Reclamatie Admin Mara

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Locked
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

07 Jul 2019, 18:33

Nume cu care eram pe server: Dan Capitan de Plai
Serverul pe care am fost abuzat : Kaka.G1.Ro
Numele adminului reclamat : Mara
Dovezi :
Image
De cand am intrat (3-4 minute) mi-am 3 slay-uri si 2 blinduri. NU EXAGEREZ !
Dupa care-mi iau kick:
Image

Acum vreau sa stiu si eu ce zice el acolo vizavi de damage arma+ lama, e scrisa undeva regula asta si eu nu am reusit sa ajung la ea ? Atata timp cat nu avem conventie verbala de lama pe server intre playeri mi se pare abuziv sa scoti reguli ce-ti convin tie si te folosesti de comnezile de admin (slay + blind) doar pentru a obtine avantaj in fata adversarului.
Tin sa precizez ca abuzurile veneau dupa ce i-i dadeam lama.
Nu stiu daca face asa la noi in comunitate doar pentru ca i se permite, dar eu l-am mai vazut si in alta comunitate unde are admin tot pe un server de gungame si acolo e mic mic mic, foarte cumintel iar acolo se practica intensiv arma+lama.
Nu vreau sa fiu rau si sa cred ca vrea sa goleasca serverul de playeri dar pretentiile de genul sa le faca in alta parte, daca poate si i se permite.

Poate sunt eu in eroare si Regula asta chiar exista la noi in comunitate.
Rog persoanele ce sunt responsabile de bunul mers al serverului sa ne dea un raspuns oficial iar in cazul in care se ajunge la concluzia de abuz sa fie aplicate sanctiunile din Regulamentul Adminilor intrucat nu este la prima abatere de acest gen la adresa mea.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

08 Jul 2019, 07:07

Si eu cand nu aveam admin aveam probleme de genul cu mara insa acum sunt deacord cu el , tu joci urci la un lv mare si vine un but cu numele g3n34 exemplu iti scade altu 60 hp si iti da butu lama , nu mi se pare corect ,regula nu exista si nu e la prima abatere. Pro warn din partea mea , insa el e singurul admin pe care il mai vad din hlstatsx ca e activ pe kaka , nu vrem sa pierdem jucatori sau admini.
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

08 Jul 2019, 12:01

Poate nu inteleg eu bine mesajul tau Klaus insa te contrazici in afirmatii... esti de acord cu el dar vrei un warn pentru el :))
Era Mara si un player + 1 spec ce ulteriaor a intrat cu Mara in echipa, si nu jucau lame. Erau la pistoale. Daca el trage cu pistol si vine inspre mine eu sa nu scot lama sa dau cu lama ? :))
Daca el joaca pistoale cu celalalt player, eu daca ma trezesc cu el in fata sa nu-i dau lama ?
Aici tine si de capacitatea si atentia in timpul jocului, dar cum am spus si pe server asa considera el sa echilibreze jocul, folosindu-se de comenzile de admin.
Nu sunt un player stralucit, sunt altii mai buni ca mine, iar aia nu fac reclamatie... prefera sa caute alt server.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

08 Jul 2019, 12:03

Ai dreptate pro warn
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

13 Jul 2019, 07:19

Warn Mara 13 16 iulie 2019
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked