Reclamatie Sp - 1330

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Locked
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

28 Oct 2015, 19:03

Nume reclamant: Vlad Vega
Nume adminel reclamat: Sp - 1330
Motiv: injurii nesimtite
Ce sa mai intru in detalii... am vb ca baietii, el o ardea in mare macho pt ca era la g...si nu s-a putut stapani, pana sa nu-si arate slabiciunea fata de baieti...
2015-10-26_00001.jpg
Mi se pare o mizerie... limbajul lui, mi se pare un limbaj demn de un copil frustrat... Sa-i fie rusine... pacat ca ne eram in trecere sa-l vizitez la spital....
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

28 Oct 2015, 21:35

Tu vorbesti? Da asta ce i ? Citez din analele chatului adminilor :


" oricum :),eu nu ma las calcat in picioare de klaps"
"el are...eu nu am treaba...el e batran si prost"


Stii cine a spus vorbele astea?

Si mie mi se pare o mizerie,si o lipsa de bun simt.Iar limbajul si gandirea ta se bat in cap cu limbajul si gandirea adminului reclamat de tine.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

29 Oct 2015, 07:04

Auzi Sp-1337 daca esti la sala nu mai injura si tu pe server
ca nu-I frumos mai ales ca esti la sala da dovada ca esti un admin capabil controleaza-te si tu frate pe parcurs cand iti vine sa injuri aprinde-ti mai bine o tigara decat sa injuri :)
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

29 Oct 2015, 09:10

Reclamația asta îl incriminează pe sp...
Discuția aia despre tine de pe admin chat am avut-o mai demult cu un alt admin care a zis același lucru despre tine. Noi am vorbit în privat fără sa fii de fața. Atât timp cât nu te-am jignit în față, nu ai ce comenta la discuțiile mele cu alți admini.
În reclamația asta arăt cum am fost înjurat de un alt admin în față, asta consider eu jignire...
Dacă ma vorbește cineva de rău pe la spate, ma doare undeva, fiecare cu părerea lui.
Hai sa vedem ce facem în situația în care ma aflu eu cu sp1370, nu cu tine :|
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

29 Oct 2015, 22:10

Offtopic : Zici tu ca nu am ce comenta? Eu zic ca am ,atat timp cat subiectul sunt eu.Iar jignirile care ti au fost aduse,au fost spuse tot pe admin chat.Asa ca nu mai fi impertinent!Repet...cauta ti un loc in comunitatea asta,fi mai umil,si nu mai fa pe a zmeul.

Am raspuns aici ,pentru ca am observat ca l a topicul meu nu ai raspuns,dar ai tupeu sa faci reclamatie exact pe aceasi tema.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

30 Oct 2015, 09:12

Deci, mai repet odată...
Copilul ăla m-a înjurat în față, pe server de față cu toți adminii, în direct. Ce am vb eu despre tine a fost ceva indirect (nu erai de față), iar acea jignire a fost defapt un răspuns la o altă jignire adusă ție de un alt admin. Bănuiesc ca ai trecut cu vederea... Nu știu dacă tu chiar poți vedea ce se vb pe adminchat pentru ca ai fi adus în discuție și ce au vorbit ceilalți de tine, care, după părerea mea au fost mult mai jignitori la adresa ta...
Ceea ce ai văzut tu ca am zis defapt nici nu a fost adminchat, pentru că nu am reușit sa scriu și acel @ și a ieșit q... (@ meu e pe q). Aici observ ca pe tine te frământă mai mult faptul ce vb adminii despre tine, nu faptul ca unii copii te înjura în față ca la ușa cortului. Totuși ca să arăt că nu sunt un jeg de om, îndrăznesc totuși sa îmi cer scuze, nu am nevoie ca scuzele să-mi fie acceptate. Discuțiile amicale între admini la adresa altor admini nici nu ar trebui sa te intereseze atâta timp cât nu ești de față.. pe mine sincer m-ar durea undeva de părerea altora despre mine atât timp cât eu nu sunt de față..
Da-i TC, nu e nimic... Eu ma retrag.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

30 Oct 2015, 18:27

Totusi (adminul - Sp - 1330) nu primeste nici o pedeapsa?
e o Reclamatie adusa la adresa lui.
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
susp3kt

30 Oct 2015, 18:57

cu totii gresim...ne scapam a vorbe...
dar eu cred ca "adminii" sunt oglinda societatii :D
orice greseala se plateste :)
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

30 Oct 2015, 19:23

" 8 - Este interzis limbajul trivial intre admini si pe server. "

3 ZILE WARN Sp - 1330
TC!
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked