Reclamatie AlesulG3

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

05 Oct 2014, 18:04

Nume reclamant : DanuTz
Numele adminului reclamat : AlesulG3
Motiv : a dat o singura mapa la Vot, (nu ii placea mapa Respectiva)
Dovezi :
1 :
Image
2 :
Image
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

05 Oct 2014, 18:32

Alesule,daca tie nu ti place harta,asta nu inseamna ca ceilalti nu o prefera.Si in gg e de preferat sa dai doua harti la vot.Ca tie nu ti place...nu e argument sa o schimbi dupa cum te taie capul.Nu esti la prima abatere de genul asta.De data asta doar un avertisment verbal,data viitoare stii e urmeaza.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
C.R.M
Junior Member
Junior Member
Posts: 65
Joined: 14 Feb 2014, 19:52
Location: GERMANY: BAD BEVENSEN
Contact:

05 Oct 2014, 18:37

Pai daca lui "Alesulg3" nu-i place o mapa, asta nu inseamna ca tuturor le va place mapa pe care a dat-o el la vot.
Regulamentul spune:
Se pot da la vot cel putin doua mape, ca jucatorii sa aiba de unde sa aleaga. :|
Image

Image
Image
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

06 Oct 2014, 18:20

faceti atata caz din doar o mapa la vot
@@@eu mereu dau o mapa la vot, pwn me
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

06 Oct 2014, 21:10

Vally se pare ca tu esti un fell de boss mai mic pe aici,mai rebel asa din fire, sau un fel de RAMBO in varianta virtuala in fine.
Tin sa iti reamintesc, ca totusi avem un regulament pe care vrem nu vrem, trebuie sa il respectam. Si mie mi se intampla uneori din graba sa gresesc numele la o harta si sa dau la vote o singura harta, pe cea care am scriso corect dar dau votecancel si rescriu votul, fac asta tocmai ca sa respect acel regulament, acum sa vii tu Robin Hood ca nu te intereseaza nimic si sa schimbi cand si cum vrei cu sau fara vot, respectiv o singura harta la vot, mi se pare ca nu e corect daca ar face toti asa ce ar iesi ?....in fine nu ma astept sa intelegi ceea ce subliniez eu, dar sper totusi sa nu incepi o cearta, nu am chef de telenovele....BAFTA!!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

06 Oct 2014, 21:40

Da ,se pare ca mister Vally e mai presus de toate.Tin sa te anunt ca nu esti,esti un simplu jucator cu niste apucaturi de vedeta.Eu de felul meu sunt mai dur in decizii,asa ca astept sa gresesti,sau na...sa dai o singura harta la vot ca asa vrea muschiu' tau.
PS: Nu datul la vot cu o singura harta ma deranjeaza,ci atitudinea voastra de zei atotputernici.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

07 Oct 2014, 06:48

sunt un rambo pentru ca 99% din reclamatiile de pe forum is pentru o mapa la vot si e cam stresant ca atunci cand citesc si eu forumul sa vad ca nu s-au dat 2 mape la vot.
@klaps, asteapta-ma sanatos !
@exp, apreciez ca nu vrei sa se iste o cearta, stai in banca ta si vezi-ti de wallu tau :D


ExpEriEncE: Hai sa spunem asa, offtopic + acuzatii fara dovezi(nerespectare model de reclamatie) + atitudine de .... ai castigat un warn de la mine :D Felicitari!! BAFTA!
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

07 Oct 2014, 11:22

ExpEriEncE wrote:RAMBO in varianta virtuala,
acum sa vii tu Robin Hood ca nu te intereseaza nimic si sa schimbi cand si cum vrei cu sau fara vot
:)) :))

Vally, nu e adevarat ce spui tu. Acest "ales" nu e la prima abatere, are 2 warn-uri pana acum din aceleasi motive: Schimbarea mapei direct fara vot si vote cu doar 1 singura mapa, netinand cont ca pe server se mai afla si alti admini (mai eram 5 admini pe sv).
Poi vine Praslea cel voinic asta, ca nu-i place o mapa anume, si da un vot cu o mapa care-i place lui. Putea sa spuna: Ba prostilor de admini care mai sunteti, schimbam mapa, nu o schimbam, eu vreau fy_inferno mai spuneti si voi o mapa sa dam un vote.
Uite aici topic unde a primit warn, apoi am venit eu cu 2 dovezi.
Nu l-am reclamat, am crezut ca poate vede postarile noastre, si nu mai face de capul lui.
viewtopic.php?f=22&t=5675

De asta a fost reclamat acum! :)
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

08 Oct 2014, 10:39

Eu nu inteleg de ce sariti voi in sus la "votul cu o singura mapa" atata timp cat regulamentul PERMITE acest lucru.
4 - Este interzisa schimbarea hartii cand sunt mai mult de 5 de minute din timpul ramas.

Foarte bine o harta pe kaka se poate termina si in mai putin de 5 minute daca se joaca numai lama, deci adminul AlesulG3 era in timplul regulamentar de dat la vot.
-Adminii sunt obligati sa schimbe harta numai prin vot care sa ofere jucatorilor o optiune la alegere.
Vi se pare cumva ca AlesulG3 a schimbat mapa direct neoferind playerilor "o optiune" ??

E tardiva nemultumirea voastra. Studiati regulamentul.
Aaa.. ca a incalcat regulamentul cu specificatiile punctului 9, in scopul punctului 11 uzand de interzicerea stipulata la punctul 1 .... asta e altceva :))
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

08 Oct 2014, 11:14

O optiune de alegere..... :-o
Playerii trebuie sa opteze pentru una din mapele date la vote, nu cu pro sau contra pt o mapa anume. (plus ca mapa se jucase cu 20-30 de minute mai devreme, iar pe server eram 20)

Poate suntem noi "haotici" si ne luam de lume aiurea.....

Eu unul asta inteleg: minim 2 mape la vot, iti ofera optiunea de a alege ce crezi ca vrei sa joci mai departe.

PS. Oricum Alesulg3 a schimbat mapa inainte sa se termine votul.
deci....

Cum a zis Klaps: De data asta lasam asa, data viitoare sanctionam adminul.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Post Reply