Reclamatie Mara !!!

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
Sosoi*
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 13 Jan 2017, 16:30

13 Jan 2017, 16:59

Salut. Joc pe serverele de G de ceva timp. Am mai primit ban , hack sau alte prostii da nu am facut niciodata reclamatie in fine.Azi jucam pe kaka si adminul sau agentul de paza Mara de pe kaka in prima faza dupa ce iam dat 3 lame mi-a dat slay. Dupa care eu iam zis de ce da slay aiurea a innebunit? Si dupa mia dat kick dupa kick si evident ban pentru limbaj. Care limbaj ? Am intrebat daca a innebunit dc imi da kick si slay degeaba ?! Nu vreau decat sa i se atraga atentia evident sa se ia masuri impotriva lui cum sa luat si impotriva altor admini ca e doar un agent de paza nu e servaru lui.Sa nu mai sufere asa si sa lase oameni sa joace daca el

*SPEC* Sosoi* : in fine am sa ii zic si eu lui luci ce faci tu aici
Mara : zi ce vrei la cine vrei\
Kicked
Connecting to 86.124.133.1


ADMIN Mara: kick Sosoi*
Sosoi* connect

Kicked by Console
Kicke



*SPEC* Sosoi* : dc dai kick ma ?
Mara : vb frumos
(PLAYER) Sosoi* : In primu rand dc miai dat slai ?
*SPEC* Sosoi* : pt ca te omoram?
*DEAD* Mara : da,si tu lama repetata cand eram afk
*SPEC* Sosoi* : Nu erai afk ca jucai continu

Welcome to KAKA.G1.RO -- Mod: GunGame
Kicked :"limbaj (banned for 5 min)


Pe bune se da kick continu si slay si ban pt ca omori un admin continu iar el pozeaza "afk" daca era afk de unde stia ca l-am omorat eu!
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

13 Jan 2017, 21:03

Ti-am acceptat topicul pentru a baga de seama .. nu degeaba ai primit banuri si hack-uri in trecut, pentru ca esti un bad boy. Pe viitor, cand mai ai de gand sa scrii un cuvant pe forum , gandeste-te bine inainte.

Limbajul pentru care ai luat kick si ban 5 minute: http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=cha ... layer=6200
Image
© 2004-2017
User avatar
Mariusyoan
New Member
New Member
Posts: 15
Joined: 20 Dec 2014, 21:36
Location: Baia Mare
Contact:

14 Jan 2017, 00:30

Atat vreau sa zic ,limbajul tau lasa de dorit si cum se poate sa scri doar ce-ti convine si nu ai scris si ce mi-ai scris tu cu U@ sau "cel pe care-l stie Iasiul,care o sa ma caute dupa fb si o sa vad eu ce se intampla cand ne intalnim fata in fata" Normal daca nu stiai se poate vedea dupa data/ora/minut de la ambii din chat cum ai scris tu sau cel care era pe sosoi ca nu-i pasa de regulile serverului.
User avatar
Mara
New Member
New Member
Posts: 41
Joined: 13 Oct 2015, 23:49

14 Jan 2017, 00:38

La cel care m-o amenintat scriindu-mi de pe U@ ,ca ti-as fi vorbit urat ai scriu atat ,verifica tot ce am scris aici http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=cha ... player=855 ,cu precizarea ca se citeste de jos in sus...unde e vorbitul urat sau injuratura?
Sun Tzu
"Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti"
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 Jan 2017, 20:12

Sosoi* : Asemenea limbaj nu este tolerat pe serverele noastre.
Mara: Nu mai vreau sa mai vad slay aiurea pe motivul ca unul dintre jucatori da lama la un afk...nu e vina lui ca colegu nu joaca...oricum serverul ii pune spectator in 15 secunde de inactivitate.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Mara
New Member
New Member
Posts: 41
Joined: 13 Oct 2015, 23:49

18 Jan 2017, 23:35

Lucian,am o rugaminte sa verificati functionarea pluginului cand sunt 2-3 care stau pe un afk...daca in cele 15 secunde se trage /taie pe cel afk,pluginul nu functioneaza..Cele 15 secunde sunt valabile daca asupra celui afk nu se interactioneaza in nici un fel.Multumesc anticipat.
Sun Tzu
"Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti"
Locked