Da hack aiurea ca e mare admin pe kaka.

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
Mr.WallerG2
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 24 Jun 2017, 19:02

30 Jun 2017, 13:15

Si inca, ceva daca acu 3 zile ti-am dat scan si m-ai lasat sa joc ieri dc nu m-ai lasat sa joc si ai dat blind ? chiar asa mult conteaza daca dau hs prin zid ? puteai sa ceri iar scan nu sa dai blind apropo vezi ca i-am gasit fb lu sorta
User avatar
Tuia
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 09 Jan 2017, 07:58

30 Jun 2017, 15:10

Cand inveti sa vorbesti atunci calci pe titi in rest bye :*
User avatar
Mr.WallerG2
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 24 Jun 2017, 19:02

30 Jun 2017, 16:55

http://hack-log.g1.ro/details.php?id=183 apropo tarane tu ai inceput totul esti un player praf la cs si ma vezi pe mine ca iti dau hs prin zid deasta ai dat blind aseara dupa am injurat si apropo azi tot tu ai inceput eram cu nick player ai dat blind si nu am zis nimic . Deci rezulta ca daca nu dadeai blind nu te injuram si acu 2 3 zile cand ti-am dat scan ai zis cas curat si m-ai lasat sa ma joc acum de ce nu ma lasi ? ca tu ai inceput sa dai blind si dupa sa te injur eu ... ce ti-o zis Cojan ala ?
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

30 Jun 2017, 21:24

Ce vad eu aici e razbunare .
In mod corect si normal ar trebui sa impart in ambele tabere cate un warn...nu am sa fac asta sperand ca pe viitor sa va rezolvati problema.
1.Waller limbajul te tradeaza din nou , abtine te sau vei lua remove.
2.Tuia nu mai da blind aiurea...cere scan ...daca refuza scan ul loveste l...astept din partea voastra sa va intelegeti sau sa va evitati...dar nu vreau sa mai vad asa ceva pe servere.
3.Sfat: Nu va mai jucati cu comanda "amx_hack" data viitoare va dau warn la amandoi si las si blacklistul activ.
Am scos banurile si black listurile de pe servere.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked