Subiect Titi.g1.ro

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Fl0rIn
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 15 Mar 2020, 16:31

18 Apr 2020, 20:35

Waller unde esti? Voiai sa mi faci reclamatie ca am schimbat mapa inainte de ultimele 5 min, si Tu "annonimus" CITEZ "daca schimi te zbor" De ce ? Ce i cu asta ? . Dar adminul "Nicu" de ce pune timul la harta pe NOLIMIT, sau mai mare de 30 min? Poate la playeri nu le convie sa stea 1:30 pe o mapa cum a foat azi.
Waller m ai testat sa vezi daca stiu sa folosesc adminul folosindu-te de numele "necuratu " si numele "fl0rinn" pe mapa "aim_map" si sarind dupa mapa , cand era si "necura" pe server, si ti-am aratat ca nu sunt un copil de 10 ani care nu stie sa foloseasca adminul, Adminu S3by de ce tot supui ca am wall si aim ? Cand sunt alti admin? Si i ai spus lu FYA "POT SA I DAU BAN?" crezi ca esti cineva, Daca-mi dai ban ?.
CITEZ
"Cand ajung la G o sa-mi i-au TATA LOR "
Last edited by Fl0rIn on 18 Apr 2020, 22:15, edited 3 times in total.
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

18 Apr 2020, 21:46

"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
S3by
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: 14 Mar 2020, 09:24

18 Apr 2020, 22:17

Eu spun in spirit de gluma, acum depinde din ce parte o iei, plus ca nu am facut ceva rau prin asta!
User avatar
Fl0rIn
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 15 Mar 2020, 16:31

18 Apr 2020, 22:33

Cand mi ai dat ban 5 min ca spuneam " mda, mhm, aha" pe mapa "aim_map" Tot in spirit de gluma ? Inainte sa am admin ?
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

18 Apr 2020, 22:48

dupa ce am iesit de pe de aztec nu am mai intrat pe sv de atunci , luci poate verifica in loguri sa vada daca am intrat eu cu numele ala deoarece are in loguri clasa de ip-uri si steam id ... eu nu intru pe harta aim mai deoarece nu imi place harta intru doar pt 5 min dupa ies sau cand se schimba harta....
Cat despre tine chiar nu esti capabil bro , intreaba-l pe tom taylor aka eqn cum era in 2014 2015 .
In perioada aia erau cativa admini buni si care nu incalcau regulamentul iar cine il incalca lua warn nu ca acum cand Lucian pasuieste pe adminii noi ca sa ii tina pe sv ca dupa pleaca....
In perioara aia daca schimbai mapa in minutul 15 asa cum ai facut tu fara sa dai vot schimba da nu se lua warn -1, daca nu faceai demo si dadeai ban tot asa warn -1... nu ca acum stai 20 zile pentru o reclamatie si cand vine "ownerul" sa raspunda , il pasuieste in ultimu hal...
Nu asa se face ai gresit ai fost sanctionat , de sarit dupa mapa pe aim map am mai sarit nu am de ce sa mint , dar cu nickurile alea nu am intrat... doar odata am schimbat numele in necuratu la troll sa vad daca il enervez :)))
Dar in 2015 erau admini capabili care stiau sa faca diferenta dintre 1 codat si 1 jucator bun ... acum tu ce faci ,ceri scan doar atat te tine, dar experienta ca sa faci diferenta dc nu ai daca tot ai admin.
Dintre adminii noi pe server tu si necuratul nu va ridicati sub standardele de admin , doar s3by si enash ce isi mai dau silinta.
In rest voi doi intrati doar sa va distrati... da pt server ce faceti , aaa schimbati harti wowww da ati stat si voi spec 20 30 de minute sa verificati fiecare jucator sa vedeti poate 1 cu wall la buton si stie sa il ascunda sau , unul cu aim la buton ... va spun eu ca Nu ! voi doar stiti sa schimbati harta un slay la cineva ca e pe mapa , un vot , si cam atat pai voi ar trebuii sa aveti admin mic cu acces la schimbatu hartii slap kick slay blind ...
Pana acum 3 4 ani cand faceai cerere de admin luai admin mic , si dupa luni de munca erai promovat la admin de rank mare... ceea ce faceti voi e bataie de joc .
O sa mai dau un exemplu : inainte sa fac abuzul ala cand mai aveam admin , intru intr-o seara pe titi era harta fy snow , eram eu , necuratul si inca 6 playeri si erau 2 cu aim si necuratu era la joc il durea in cot ca erau 2 cu aim intr-un minut i-am banat cu tot cu demo si cand il intreb pe necuratu dc nu isi face datoria de admin se face ca ploua.
Nici eu nu sunt cea mai buna persoana , stau prost cu nervii dar dupa ce o sa imi iau alt admin ii voi demonstra lui Lucian ca pot sa fiu si admin fara sa fac abuz , cat despre tine si necuratu am sa fiu cu ochii pe voi cand ati gresit va fac reclamatie , nu o luati in nume de rau dar m-am saturat de ce harababura e pe server.Daca cititi regulamentul si il puneti in practica nu veti avea probleme cu mine .
Si asa il am pe Nicu pe cap da timp infinit la harti , ba harti 120 de minute , ba numa fy buzkil si aim map .... numa pe alea le stie si cand ii zic sa mai dea niste harti mai vechi pe server se face ca ploua gen mini inferno sau cand e lume multa un inferno2use.
Repet nu o luati in nume de rau vreau sa fie echilibru pe server , cum era in 2015 2016 .
User avatar
Fl0rIn
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 15 Mar 2020, 16:31

18 Apr 2020, 23:06

Ai schimat nikul si in fl0rinn sa ma testezi+ ca in seara asta pe nuke ai dat prin perete din site, nu ti as fi cerut wg dar atunci abia intrasem si ma uitam pe tine, stiu ca am gresit si am incalcat regulamentul, imi asum asta, nu ca si tine " CAT JOC EU NIMENI NU FOLOSESTE SHOP UL "
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

18 Apr 2020, 23:14

Hahahaha, dupa parera mea chiar daca e gresita, Waller face bine ce face pentru a pune o idee in cap adminilor cum sta treaba, si Florin e chiar naiv si fara experienta in toate, intr-o zi mi-a facut de 2 ori poze si mi-a cerut si wg + ca nu incearca niciodata sa stea pe player sa faca demo. E urat sa apari intr-o comunitate ca un necunoscut si sa ai aere de superioritate, sa nu mai zic de schimbatul hartii :)
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Fl0rIn
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 15 Mar 2020, 16:31

18 Apr 2020, 23:16

Ti am facut demo si cand ti am cerut demo mi ai spus ca l ai oprit si teacher mi a spus ca ai facut scan pe alt cs😂😂😂, cum vine asta ?
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

18 Apr 2020, 23:33

Uite, de asta esti tu opusul inteligentei
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
S3by
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: 14 Mar 2020, 09:24

19 Apr 2020, 00:50

Ti am dat asa pentru ca injurai, ti am dat gag dar nu te ai linistit.Frate, tu cu tot cu admin injuri pe server,apai ce asteptari sa mai avem de la playeri..
Locked