Reclamatie d33nis

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
d33nis
New Member
New Member
Posts: 8
Joined: 03 Feb 2016, 04:27
Location: Iasi
Contact:

08 May 2016, 23:56

Repet, in calitate de ce comentezi tu aici in acest topic?
In care sala juca el ? Esti total pe langa, baiatu juca de acasa, de cand are sala ip cu 79.112 ?

Image

Iti recomand respectuos sa nu mai comentezi in acest topic daca nu ai nici o legatura directa cu cele intamplate.


P.S: Nu mai folosi atat de des "t.c" cand tu nici macar nu stii ce inseamna, habar nu ai de la ce e prescurtarea.
Image
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

09 May 2016, 19:36

ai dat Hack in G3.

Lucian a dat deja verdictul

TC!
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

09 May 2016, 21:36

Dupa cum spuneam ,Vlad Vega ....postul ti a fost sters pt atitudine mult prea aeriana.
In ce priveste adminul Denis,a gresit ca a dat hack in guri,dar nu asta era subiectul topicului !
Unui jucator i s a facut demo ,conteaza cine e acel jucator dupa cum se vede.Aici nu se mai modereaza dupa regulamente vad.Chiar daca a dat hack unui jucator experimentat,totusi adminul a facut demo,da? Jucatorul trebuia sa prezinte demo pt ca asa e REGULAMENTUL! Corect?
Ne aducem aminte de Rolling Stones,Mr Teacher,multi, multi altii...Au prezentat demouri cu nemiluita....
Ca acest admin a gresit e una ,dar tine de REGULAMENT ca respectivul jucator sa prezinte demo odata ce acel demo e in pc la el.CORECT ,Danutz ,FH,Luci...?
Danutz,daca eu iti fac tie demo ,il prezinti? Fh ,daca eu iti fac tie demo il prezinti? sau astepti sa te laude colegii ca esti un jucator experimentat?
Danutz,pana la urma Denis de ce are warn? Daca nu venea puryque cu aceasta reclamatie,mai primea Denis warn pt hack in Guri? Eu zic ca nu.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

09 May 2016, 23:28

Decizia a fost asa de drastica din cauza ca ai folosit comanda amx_hack in cazul mai multor jucatori din G uri , iar in ceea ce l priveste pe maykimo si puryque , consider hack urile inutile, am jucat si eu cu ei pe servere de multiple ori si nu mi au dat nici un motiv de suspiciune.
Concluzie:
Invata ip din salile de G, nu te grabi cand folosesti comanda amx_hack si nu uita de comanda amx_demo.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked