Reclamatie Florinache

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
Mara
New Member
New Member
Posts: 41
Joined: 13 Oct 2015, 23:49

04 Mar 2016, 00:58

Nume reclamant :Mara
Numele adminului reclamat :florinache
Motiv :limbaj si vot/schimbare harta in mijlocul jocului
Dovezi : http://www.girlshare.ro/3489274543.7
http://www.girlshare.ro/3489274545.9
Ip :
Ora si Data:aproximativ 00:14

Am intrat in jur de ora 24(00) in joc ,Florinache spectator,cum el mi-o tinut teoria chibritului ca e on ,dar mai sta pe FB,al salut pe elfykato si ma joc .Se schimba harta,la harta noua d-nul Florinache i-mi scrie un mesaj ,al ignor stiind ca vrea doar sa agate si sa ne certam.Vede ca nu reactionez ,da vot in mijlocul jocului,ai dau cancel la vot si atunci schimba direct pe o alta harta.Precizare in joc eram 3 admini,d-nu Florinache,elfykato,eu(Mara).Singurul care nu juca si era spectator era d-nul florinache.S-o temut ca prea bine ne jucam restul.Avand si alte experiente neplacute cu dansul incerc sa evit sa discut cu el.Al deranjeaza ,de ce s-o intamplat mai demult sa fac demo la cineva din g-uri si in final sa banez 60 minute,ca din G-uri nu se joaca "codat".Totusi pun si eu o intrebare simpla,stie sa faca deosebire intre un joc curat si unul cu aim,respectiv cu wall?De fiecare data cand ne intalnim in joc aminteste ca el si-o pierdut adminul pentru o greseala si ca as fi gresit ,dar eu am ramas cu admin.
P.s intrebare,el a citit macar o singura data regulamentul?
Sun Tzu
"Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti"
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

04 Mar 2016, 19:05

in comunitatea noastra asa ceva nu se accepta,
adminul Florinache are adminul jos!

Postby KLAPS » 04 Mar 2016, 02:00

Florinache, hai sa vad cum mai schimbi acum!! Si chiar am citit tot ,sa stii.Jaaaagaaaaa,schimb?? Nu,nu o sa mai schimbi de acum.Doar bani sa schimbi pt un admin cu alt nume!Zici ca ti se rupe,daaa? Bun ,bun!Te astept pe forum pentru explicatii si eventuale scuze jucatorilor.Pana atunci adminul tau e jos!
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
Post Reply