Reclamatie limbaj

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Locked
User avatar
sek1990
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 19 Aug 2015, 20:52

20 Jan 2017, 11:20

Nume reclamant : sek

Motiv : limbaj mr waller
Dovezi : http://imgur.com/a/TlzDr

http://imgur.com/a/XhjT5

http://imgur.com/a/bDkaa
User avatar
WallerulG3
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 20 Jan 2017, 15:09

20 Jan 2017, 15:12

salut sek da recunosc ca te-am jignit dar o meritai in momentul in care dai lama la afk si te dai zmeu ca sti cs normal ca te injur tu ma jignesti si sa tac ca mutu? daca nu dadeai lama la afk castigam eu harta aia si nu injuram pS:STIU ca am jignit regret in momentul de fata dar pe kaka e un joc competitiv si ma c-am ia valu asa ca te rog frumos sa pui si restru screnurilor cand ma jigneai facandu-ma prost Ps nu administratorii sa nu stearga postul. mUltumesc anticipat
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

20 Jan 2017, 20:48

Multi tembeli pe lumea asta. Doamne...mare ti-e gradina 8-} ^:)^
WallerulG3 wrote: recunosc ca te-am jignit dar o meritai
Am vazut multe persoane care, datorita faptului ca-si "iau bataie" la un anumit joc, nu-si pot stapani nervii. Da', bun...am inteles, esti frustrat...dar codul bunelor maniere unde sunt? De dezbatut anumite lucruri ce tin de acest subiect nu-si mai are rostul.
M-am uitat de curiozitate in hlstats la conversatia pe care au avut-o cei doi. Si am observat ca sek nu a avut un limbaj neadecvat pe server si mai mult decat atat,mi s-a parut comic omuletul :2017-01-20 10:52:19 sek prostule KAKA.G1.RO -- Mod: GunGame gg_bikini.

Nu stiu ce faci si nici nu ma intereseaza, Waller...dar...daca nu te-ai supara... ai putea sa-mi dai din timpul tau liber? Mie mi-ar trebui enorm... macar 3-4 ore sa stau si sa ma relaxez. Iti recomand niste carti de citit, nu stiu..."Padurea spanzuratilor", o "Enigma Otiliei"... sa asculti muzica, sa faci sport, sa alergi..ceva. Ceva instructiv si educativ, care sa te formeze ca om. Ca in prostie...unul mai bun ca tine la asta, nu cunosc, momentan.

Nu stiu ce parere au ceilalti colegi ai mei... Alte optiuni care sa rezolve lucrurile ce-l implica pe waller nu mai sunt. 8-|

EDIT: Nu i se poate bana steam-ul...? Sau chiar...daca ii va fi banat si va folosi un alt cs dar in valve, chiar nu mai exista nicio posibilitate ca el sa aiba interdictie pe serverele comunitatii?
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

21 Jan 2017, 16:08

@WallerulG3 "Banned"
@Mr.Teacher "sper ca acuma iti dai seama de ce interzic eu nick de Waller pe Comunitatea G1"

Ma dispera copilu asta Waller.

@Floppy: Waller e banat de azi noapte :p .
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
sek1990
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 19 Aug 2015, 20:52

21 Jan 2017, 19:52

Nu imi prind mintea cu el .. pentru un joc. nu exista zi cand intram pe sv si era si el ma injura .

Astazi era pe sv cand am intrat a schimbat numele si a iesit . Nu stiu daca era el da avea numele waller
Locked