Reclamatie mara

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
sek1990
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 19 Aug 2015, 20:52

08 Apr 2016, 16:50

Nume reclamant : Sek
Numele adminului reclamat: Mara
Motiv : imi da kick pt ca ma mut sa ajut tero si el se muta tot dupa mine. dupa acea intru cu alt nume si el imi schimba numele ce treaba are el cu ce nume joc ? asa face un admin da kick aiurea si se muta tot dupa mine ? CA ce motiv imi da kick si imi schimba numele ?

Dovezi : http://s21.postimg.org/udox6r4mv/image.png

http://s28.postimg.org/3kxir7obh/nick.png


Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack):
User avatar
Mara
New Member
New Member
Posts: 41
Joined: 13 Oct 2015, 23:49

08 Apr 2016, 17:24

Da Sek ,sa incepem cu inceputul.Ca si admin ma mut sa pot vedea din ambele echipe ce se intampla.Apropo la joc avem plugin pentru echilibrarea automata a echipelor,deci jucatorii sunt mutati de plugin si nu se muta ei.Cum te-ai mutat de mai multe ori tu si nu automat jocul,ti-am dat kick.Cat de nume,am vrut sa sti, ca stiu ca esti in joc.Reclamatia facuta de tine pentru adrelin@ ,pot sa zic doar atat eram 3 admini on,jocul catre final de harta e foarte dinamic,avand succesiune mare de informatii pe ecran,pur si simplu a trecut fara sa-l observ.
Printre altele Sek,poate ma mutasem in echipa cu tine sa te monitorizez.De ce?Banuiesc ca sti,daca joaca cineva mai bine,sunt jucatori care-l catalogheaza "codat" .
Sun Tzu
"Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti"
User avatar
sek1990
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 19 Aug 2015, 20:52

09 Apr 2016, 09:44

Ce treaba ai tu cu ce nume joc. joc cu ce vreau io nu ai tu o treaba cu numele meu copile.

Habar nai ce e ala skill la fiecare meci te muti dupa mine ca un flamand vai de tine. Nu stiu cum va da admin la toti flamanzi.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

11 Apr 2016, 17:17

sek1990 nu are rost sa jignesti sau sa ameninti pe forum pentru ca risti si aici ban permanent.
Mara: Nu trebuia sa i schimbi numele decat daca facea reclama sau avea un nume jignitor.
Daca era afk il pune spec serverul automat.
Lasa i sa joace in ce echipa vor ca si asa este autoteambalance.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Post Reply