Reclamatie danutz

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
sek1990
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 19 Aug 2015, 20:52

19 Sep 2015, 17:42

Nume reclamant : sek
Numele adminului reclamat : D a n u t z
Motiv : mi-a facut poze i leam dat a zis sa dau scan iam spus ca nu merge imi da erroare pe windows xp , dupa aceea spune dc am iesit din cs si am spus ca nu merge scaan ... Iam dat demo si poze si mi-a dat ban pentru ce ?
Dovezi : Pozele si demo i lea-am dat adminului dupa aceea le-am sters
Ip 89.44.148.2
Ora si Data ora 18:30 data 19
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

19 Sep 2015, 17:45

Unde e dovada ca nu iti merge scanul?
trebuia sa imi Dovedesti ca nu iti merge Scanul.
sper sa stai mult si bine cu Ban pe server



Image
Image
Image
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
sek1990
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 19 Aug 2015, 20:52

19 Sep 2015, 18:11

http://img.plici.ro/image/ozL

Si am dat demo se vede il el daca am ceva scanul nu imi merge.




D a n u T z - Ce dovada este asta?
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

19 Sep 2015, 20:08

Pe langa verificarile standard , pozele sau demo , ramane la latitudinea fiecarui admin sa foloseasca programul de scanat pe jucatorul care i se pare dubios.
Regula se aplica chiar si daca esti admin , iar refuzul de a da scan este interpretat ca o rea vointa din partea respectivului banuit.
In cazul de fata adminul Danutz te a rugat sa i dai un print cu eroarea care iti da programul de scanare dar tu nu ai catadicsit sa i arati sau sa ne arati si noua.
Am vazut ca stii sa faci print , datorita postului anterior dar in acel print nu vad nici o eroare de luat in seama.
Asteptam sa ne aduci un print bun in care sa vedem si noi ce eroare ti a dat cand ai deschis programul de scanare.
Pana atunci banul ramane iar in cazul neprezentarii printului cu respectiva eroare si adminul tau va fi sters.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

19 Sep 2015, 22:31

Nu are nici o eroare progamul daca foloseste Run as Administrator!...Executabilele de pe War merg foarte bine pe orice sistem de operare ( executabil de Xp W7 etc.) cu alte cuvinte daca dai scan de pe executabil de w7 merge fara probleme si pe xp ( exista doar o varianta de xp ft veche nu intru in detalii care,ca sa nu ii dau idei care da o eroare de pe executabil de w7 pe xp dar cu run as administrator se rezolva).... ba mai mult la sectiunea download de pe pc`ul folosit iti apare direct versiunea de executabil pentru ce sistem de operare folosesti.

Lipsa printului arata doar o incercarea de a ta, de a duce cu zaharelul adminul!...Bafta!

@ Pentru admini daca va intalniti cu situatia ca un player are xp,w7/w10 etc.si nu ii il poate deschide din nush ce eroare pe langa printul aferent ar fi bine sa va axati pe urmatoarele:

1.Ori faceti download si salvati in pc Executabile Xp,W7/W10 si il trimite-ti pe mes

2.Ori copiati linku`l de download

http://www.wargods.ro/wcd/download.php

il dati si il puneti sa-si faca download singur la progam, atunci veti sti sigur ca face download automat 100% pentru sistemul lui de operare (singura eroare care ar mai putea aparea,din cauza ca unii isi configureaza Wind sa zicem Bizar, este cea din punctul de mai jos si anume punctul 3 )

3.La acea eroare cu windows stoped/close progam etc. solutia e simpla click dreapta Run As Administrator!! si abrcadabra progamul ruleaza 100% pe orice sistem de operare

4.Alte situatii si erori de pe un sistem de operare oricare ar fi el nu exista!

(Si daca totusi se intampla din diverse motive sa intimpinati alte probleme,prezentati eroarea respectiva prin PRINT! si va vom oferi suport sa solutionati problema)

PS: Luci da-mi un raspuns la PM`ul pe care ti l-am trimis,merci.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

19 Sep 2015, 22:34

Experence ia-l usor... Am avut si eu o eroare.. Poate are un anti-virus bun si na nu lassa orice program in PC...Sa aduca print cu eroarea sa o vedem si gata..



Si ce eroare ai avut? anume? iti spun eu acea eroare cu windows close progam bla bla....si la care solutia era run as administrator.
susp3kt

22 Sep 2015, 17:46

am incercat sh imi merge...
cand iti da eroare....iti zice ce fel de eroare exact cum a zis "vecinu' de sus"




have for fun
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

22 Sep 2015, 19:26

a trecut 3 zile, Sek1990 ne aduci acel print cu eroarea?
Putem da TC?
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

22 Sep 2015, 19:43

poate a spus ca are vreo eroare ca sa scape de scan :)
Sigur ascunde ceva..Eu zic sa il mai lasam 2 zile timp in care vedem ce face..Daca nu aduce nimic il sanctionati daca aduce nu...Lucian raspunde la PM pliz
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

22 Sep 2015, 20:20

Maine daca nu sunt aduse dovezile cu eroarea de la scan adminul va fi sters din baza de date.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked