Reclamatie admin Vascuu + Altii

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

01 Sep 2014, 21:09

Nume reclamant :ZepelLin
Numele adminului reclamat :Vascuu
Motivul reclamatiei : Am fost sanctionat cu ban permanent
Dovezi :
Image
Stia cine sunt i-am zis sa vina la joc ca altfel nu are timp sa-si faca orele de admin.
http://www.girlshare.ro/33901525.9
http://www.girlshare.ro/33901532.5
http://www.girlshare.ro/33901536.9
Macar sa zica motivul banului ... sa umplii hardu cu demouri nu e ok.
Mi-nchipui ce s-ar intampla daca "s-ar intoarce roata" :))

Pentru Experience. Oare un player ar mai sta pe server daca i s-ar aplica tratamentul asta ??
http://www.girlshare.ro/33901685.4
E ultimul demo e care-l pun pe numele asta.. restu urmeaza cu reclamatii in care adminul sa raspunda pentru ce face.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

01 Sep 2014, 22:08

ALO colegu esti un simplu player daca iti fac demo si iti spun sa il prezinti pe forum sau pe email esti obligat sa il prezinti la fel ca si in cazul pozelor eu de unde sa stiu ca esti tot tu cu 100 de nume....mi-ai parut suspect si asa te anuntau toti prin U@ asa ca nu stiu de ce esti asa mirat si te simti atat de hartuit :D
1.nu stiam ca esti tu ,ti-am cerut sa-mi prezinti demo si ti-am dat kick ca sa il poti pune pe forum
2. cand joci cu numele tau esti STEAM ON cand o dai in fasole cu alte nume esti VALVE asa ca asteapta-te sa prezinti dovezi
3. se vede clar cum te victimizezi mi-ai postat demo tot aici cand puteai sa il pui la demouri si dovezi si cu mesaj catre mine sau un PM cu linkul de la demo (e alt nume alt demo alta poveste),sper ca unii care nu vad totusi ca tu exagerezi sa-si dea seama totusi ca e prea mult si te cam alinti dar in fine fiecare cum crede :D oricum merci ca ai postat demo am sa il vizionez...BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

01 Sep 2014, 22:44

E de fun pt mine .. e de plans pt server ... eu pot fi si simplu player voi puteti fi corecti fata de server ?
Nici macar nu am postat la reclamatii pentru a nu "cadea victima" si voi tot asa o tineti... Cum mamaliga ei de viatza lu Mr.Teacher nu-i face unu neam record in consola :)) vreti bataie de joc ?? o s-o obtineti ... pentru mine e distractie cu voi :))
1. stiai ca sunt eu
2. ai un simt de observatie foarte dezvoltat .. sper sa dai record in consola la Mr.Teacher cand e cu valve
3. ai mari pretentii la cum ma tratezi pe server + ca nu e la Reclamatii e la "Diverse" :))
Oricum incep sa obosesc si apare plictiseala in tot ce fac... motiv de bucurie pentru multi din comunitate.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

01 Sep 2014, 22:51

1.Aberezi parca ai intuneric in cap nu-mi vine a crede ce se intampla in capul tau :))
2.Nu stiu unde si la ce sectiune ai pus acest post vad doar new post si nici nu are rost sa caut ( Nici nu am sugerat ca asta ar fi o reclamatie totul e in capul tau e vorba cu totul si cu totul despre altceva,citeste again punctul 3 din postul anterior :ymsmug: ).
3.Uite si tu ce titlu are acest post al tau care zici ca nu reclami pe nimeni ( Reclamatie admin Vascuu + Altii)
4. Nu reclami doar te alinti pe aici auzi (e de plans pentru server) jale mare saracu de tine datorita tie e in viata titi si datorita tot tie moare titi ca esti tu hartuit si mai si generalizezi dar numai tu esti cu reclamatii si probleme pe aici iar pe server e liniste si pace toata ziua azi eu nu am vazut probleme,jucatori sunt treaba merge bine in fine asta e o alta poveste care nu are legatura cu treaba asta (trebuia doar sa postezi pentru mine un demo facut cu un nume de player VALVE care s-a dovedit ai fi tu nu sa incepi o telenovela ) vai de capul meu nu am cum sa mai acord timp pt asemenea aberatii :D.
5. M-ai plictisit e grav cu tine BYE-BYE


PS: Lucian dai lui asta o medalie( adminul anului,victima anului etc.) ceva poate isi revine :))
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Vascuu
Banned
Banned
Posts: 19
Joined: 30 May 2014, 11:58

02 Sep 2014, 10:06

In primul rand tiam facut demo nu stiam ca esti tu . Esti sigur ca ai zis numai atat ? Imi ziceai in chatul adminului ca ai scos demoul sati fac din nou. cei asta frate ? repetate randuri tiam dat amx_demo si tu radeai. ma mai iei si la misto ca dece stau spec sa fac ore. Si as vrea sa stiu si eu cum dracu sia dat el seama de demo facut imediat fara sa iasa din cs sia dat seama nici nu eram spec cand iam dat. Mai era un admin pe srv Remus. il intreb pe el daca stie isi face demo singur si zice ca da are dreptate mie numi venea sa cred si il intreb de mai multe ori si el ma injura. Halal admini mai aveti frate eu am incercat sa ajut serverul.
Daca luci crede ca face bine teacher asta. Sa-mi scoata adminul ms .

-- 02 Sep 2014, 11:21 --

https://imageshack.us/i/p4nxY6osp cred ca asai.
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

02 Sep 2014, 17:29

Domnul - Mr.Teacher ,Stia cine sunt i-am zis sa vina la joc ca altfel nu are timp sa-si faca orele de admin.
nu cred ca esti tu acela care sa tina Evidenta la Orele pentru Admin? cine face ore si cine nu face...
joci cu alt Nume e posibil sa iei hack sau Ban

Mr.Teacher, tu esti bun ca Mascota Forum, meriti o Medalie Bravo

:)
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

02 Sep 2014, 19:51

Mr.Teacher: Nu era mai simplu in momentul in care ti s a facut poze / demo si ti s au cerut pe messenger sa le dai?

De ce atata agitatie cand treburile trebuie sa fie foarte simple.

Cand joci ca player si ti se cere verificare...nu esti promt niciodata si e normal ca adminii in cauza sa te sanctioneze.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Post Reply