cHocKoBoy

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
Ursulet Pufos
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: 11 Apr 2014, 16:59

23 Feb 2015, 15:28

Nume reclamant :Ursulet Pufos
Numele adminului reclamat : cHocKoBoy
Motiv : hack
Dovezi : http://postimg.org/gallery/ua6krbf8/
Fara DEMO!!!
Nu a cerut poze! :ymtongue: :ymtongue:
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

23 Feb 2015, 17:28

NU cred ca nu ai demo.... Cauta in cstrike ai acolo demoul format amx_demo....
User avatar
cHocKoBoY
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 05 May 2011, 16:34

23 Feb 2015, 17:50

Nu, nu are demo. Pentru că e unul din oamenii ăia care joacă cu hack și după mai au și tupeul să reclame. Prietene, nu știu cum să-ți zic, am adminul ăsta de vreo 5 ani pe puțin și nu cred că am avut vreo reclamație. Însă tu, ai un tupeu extraordinar. Cât eram spec pe tine, nimic nu mișcai, abia reușeai chinuit să faci 1-2 killuri, apoi când intram iar la joc, îți curgeau killurile, doar capuri. Am zis că poate am eu o impresie proastă și ești curat dar eu nu am văzut până acum jucător care să joace fără cod, să se vadă că nu e cine știe ce profi, și să îi sară ținta din cap în cap la trei inamici in 3 colțuri de hartă diferite. ;)
Accept sancțiunile, cu toate că oricum de server am observat că foarte puțini admini se mai ocupă, dar asta nu e problema mea. Baftă! Data viitoare lasă codul, pe mine nu mă păcălești. :ymblushing:
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

23 Feb 2015, 20:29

cHocKoBoy de ce nu i-ai facut demo ca nu era asa greu :| :|


PS:14 - Adminii sunt obligati ca inaintea fiecarui ban sau hack dat unui codat sa utilizeze in prealabil comanda amx_demo.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

24 Feb 2015, 07:59

Scrie in regulament ca trebuie sa faci demo, si asta pt a demonstra eventualul cod al celui banuit.
In lipsa acestei dovezi tind sa i dau dreptate "acuzatului",si sa ti dau 3 zile warn ca data viitoare inainte de hack sau ban sa nu mai uiti sa folosesti comanda "amx_demo".
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Ursulet Pufos
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: 11 Apr 2014, 16:59

24 Feb 2015, 12:28

cHocKoBoy nu am jucat niciodata cu coduri. Daca ai intra mai des pe server poate ai sa iti achimbi impresia! Am dat la poze de m-am plictisit. Joc de cand eram un pustan... si experienta isi spune cuvantul! Fiecare are momente cand joaca bine si cand nu, iar alte ori cand nu prea ma misc vb la telefon... Toate cele bune, data viitoaer fa demo te rog ca sa te convingi si tu!!!
Post Reply