Subiect Titi.g1.ro

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

19 Apr 2020, 00:59

repet nu am mai intrat pe fl0rin Lucian poate verifica in loguri , eu chiar nu am intrat pe florin ....
Edit :cat despre regula cu shopul e spusa la nervi nu voi mai face asa .
Cu toate ca mi se pare aiurea jucatorii slabi fara skill slabii serverului ... vad ca nu fac fata isi cumpara inviz ca slabii ca sa faca si ei 1 frag si cand te iei de ei , imi spun: " e fun serveru ce vrei " :)) ma jucatorule de 12 ani care a dat de cs(necuratu) tu nu cumperi inviz ca e distractiv , cumperi ca sa faci frag si sa ajungi intr-un top pe sv care se reseteaza saptamanal /lunar si care nu isi are rostu acolo oricine poate ajunge daca joaca mult .
Probabil in viitor voi veni cu o sugestie legata de acest lucru ,gen sa ai voie sa folosesti shopul doar de 5 ori pe harta , si sa nu mearga daca schimbi ip-ul sau numele un plugin ceva de genul
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

19 Apr 2020, 08:34

Waller daca shopul e pus acolo ia si-l foloseste fratica.
Pentru server fara shop va invit pe Godz sau One.
Rog adminii sa studieze mai bine Regulamentul si sa intelega ca exista o ierarhie si asta trebuie respectata.
Iata procedurile ce pot fi implementate cel putin in aceasta perioada:
1. "Schimbam? Da Nu" se poate ocoli Articolul 4 alineat 1 din Regulamentul Adminilor, harta poate fi schimbata si cu mai mult de 5 minute inainte de terminarea hartii numai cu respectarea tuturor celorlalte articole si alineate a regulamentului.
2. In cazul in care timpul hartii pe server este fara limita, harta poate fi schimbata in aceleasi conditii ca la punctul 1.
3. Harta nu poate fi schimbata daca:
a. nu a rulat cel putin 15 minute
b.in timpul celor 15 minute a noii harti se opune minim 1 player !!!

Alte acuze gen a sarit pe mapa, a vorbit deocheat... nu fiti ca babele. Aveti instrumente de calmare a temperamentelor la indemana in calitate de admin, dar cu mare grija sa nu abuzati de ele.
Ca un admin sa intre undercover doar pentru a crea tensiune, disconfort si disensiuni pe server este nefiresc si in baza unor dovezi concludente se pot lua si masuri disciplinare.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

20 Apr 2020, 10:37

Tu vb ma ce tot atata tam tam , a gresit ai fost sanctionat , tu incurajezi pasuirea adminilor , si zici mai sus ca admin undercover nu are voie sa provoace , dar tu ma zmeule , cand intrai pe server cu alt nume doar ca sa te baneze adminul si sa ii faci reclamatie.
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

20 Apr 2020, 11:17

Ti-ai adus aminte ? Ai mute sa-ti aduci aminte.
Eu simulam playeri si doar jucam ... cumva insinuezi ca jucam cu cod ?
Insinuezi ca reclamatiie erau false ?
Insinuezi ca reclamatiile erau facute ca sa destabilizez comunitatea ?
Ai uitat ce ai facut si cum ne-ai umplut de respect pe toti o data si apoi individual pe fiecare membru al comunitatii, luandu-ne apoi la rand toti membrii familiilor noastre ?
Ai uitat cum prin actiunile tale ti-ai adus contributia mareata la golirea serverelor G1 ?
Ai noroc ca nu te banez la fiecare vant facut pe oricare orificiu al masei tale corporale, ca persoana nu te pot numi, beneficiind astfel si de "pasuirea" din partea adminilor si a staff-ului.
Hai sa ne vedem de lungul nasului si sa dam dovada de buna crestere, chiar daca unii dintre noi vor fi nevoiti sa o mimeze, si sa ne comportam asa cum trebuie sa ne comportam in aceasta comunitate, chiar daca unii dintre noi venim din padure.
Cred ca bunul simt trebuie sa primeze iar frustrarile personale sa inceteze si pe server si pe forum.


Topic Closed !
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Locked