D
Daca nu-i convine, poate sa faca bors din ce-am zis eu :)
P.S: Este un proverb si ti-o fac cu dedicatie fn.: "Prostul daca nu-i fudul, nu-i prost destul" :> :3
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
Enigma23
New Member
New Member
Posts: 15
Joined: 29 Dec 2014, 16:42

09 Jan 2015, 21:24

Eu zic sa nu va agitati asa de mult pentru asa putin . Daca a fost banat okay , daca i se va scoate ban ul , e o decizie care o va lua Lucian sau un alt highlander. Ma rog, eu nu lam vazut nici o data pe acel player pe server si joc aproape toata ziua.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

09 Jan 2015, 21:43

Hack pentru limbaj e ok..Daca te mai injura,ii dai iar hack e simplu :) nu ii dai hack de fiecare data cand il vezi ca se conecteaza,ca nu e bine :)
Ban permanent se da doar cand il prinzi cu un cod :) sau asa ar fi normal,dar la noi nu prea se tine cont de asa ceva si li se mai da o sansa sa joace chiar daca a fost prins codat si mai are si privilegiul de a folosi acelasi nume,nici eu nu sunt deacord cu chestia asta ,dar asta e o alta poveste in fine.

Unban v-a primi,fiindca se considera ca pedeapsa pentru limbaj/comportament si-a primit-o prin acel HACK :D.BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

09 Jan 2015, 23:38

1.In primul rand nu ai scris la motiv limbaj ci lbj...data viitoare daca mai faci aceasta greaseala iti scot accesul la hack.
2.Erai cu alt nume si te jucai pe harta.
3.Fn atentie la limbajul viitor pe server.
4.Am scos banul si blacklist.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

10 Jan 2015, 11:27

Afrontul a fost facut PLAYERULUI Ronny.
Hackul a fost dat fara a se face in prealabil DEMO.
HACK NEJUSTIFICAT.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Eupopovici
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2014, 17:34
Contact:

10 Jan 2015, 12:57

Teacher am o intrebare:
DE CE TREBUIA SA FAC DEMO DACA MA INJURAT??????



PS: Acel player Ronny eram eu!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)


Fara caps lock nu se poate?
Blood for mercy
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

10 Jan 2015, 15:17

Din cate stiu eu afrontul la admin se pedepseste cu hack.
Tot ce a spus fn a fost impotriva unui player.
Esti admin cand esti logat cu nickul de admin.
Mai citeste regulamentul (14).
Nu mai aduc in discutie CAUZA care a facut ca fn sa aibe un limbaj total neadecvat pe server, puteai sa rezolvi situatia cu gag in momentul in care ti-ai pus adminul, dar orgoliul si-a spus cuvantul.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Eupopovici
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2014, 17:34
Contact:

11 Jan 2015, 10:42

Fie cum zici tu dar acel player Ronny eram eu.......Cu gag nu rezolvam nimic te asigur eu. Tot la fel facea in viitor...



PS:14 - Adminii sunt obligati ca inaintea fiecarui ban sau hack dat unui CODAT sa utilizeze in prealabil comanda amx_demo.
- Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului

RARES :D nu este codat..... Deci??
Blood for mercy
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Jan 2015, 12:14

Acel player Ronny nu este admin.
Afrontul la admin nu se justifica.
Orice hack sau ban, dar ORICE HACK SAU BAN (permanent), trebuie sa fie insotit in prealabil de comanda amx_demo.
Daca un player are un limbaj necorespunzator la adresa adminului recomand comanda amx_demo, avertizarea playerului ca se va lua masuri impotriva lui, iar daca acesta tot continua sa se apeleze la comanda amx_hack DACA gravitatea celor spuse de player nu poate fi catalogata minora si sanctionata cu amx_gag.
Acum zi-mi si mie EuPop... ce procedura ai urmat tu ?? FARA a mai lua in considerare ca prin comportamentul tau ai instigat la limbajul lui fN.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Eupopovici
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2014, 17:34
Contact:

11 Jan 2015, 19:28

Recunosc ca nu trebuia sa procedez chiar asa dar nici el nu trebuia sa ma injure ok???
Blood for mercy
Locked