Salut !

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

17 Dec 2014, 21:31

Salut am fost prins cu cod ?
Imi iau hack cand intru pe srv si am si ban ......Nu ma lasa sa intru ?
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

18 Dec 2014, 10:21

"Salut am fost prins cu cod ?"


Pardon??? Adica tu nici nu stii daca joci cu cod sau nu si te intrebi daca ai fost prins??? Hmmm...interesant
P.S : Daca tu te intrebi daca "ai fost prins", trag concluzia ca de cand jucai pe server...jucai cu cod !!!
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

18 Dec 2014, 13:30

Bine spus cand jucam cu cod. Doar vreau sa mi se scoata banu si sa nu mai iau hack......M-am lasat de mult sportu asta eu stiu ca nam intrat cu cod doar vreau sa se rezolve problema..
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

18 Dec 2014, 13:45

Dar de ce sa ti se scoata banul?? ( dar mai bine las discutia in seama lui Lucian sau a altor admini *daca e cineva de acord sa-ti scoata banul sau nu*)
Parerea mea: Omule...ai scris cu negru pe alb "Salut am fost prins cu cod ?" --> unu la mana; tu dai dovada ca abia ai trecut pe la scoala ( habar nu ai cum sa te exprimi), doi la mana; asa cum am scris si mai sus " Daca tu te intrebi daca "ai fost prins", trag concluzia ca de cand jucai pe server...jucai cu cod !!!"
Multi playeri de pe server erau alarmati si "disperati" in legatura cu tine, fN...
ASADAR, eu NU sunt de acord ca sa ti se scoata banul (din punctul meu de vedere)
P.S.: Vreau sa vad si parerile celorlalti!!!!
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Dec 2014, 13:57

Hrrrrr,da ce rea esti !!! Hrrrrr.... :))))
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

18 Dec 2014, 15:32

Eu sunt sigur ca nam fost prins cu cod am intrat astazi si nu pot sa intru ........ Cred cai o greseala.
Nu conteaza playeri doar dovada ........
User avatar
Eupopovici
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2014, 17:34
Contact:

19 Dec 2014, 10:05

Poti te rog sa dai un scan cu "programu minune"/?
Blood for mercy
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

19 Dec 2014, 11:43

mai bine stai Banned :D
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

19 Dec 2014, 12:10

Eupopovici wrote:Poti te rog sa dai un scan cu "programu minune"/?

Daca isi da scan cu progamul cand ii ceri tu si nu e activat sau intrat in cs,degeaba iti da scan fiindca apare clean :) nu e obligatoriu daca iti da 1 scan si iese curat atunci acel player gata nu mai are niciodata cod :D il poate activa cand si cum crede el.

Cat despre Fn.(Asu) nu stiu exact cine si cum l-a banat acum :) eu unul de cand joaca cu numele Fn. Steam Native nu l-am vazut cu wall,am stat si pe el l-am si scanat cu numele asta si totul era ok dar asta nu inseamna ca de acum gata nu il mai verificam fiindca l-a gasit progamul clean la scan ,fiecare judeca cum crede de cuviinta,daca vede ceva suspect sau il prinde cu ceva.Banuiesc ca cine l-a banat stie mai bine de ce si cum .BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Eupopovici
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2014, 17:34
Contact:

19 Dec 2014, 13:39

Paiii daca e clean de ce a luat hack???? Eu zic sa nu i se scoat hack-ul...
Blood for mercy
Post Reply