Hei prieteni !!!

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

06 Dec 2014, 16:52

Name:fN
De spus:Nu inchideti topicurile asa dupa 2-3 vorbe astetati parerea la toti admini, vad ca vorbeste doar fH,Experience,Klaps, Lucian.
Nu cred ca :Ra[Z]oR - zEu are walll....
Asteptati parerea la toti adminiiiiiiiiiiiiii.......
Experience stii de ce ii stie Ra[Z]oR - zEu toti playeri:
1) Joaca la sunet..........
2)Uitate la demo se vede parasuta la playeri cand trage prin perete sau ziduri.
In concluzie il rog pe fH sa mi raspunda la urmatoare intrebare corect :
Are wall Ra[Z]oR - zEu ?
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

07 Dec 2014, 12:11

Cum sa-ti raspund tie la intrebare, daca am scris clar VERDE PE ALB, ca nu am posibilitatea sa vad tot demoul cap-coada. Nu stiu ce CS bengos are, dupa 3-5 min te scoate direct in consola jocului. Vrei sa dau un raspuns pentru ce am vazut in primele runde ? Poate adminul a actionat comanda pe ceva ce a vazut dupa cele 5 min.
Image
© 2004-2017
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

09 Dec 2014, 17:04

Eu nu inteleg dc dracu te tot bagi in seama....

Un frate sare in apararea celuilalt frate
Un tigan sare in apararea altui tigan

Asa si tu: un codat sare in apararea altui codat... :)
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

09 Dec 2014, 17:32

parerea mea. e ca Trebuie Inchis acest Topic!
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

09 Dec 2014, 19:16

Eu as fi inchis si acest topic,cum l-am inchis si pe celalat din reclamatia respectivului.Ca sa nu mai asistam si sa urmarim o alta telenovela,doar ca printe noi,sunt unii de parere ca,codatii prinsi in fapt prin diferite metode,ar trebui intelesi si ca nu au cum sa fie prinsi cu cod,nu exista asa ceva,nu are cum!!!.Si ca ei sunt doar niste victime nevinovate,cum asa sa ii umilim si sa le luam adminele sau etc? Doamne fereste !!!Prea usor ii atacam si ii judecam,ne-am luat noi nebuni nu exista asa ceva, saracii de ei !!!.....Nu are cum sa existe un demo incrinimator chiar daca refuza sa il posteze si chiar daca e admin de ani de zile si stie cum sta treaba cu un demo la o reclamatie si ca e cruciala acea dovada si chiar daca refuza sa posteze acel demo, tot respectivul e o victima (gen Z1nck,unde l-a batut wallu grav pe demo pe care bineinteles nu l-a postat), sau alt caz cand progamul arata clar cod la un player, nu exista asa ceva...!! In acest caz, are progamul erori, refuzam sa ne punem increderea intr-un progam care pe alte comunitati nu da gres, doamne fereste e stricat si nu stim ce e cu el.
PS: Acest progam arata faptul ca pe demo pe care il vizonau unii si asistau la un teatrul ieftin jucat de un codat cu experienta,cum ii conduceau spre o falsa impresie si cum un codat le radea in nas ;)....BAFTA!!!

PS 2 : In alte comunitati,care au succes de altfel 2 din 5 admini cu experienta,si care au vechime in aceea comunitate si care au habar despre ce se intampla cu jocul asta,a cei doi admini, care considera ca un respectiv player e codat,acel player ramane codat permanent in acea comunitate (la noi e de ajuns doar ca un codat sa isi verse lacrimile si s-a rezolvat,sanctionam adminul) dar poate e o coincidenta chestia asta,doar ca repectivele comunitati nu duc lipsa de oameni pe serverele care le detin ma intreb oare de ce? ;)

Noroc ca exista oameni ca Lucian in aceasta comunitate,oameni cu capul pe umeri, impartiali si care vor sa ajute la o buna functionare a acestei comunitati . BAFTA Again!!!

Ps3: Poate unii nu au asitat pe server, dar inainte,cand intra un admin codat sau suspect de cod,cand incepea sa-si arate calitatile de zeu,unul cate unu din playeri,parasea serverul, dar surpiza pentru cei care inca nu si-au dat seama,de cand a aparut acest progam de scanat, zeii nu mai sunt zei,si sunt pe server doar ca spectatori cu numele real sau , si in mai multe cazuri cu nume diferite in joc fata de cel cu statut de vedeta !!! Dar poate e o alta coincidenta asta, dar ce sa vezi,se intampla fix la noi in comunitate, foarte INTERSANT!! nu?
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

09 Dec 2014, 22:58

Probabil ca te refereai la mine,adica sigur,dar repet ,nu iau partea nimanui ,mai ales partea codatilor.Doar ca in curand daca inchideti gura tuturor,fie ei si cu pareri gresite,o sa ramaneti pe forum doar cu Experience,Experience,si Experience.Hai inchide si topicul asta!
Sau mai bine il inchid eu.TC!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Locked