Reclamatie pentru adminul Vald Vega

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Locked
User avatar
Mariusyoan
New Member
New Member
Posts: 15
Joined: 20 Dec 2014, 21:36
Location: Baia Mare
Contact:

27 Aug 2015, 16:14

nick: Mara
nick admin: Vlad Vega
motiv:i-am zis "mars la cacat",dupa ce intradevar se poate vedea din chat ca a zis ca sunt but...asta deoarece la el nu exista sa treaca jocul de pe o harta pe alta singur fara sa dea vot vesnic aceleasi 2-3 harti...maxim 2 in vot,harti care considera ca al avantajeaza>Mi-am luat powned ca am reusit sa termnit harta si probabil ia fost ciuda.Trebuie sa invete ce e botu,nu butu...nu face diferenta se poate vedea din chat.
Nu mai vreau unban sau cum ai zice la voi,atat sa urmariti cum fac restul adminilor...si cum face el...el in 99% din cazuri nu lasa harta urmatoare,trebuie sa fie harta care o vrea el,daca din cele 2 harti de la vot iese care nu o vrea da refuz la rezultat..si pune harta dorita de el...a se vedea si azi inainte de a ma bana(powned) la voi
ip:86.122.39.94
STEAM_0:0:20190334
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

27 Aug 2015, 17:24

1.Nu trebuia sa aduci injurii la adresa adminilor.
2.Vlad Vega intradevar exagerezi cu schimbatul hartilor, de azi inainte lasa hartile sa curga asa cum sunt ele si cum le voteaza playerii toate hartile sunt mici si rapide.
3.Am scos banul si blacklist ul spor la fraguri.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

27 Aug 2015, 19:45

Aici nu e vorba de mape, mara... mapa care am schimbat-o azi era mult prea mare pt 6 playeri si am dat doua mape mai mici care intr-adevar au adunat playeri...
Aici e vorba de limbajul tau colorat... nu e prima data, pe langa "mars la cacat" m-ai facut but pt ca ti-am zis ca ai facut level pe afk, dar nu e prima data, cum iti spuneam, tu tot timpul ai de comentat sau de jignit playerii sau adminii...
Eu ma intreb, oare nu ti-e rusine sa mai faci reclamatie?
Mai vii si mai spui si tampenii , de mape de ... etc
Eu voiam sa joc, si nu voiam sa joace playerii pe o mapa de 10 km², asa ca am oferit doua optiuni de votare cu doua mape mici...
Tu dc ai facut reclamatie?
Ca am dat un vote corect cu doua mape mult mai mici decat cea curenta sau ca m-ai jignit in repetate randuri?
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

27 Aug 2015, 23:48

Vlad vega :se 2 mape la vot si se lasa pana ultimele 5 minute parerea mea daca este mapa mare dai la vot 2 mape care n-au fost de asta este /harti
Ati gresit amandoi el pt limbaj si tu vega pentru hack daca te-a jignit trebuie sa-i dai ban 10 minute daca a injurat de mai multe ori sau gag nu sa dai din prima hack!!!
Asta este parerea mea :D
Azi il ai maine nu-l mai ai !!!
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

28 Aug 2015, 08:49

Pafy, nici nu stii care e treaba dar totusi te bagi...
Reclamatia asta este pt ca eu i-am dat hack pentru limbaj, ieri a vorbit urat si cum am mai spus mai sus, el m-a jignit de mai multe ori si s-a cam umplut paharul...
Iar in ce priveste acel schimb de mapa, tin sa te anunt ca au fost doua mape la vot, eram 6 jucatori si nu puteam sa las mapa aia, iar in alta ordine de idei, vad ca esti curios, mapa care am pus-o a umplut server-ul...
Pe viitor te rog sa fii mai atent cand citesti un topic, iar daca vrei sa raspunzi, raspunde doar daca stii despre ce e vorba, ok?


TC!
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Locked