reclamatie abuz

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

31 Dec 2017, 23:41

nume reclamant :Mr.Waller
nume admin :Susp3kt
Deci sa incepem eram pe harda dustmini3 si el vroia sa imi dea lama si era cat pe ce sa imi dea lama dar am scrie /t si m-am pus in echipa cu el si imi da kick bun ... dupa care pe harta fy snow eu sutn ct cu fratele lui ionutz, eu il ucid pe ionut care e coechipier cu mn si ii dau lama lu susp3kt pentru ca era la lv 26 si el imi da kick si cand il intreb dc imi da kick zice pentru atac . Deci oameni buni am cautat in tot regulamentul si nu scrie ca nu am voie sa imi atac coechipierul ,deci stiu ca sunt o persoana nu tocmai buna dar cand un admin abuzeaza mi se zbate inima din corp si imi vine sa sparg ceva , cu alte cuvinte eu cred ca a facut abuz si deasta va rog frumos staff g1 uitativa in loguri sa vedeti ce face susp3kt ce abuz face si datii -1 va rog din inima el ,Luci ti-am trimis o poza pe fb si totusi nu mi-ai raspuns la ea te rog dami un raspuns aici cu decizia finala ca nu mai pot , susp3kt are ciuda pe mn ca il rup la cs ca sunt un zeu ca am avut 250 harti pe luna ca am avut 26 harti la rand in doar 3 4 ore si deasta va rog staff g1 uitativa in loguri sa vedeti ce abuz face va rog eu frumos , ca din aceasta cauza nu sunt playeri pe g1 deoarece sunt goniti de admini ca susp3kt care daca vede pe cineva care joaca mai bine pe el cauta sa ii dea ban si daca nu reuseste si i se pune pata la fiecare greseala gen sa imi ucid coechipierul imi da kick provocandu-ma sa injur ca sa dea ban va rog din inimaaaaaa verificati logurile si vedeti cum abuza susp3kt in fata mea un player de rand care a vrut doar sa se joace pe sv
Teacher prost
User avatar
susp3kt
Junior Member
Junior Member
Posts: 59
Joined: 06 Feb 2016, 20:18

01 Jan 2018, 19:22

waller...daca vezi ca erai in echipa cu mine era 2vs2
teai mutat erati 3vs1 ca sa imi iei lvl
faceai attack si era logic sa dau kick
lai omorat pe ionut cand il prindeam neatent cu toate ca erai in echipa cu el
ce sa iti fac prietene...daca suferi....dormi linistit :D
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

01 Jan 2018, 19:25

Dar în regulament nu scrie ca nu e voie , rog adminii comunității sa își dea cu părerea la abuzul adminei susp3kt
Teacher prost
User avatar
susp3kt
Junior Member
Junior Member
Posts: 59
Joined: 06 Feb 2016, 20:18

01 Jan 2018, 19:37

chiar nu treb sa explice tot in regulament
crezi ca daca esti in echipa cu mn si eu joc si u ma omori crezi ca nu incep sa fac ca "polizorul"?
app regulamentul nu vine si cu "manual de utilizare a jocului" pt cei nu stiu sa joace fair play
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

01 Jan 2018, 19:39

Da oleacă skype
Teacher prost
User avatar
susp3kt
Junior Member
Junior Member
Posts: 59
Joined: 06 Feb 2016, 20:18

01 Jan 2018, 19:40

nu stiu ce e ala...
nu ma pricep la tehnologie
o chestie pt viitor " imi plac femeile"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

01 Jan 2018, 20:05

Auzi se acum zi sincer îți e ciuda ca tu faci 5 hărți odată la 3 zile și că eu daca stau on 10 ore pe zi dintr-o lună scot vreo 500 hărți, am făcut și 250 hărți și 26 una după alta , stiu ca ești invidios, dar nu mai fi frustrat să îmi dai kick doar pt ca era să îmi dai lama si ma pun rpd cu tn ca să nu îmi iau lama sau pt ca ii scad viața coechipierului , oricum ieri pe snow ionut se lasă ucis de tn cu Grenada oricum lasă că vezi tu si sa nu uitam când intru eu pe sv tu te pui spec știind că eu voi câștiga harta
Last edited by Jiren on 02 Jan 2018, 18:02, edited 1 time in total.
Teacher prost
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

02 Jan 2018, 16:00

@Jiren tu te Plictisesti nu?
ce fel de reclamatie e asta?
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

02 Jan 2018, 18:01

După cum vezi am respectat modelul dar sa nu îndrăznești să îi iei apărarea, citește cu atenție ce am scris sindupa uitate in regulament dacă scrie ca am voie să scad hp colegului ca să nu câștige ,iar adminul să îmi dea kick
Teacher prost
User avatar
susp3kt
Junior Member
Junior Member
Posts: 59
Joined: 06 Feb 2016, 20:18

02 Jan 2018, 18:09

prietene
cand iti da cineva o paine iti zice cum sa o mananci?
Locked