Reclamatie Manutza

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
Mariusyoan
New Member
New Member
Posts: 15
Joined: 20 Dec 2014, 21:36
Location: Baia Mare
Contact:

20 Dec 2014, 22:08

Nume reclamant :Ltd
Numele adminului reclamat :manutza
Motiv :ban ca mi-am zis parerea ca ar avea wall cel putin
Dovezi :http://postimg.org/image/4lsxalu77/
http://postimg.org/image/qxvs13zmr/
http://postimg.org/image/fzkiixb1f/
Ip 79.119.150.197 SteamID STEAM_0:0:20190334
Ora si Data din poza de la voi ora 22:18:20 data 22.12.2014
ora reala era 21 si ceva
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

20 Dec 2014, 23:50

in Folderul Cstrike trebuie sa ai si un demo Urcal pe forum
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Mariusyoan
New Member
New Member
Posts: 15
Joined: 20 Dec 2014, 21:36
Location: Baia Mare
Contact:

21 Dec 2014, 01:56

da scuze,am vazut dupa ce am trimis .. l-am urcat acum http://www.girlshare.ro/34239660.4
User avatar
manutza
New Member
New Member
Posts: 17
Joined: 17 Jun 2014, 20:07

21 Dec 2014, 12:17

Eu nu inteleg reclamatia!
Ce reclami? Ca ai primit ban pentru limbaj? Sau ca am wall?
O harta intreaga (mai precis superdustmini3 cea dinaintea celei in care ai pus pozele) ai vorbit intruna: jegu de manutza are wall, jegu de manutza are cod, hack si asa mai departe.
Ti-am zis de 2 ori sa incetezi si daca ai ceva de spus o poti spune frumos nu folosind jigniri. Imi pare rau ca am decat un printImage
Si inca ceva. De ce la reclamatie ai pus nume reclamant Ltd cand tu defapt ai luat ban pe John Doe.
Eu sincer de obicei nu dau hack pentru limbaj si colegi mei ma pot sustine si chiar prin reclamatia asta demonstrez ca asa este. Printul tau este pe harta "cage" iar al meu pe "superdustmini3" cea ce demonstreaza ca o harta intreaga te-am lasat impace iar tu nu incetai si ai continuat si pe a doua iar la final dupa ce ai primit hack ai spus "bv jeg" (chiar rog daca se poate pe drg care era si el pe server sa confirme avand in vedere ca din pacate am un singur print)
Parerea mea este ca nu am gresit dar daca se considera gresala accept sentinta.
Am luat aceasta hotarare si anume sa dau hack avand in vedere punctul din regulament "jignirile la adresa adminilor se pedepseste prin hack"(recunosc nu e vreo mare jignire dar ma repet A TINUTO ASA O HARTA INTREAGA)
Nu pot vedea demoul, imi da eroare, dar sunt curios ce este in demo avand in vedere ca tu ai reclamat ca ai luat ban pentru limbaj.
Astept pareri!
Si inca ceva. Dupa ce se ia decizia din punctul meu de vedere vei avea unban. Probabil amandoi invatam ceva din asta. Ori io ca am luat o decizie proasta. Ori tu ca poti avea o parare despre cineva anume si fara sa jignesti.




aaaaa acum am inteles ce e cu demo. E facut pe mine pentru motivu ca as avea wall. Rog sa ma ajutati sal vad si eu. Adica sa imi recomandati un cs ca presupun ca de la cs-ul meu imi da eroare.
Fiti cu minte, nu cuminti!!!
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

21 Dec 2014, 16:40

Baiatul asta, mai mereu vorbeste urat pe server....
Reclamatia e degeaba.
Dupa parerea mea, baiatul ar trebui sa ramana cu ban-ul ;)
Manutza, ai procedat corect :ymsmug:
O sa ma uit la limbajul care l-a avut baietul asta imediat si revin cu un edit.
Oricum eu zic CLOSE TOPIC!


Atat am gasit eu....
1.jpeg
Close topic!
Dati unban totusi, ca si asa se apropie Craciunul ;) la urmatoarea greseala, salut!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

21 Dec 2014, 17:06

in locul tau nici nu mai faceam reclamatie
Adminul Manuta a procedat corect
Reclamatie necompleta
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

21 Dec 2014, 17:19

Nu cred ca merita unban in acest moment.
http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=cha ... ayer=49616
preiviti si va minunati ce limbaj are.
Daca e ceva de reprosat adminului Manutza este ca nu a folosit comanda de gag.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Mariusyoan
New Member
New Member
Posts: 15
Joined: 20 Dec 2014, 21:36
Location: Baia Mare
Contact:

21 Dec 2014, 19:12

ciudat,am zis de 1-2 ori si nu eram singurul de parere ca nu e curat..dar ma rog ..tineti-l in palma...bv am zis de cateva ori 1-3 ori" bv jeg" d,nimeni nu-si pune intrebarea de ce? oricum numai curat nu e ..apropo ,nu-mi pun mintea cu el un pusti cand pot sa-i fiu aproape sigur chiar tata...dupa cum se comporta...

-- 21 Dec 2014, 20:14 --

Mare atentie pentru Powned,sa stiti ca am afacut reclamatuie la steampowered,una e banul si una e aceea comanda care strica steamul...bv
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

22 Dec 2014, 08:06

A vazut cineva demo ala ???
Ce fisier e ala .dmf ? Cu ce-l deschid ?
Mariusyoan@
Parca lusesi ban nu hack...
Cat ai dat tu pe steamul ala ??? De unde-l ai ??
La faza aia cu Powned vezi ca trebuie sa ai un demo la tine in folderul cstrike in formatul:
amx_demo-a_b_c-d_e_f.dem in care:
a=data
b=luna
c=anul
d=ora
e=minutul
f=secunda
in care sa executat comanda de hack (powned)
Fara acel demo aceasta reclamatie nu poate fi valida.
Ceea ce am pus eu in postul precedent este tot ce ai vorbit tu pe parcursul a mai multor zile.
Ca veni vorba ca i-ai putea fi tata asa i-ai vorbi copilului tau ??
Cred ca ar trebui sa-ti revizuiesti atitudinea si sa-ti pui ordine in limbaj macar pe server daca cei de acasa nu te-au invatat cum sa vorbesti in societate BATRANULE.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

22 Dec 2014, 10:13

Hmm treaba e simpla, ai luat hack pentru limbaj ,se putea da si gag slay kick sau ban pentru injuriile tale, eu probabil as fi procedat altfel ,dar ramane la latidunea adminului cat de deranjat s-a simtit el de comportamentul tau.Acum sa stii ca, daca ai ceva de obiectat la adresa unui admin, ca e codat,nesimtit,etc... ii faci un demo sau poze si il reclami civilizat pe forum, nu incepi sa il injuri si sa tipi la el ca pe camp :).
Corect era sa faci o cerere de unban si specificai ce si cum s-a intamplat.
In alta ordine de idei eu zic ca se lungeste cam mult aceasta poveste,ai putea sa incerci sa-ti ceri niste scuze si sa astepti unban,cat despre hack nu cred ca strica STEAM doar il baneza eventual cs`ul trebuie reinstalat :)e mai complicat dar o scoti tu pana la urma la capat. BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Post Reply