Reclamatie Mara

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
codya
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 24 Feb 2016, 16:08

24 Feb 2016, 16:25

Nume reclamant : Codya
Numele adminului reclamat : Mara
Motiv : da BAN-uri aiurea cand e prost dispus probabil. Nu sunt primul banat asa ( am luat destroy ). S-a suparat omul ca am dat prea multe cutite ( inclusiv lui ) si am primit kick prima data. Am intrat iarasi, am castigat harta, am mai castigat inca una, iar pe a 3-a harta mi-a dat iarasi kick, urmand destroy cand am inceput sa comentez si sa-l intreb de ce da kick aiurea. Cred ca genul asta de atitudine nu prea face bine mai ales serverului. Daca el are o zi proasta, nu trebuie sa-si verse nervii pe altii. Am vazut ca a mai primit o reclamatie ( una am vazut eu ) desi stiu destui jucatori care primeau kick fara rost, apoi intrebandu-l pe chat ce are cu ei ( inclusiv acel "sek", cel care l-a reclamat, eram on atunci ). Sunt un jucator cu vechime pe server, este si bagat la favorite, ma gandeam chiar sa cer admin ca sa mai scapam de codati daca tot sunt on destul de mult, iar acest asa-zis admin isi face de cap? Nu stiu ce veti decide, dar sper sa luati atitudine si sa fie destituit. Trebuie sa fac si CS-ul din nou acum si asta, va rog sa ma scuzati, doar din cauza prostiei sale ( la 40 de ani aveam ceva pretentii ).
Dovezi : Nu am gasit nicio poza in CS/csstrike
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) : dinamic de la router.
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): 24.02.2016 aproximativ 15:55.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

24 Feb 2016, 20:12

In aceasta comunitate folosim o metoda de verificare a jucatorilor , prin scanarea cs ul ui cu ajutorul unui program special.
Din vad aici ai refuzat scanarea deci automat ai luat si destroy.

: Details :.

Server KAKA.G1.RO -- Mod: GunGame
Date & Time 24/02/2016 - 16:38:53
Admin's name Mara
Player's name Codya
IP 86.126.180.159
Steam ID STEAM_0:0:861198930
Steam ID type revEmu
Reason [noscan]
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
codya
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 24 Feb 2016, 16:08

24 Feb 2016, 21:43

Cum am refuzat scanarea? Nici n ustiu cum sa accept. A aparut pe ecran. Running nu-mai-stiu-cum Scan, apoi, dupa cateva secunde am luat destroy. Daca as stii cum sa o accept, as accepta-o bucuros oricand, asta daca imi ridicati ban-ul si ma invatati sa accept. Nu am mai fost pus in situatia asta niciodata de cand joc CS de orice fel. Cand a aparut ce am zis mai sus, nu aparea nimic sa dau accept, cel putin nu am vazut eu. Sau poate blocheaza antivirusul automat? Folosesc Bitdefender cu licenta. Astept raspuns si sper sa mi se ridice ban-ul, chiar e dat fara motiv. Putea sa stea la spec sa verifice in primul rand.
User avatar
Mara
New Member
New Member
Posts: 41
Joined: 13 Oct 2015, 23:49

24 Feb 2016, 23:07

Am o singura intrebare la tine,de cate ori ti-am scris in chatul global sa iei/downloadezi de pe internet Wcd scan ,sa-l instalezi si sa-l rulezi cu run as administrator? dar,din pacate nu m-ai bagat in seama,ai zis ceva de genu 'dau niste lame",prin raspunsul respectiv eu am zis ca refuzi..se poate vedea in chatul de la numele meu ca ti-am zis de mai multe opri ce si cum sa faci.Apropo,am stat si spectator cand ti-am scris...erai suspect de wall .
Ce ai vorbit Tu cu mine e aici http://www.girlshare.ro/3489261241.4 si ce ti-am spus eu e aici http://www.girlshare.ro/3489261242.5 esentialul.

Tot ce e scris in chat Codya gasesti aici http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=pla ... e=cstrike2
Sun Tzu
"Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti"
User avatar
codya
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 24 Feb 2016, 16:08

24 Feb 2016, 23:35

Nu am vazut sau nu am dat atentie, nestiind ce e acela WCD. E prima data cand sunt pus intr-o astfel de situatie dupa cum am mai zis. Mi se ridica ban-ul pana la urma? Apoi daca mai ceri sa fac asta o sa fac de cate ori vrei, tu sau altcineva pt ca de cod am fost acuzat de multe ori, cel putin cand sunt eu la pc. Uneori mai joaca si sora-mea cu numele LOLO sau chiar si cu al meu si joaca mai slab. Propabil si diferenta asta da de banuit. Astept raspuns.
User avatar
Mara
New Member
New Member
Posts: 41
Joined: 13 Oct 2015, 23:49

25 Feb 2016, 00:25

Lucian,te rog sa-i scoti banul/hackul sa-i dam o sansa .Codya pune programelu ala mic in pc si instaleaza-l se poate sa-ti ceara scanare si alti admini.Raspunsurile tale,atunci le-am luat ca si ignorare.Pe viitor,mai urmareste ce e scris pe ecran.Atentie la limbaj in general Codya.De aici iei(downloadezi) WCD-ul http://www.wargods.ro/wcd/list_reports.php ,dupa ce-l ai in pc al instalezi, are cativa mega..si daca ti se cere dai cu "Run as administrator"
Multumesc!
Sun Tzu
"Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti"
User avatar
susp3kt
Junior Member
Junior Member
Posts: 59
Joined: 06 Feb 2016, 20:18

25 Feb 2016, 16:39

Adminul Mara nu da ban aiurea...
ti-a spus de cateva ori sa dai scan dar u nu ai fost atent sh de aceea te-a pedepsit
User avatar
codya
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 24 Feb 2016, 16:08

25 Feb 2016, 16:52

Mersi frumos de intelegere baieti! Parca sunteti de la politie ( cu pedepse etc )...eu chiar sunt politist :)). O intrebare doar. Niciodata nu am trecut peste ce mi-a spus antivirusul. Cum am zis, folosesc Bitdefender cu licenta, daca blocheaza programul ( inca nu am incercat sa-l instalez, intreb preventiv ), nu exista si alta solutie?
EDIT! Am descarcat programul, a trecut de antivirus, dar nu necesita instalat din cate vad. Are optiunea sa dau direct SCAN. Ramane doar sa fiu debanat :)) ( si sa-mi ziceti ce trebuie facut in caz ca mi se cere sa-l folosesc ). Astept raspuns :)
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

25 Feb 2016, 23:50

Am scos banul si black listul.
Daca ti se cere sa l folosesti dai scan.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
codya
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 24 Feb 2016, 16:08

26 Feb 2016, 17:49

Ok. Mersi frumos! :)
Post Reply