Salut

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

06 Apr 2020, 02:12

Salut desi nu mai sunt activ pe servere azi am intrat si eu pe forum... warn am crezut ca am luat din cauza lui nicu ca l-am jignit recunosc a fost vina mea dar e prea incuiat la minte nu ai cu cn discuta.
1 playerul respectiv a mintit . El avea bomba dar a ales sa nu o puna iar eu mi-am pus adminul si i-am dat slay deoarece era trecut sub 1 minut si el era doar dupa frag imi asum greseala , nu i-am dat slay si ban ca joaca mai bn ca mn.... ban i-am dat ca ma enervat facea pe a prostu cand ma intrebat de ce i-am dat slay iar dupa ma tratat cu sictir, e vina mea , am facut topicul asta doar ca sa clarific , ce a spus teacher e adevarat mi se pare aiurea cu inviz pe mapa .
Eqn esti slab frate tu ai lipsit 2 ani de pe g1 si nu ai habar ce stil de joc am dezvoltat rup tot sv.... cel putin inainte sa ma las din cauza lipsei de timp ... acasa joc mai slabut , dar la geuri joc ff bn , sa se termine carantina si ai sa vezi ce bn joc... intreabal pe luci pe aia din g-uri . Cum intram eu pe titi /kaka jucam o harta dupa ieseau toti... iti spun asta pt ca inca ma crezi un player slab.... ban i-am dat la jucatorul ala pt ca ma luat in sictir si ca nu punea bomba.... lucian poate sa confirme ca dupa ce i-am dat slay sm pus bmb sa se uite in loguri. Nu vreau adminul inapoi , o sa imi cumpar altul dar am vrut sa clarific , da a fost vina mea stau prost cu nervii dar eu nu dau ban la jucatori ca el e mai bun ca mn sau ceva eqn esti un.... te astept dupa carantina la geuri sa dsm 1-1 nu sunt slab deloc... am ff mult skill dar trebuie sa joc la g .
Edit : eqn daca nu ai mai intrat de 2 ani nu mai comenta .... acum sunt alte vremuri , cel putin inainte de carantina nu erau playeri intrau ff putini mai multi intra de la g , multi prefera fy snow d2x2 si de asta dau doar hartile alea awp sau inferno ca dupa iese... stiu sa adminez stiu regulamentul ca pe tatal nostru dar stau prost cu nervii , poti sa il intrebi pe mr teacher iti va spune mai multe ada ca te rog daca nu stii nu comenta .Imi cer scz pt greselile de punctuatie dar scriu de pw telefon si sunt ff obosit.
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

06 Apr 2020, 08:22

Cand esti obosit nu mai posta... odihneste-te ... face bine la nervi.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

09 Apr 2020, 04:23

ba baiatule vezi poate ai treaba si noi te retinem , ok??
Du te sapa o groapa si sari in ea pana iti vine "skill-u" , pentru mine, si nu numai, ramai acelasi codat copilaros care sufera de fiecare data cand ia cap.(Sincer nu stiu cum ai putut tu sa iei admin aici dupa cate ai facut, meriti si acum destroy pe server de fiecare data cand te vad "cum o faceam eu de demult" )
NU ma intereseaza de unde joci, ce faci si asa mai departe vremurile tale au apus de mult baiatul meu
"Edit : eqn daca nu ai mai intrat de 2 ani nu mai comenta .... acum sunt alte vremuri " pot sa nu intru 100 de ani pe server atat timp cat am fost si sunt respectat intru si ies cand vreau ok??
Mai lasa frustrarile ca nu suntem aici in telenovele.
Post Reply