Schimb de parola de admin

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

21 Nov 2015, 18:26

Sa incepem:
Pica, fost admin pe kaka (care a pierdut adminul in aceeasi zi in care l-a luat, injurand-ul pe God.)
Ghitza, actual admin pe godz.
Bodo actual admin pe kaka.
Toti 3 acelasi ip.
Cum a inceput: Pica a intrat in cs de pe hltv, ceea ce nu mi se pare corect (de obicei cei cu hltv au cod), i-am schimbat numele, si nimic, i-am dat kick, a intrat iar, iar kick, dupa 5 secunde intra bodo (admin pe kaka) si ma ameninta ca daca mai dau kick lui pika am probleme. dupa alte 10 secunde intra ghita... si ma intreaba ce am avut cu pica :))
Practic sunt 2 fosti admini care pot intra oricand cu numele de admin al lui bodo pe kaka sau al lui ghitza pe godz. Asta numesc eu schimb de admin...
Cer sanctionarea adminului Bodo pe kaka si al adminului ghitza pe godz (sau titi) pentru ca au imprumutat parola de admin.
Dovezi:
2015-11-09_00002.jpg
2015-11-09_00003.jpg
2015-11-09_00004.jpg
2015-11-09_00005.jpg
PS: Toate aceste poze au fost facute la diferenta de 1 minut in aceeasi zi :)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

22 Nov 2015, 08:09

Pica nu are momentan admin pe nici un server.
Ghita te asigur ca nu a avut si nu are accese in comunitate.
Din cate stiu sunt toti rude si joaca din aceeasi locatie e ca si cum tu si cu Melina jucati din acelasi apartament de la acelasi calculator.
De fiecare data cand joaca fiecare isi schimba nick ul iar cand joaca "ghita" de ex nu e bodo si invers.
Probleme cu adminajul din partea lui Bodo nu am avut inca.
Nu inteleg de ce i ai dat kick lui pica? ...
Ca are hltv si nu ti placea tie clientul?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

22 Nov 2015, 10:01

De obicei cei care deschid cs cu hltv, folosesc cod..
Este o chestie pe care eu nu o înțeleg, poate mi se explică acum :)
Sunt jucători care au în nume caractere interzise ex #, atunci când încerci sa-i schimbi numele, nu merge..de ce?
Sau na.. sunt jucători care intră cu prostioare în nume și la fel nu merge sa schimbi numele, sau codați care nu li se schimba numele în pwned atunci când primesc hack.
PS: nu am nimic cu acești 3 băieți :) nu am știut ca sunt rude..
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Post Reply