Reclamatie 1 rau moale

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

31 Mar 2016, 18:52

Cum se poate ca acest individ inca sa mai admineze?
Pe langa faptul ca e un nimeni, un zero barat, mai are curajul sa jigneasca adminii...
Jucam toti pe gg_mini_snow_fight, eram vreo 4-5 si dintr-o data il loveste neputinta si se apuca sa schimbe mapa in de_train :)) fara motiv, apoi pentru ca e si un nesimtit mizer se apuca sa vb urat... "Sa va dau la toti la cioc" :)) Apoi mai baiete, un lucru il stiu sigur, noi nu avem cioc iar ceea ce stim cu totii, tu nu ai cu ce sa dai...
Apoi dupa vreo 2-3 ore, intra iar si face acelasi lucru, schimba mapa in de_train direct si pleaca... si nu e prima sau a doua oara.. face asta de cate ori vrea... iar daca nu ia remuve nici acum, cu siguranta nesimtirea lui va continua muuuult si bine :|
Cred ca are n warn-uri pe kaka, asa ca eu propun REMUVE!
Nume reclamant: Vlad Vega
Nume adminel reclamat: 1 rau tare
Motiv: injurii si schimb de mape direct
Dovezi:
1.jpg
2.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

31 Mar 2016, 20:16

Pro Remove!
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
susp3kt
Junior Member
Junior Member
Posts: 59
Joined: 06 Feb 2016, 20:18

01 Apr 2016, 17:09

nu am avut niciodata probleme de genu
dar am vazut prin poza aia ca a incalcat regulamentul
PRO si de la mn
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

01 Apr 2016, 22:13

@Vlad Vega nu ne batem joc unu de altu aici pe forum.
@1 rau tare admin sters din baza de date a serverului kaka.g1.ro, datorita multiplelor recidive.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

01 Apr 2016, 22:14

Deja sunt satul de figurile misterului asta. Are 10001 reclamatii,niciodata pe forum.Iertat de 1000 de ori,scos accesul laa hack si tot o arde in prostii.Tare in gura pe kaka,ban aiurea pe godz !! Jos!
1 rau,te invit pe forum sa dai explicatii!! O regula pe care tu n ai respectat o niciodata : adminii sunt obligati ca in fiecare zi sa frecventeze forumul pt eventuale reclamatii.Te doare pe tine la basca ca doar joci din G3,nu?


Aaaa,acu vad ..mi a luat o Luci inainte :))
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Post Reply