Hack Melina Vega

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Locked
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

30 Nov 2015, 21:07

Server KAKA.G1.RO -- Mod: GunGame
Date & Time 30/11/2015 - 15:45:59
Admin's name Melina Vega
Player's name maicafta
IP 92.83.189.30
Steam ID STEAM_0:0:1629580340
Steam ID type revEmu
Reason limbaj


http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=cha ... 897&page=1

Data viitoare cand mai vad ca dati hack la fmm gtm sau alte abrevieri aveti warn sau supendare a comenzii amx_hack pe o perioada definita sau indefinita de timp.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

01 Dec 2015, 12:25

Acest individ a primit hack pt o injuratura foarte naspa la sfarsitul mapei. Dupa ce s-a terminat mapa pe care a castigat-o Melina, el a zis "S-o *** pe **** desi stia ca e admin....
Si bine-nteles ca nu se dat hack pt fmm sau mm.. dar pt jignirea lui cred ca a fost un hack normal, plus ca nu e la prima abatere. :|
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

01 Dec 2015, 13:45

Vlad nu inteleg de ce te bagi tu ? Da las-o ma pe femeie sa vorbeasca, ca nu e la adresa ta acest topic. Unde a mai jignito in vreun fel ? Pe mess ? Fb ? Ca sigur pe sv datorita linkului de mai sus, nu a facut-o.
Image
© 2004-2017
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

01 Dec 2015, 14:45

Mapa pe care a injurat el, era fy_dust... el injurand la terminarea mapei, nu s-a putut vedea in chat. Treaba cu fgm sau fmm care se vede in print, a fost in timpul altei mape. Pacat ca nu am avut timp sa fac un print cu acea injuratura...
Uite, intra pe kaka cu un nume fictiv si asteapta sa se termine, o sa vezi copii ca de-al de asta care pur si simplu isi baga si isi scot aiurea, injuraturi care nu apar in chat.
Asta poate sa confirme si Lucian. Poate ma insel, dar unele parti de la sfarsitul mapelor pe kaka, nu apar.. nici in consola nu le gasesti pt ca apar doar cateva...
Uite o sa fac o dovada zilele astea sa vedeti ca nu apare tot.
Dc ma bag eu? pentru ca am dreptul sa raspund... plus ca eu eram pe server atunci... si nu spun din burta ca ala a zis chestia aia care am scris-o mai devreme...
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

02 Dec 2015, 18:34

Nu am facut acest post sa acuz sau sa pedepsesc pe cineva.
Am facut pt a nu se mai da hack uri aiurea pentru limbaj si mai ales pentru abrevieri.
Recomand sa nu dati nici macar gag pt : fmm gtm,plm, etc...iar daca discutia este personala gag ul este de ajuns.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

02 Dec 2015, 21:06

Adica se schimba punctul din regulament despre afronturile personale aduse la adresa adminilor ?
Image
© 2004-2017
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

02 Dec 2015, 21:16

Nu asta e ideea.....sunt unii mai capriciosi si dau hackuri aiurea pt fmm gtm si alte prostii de prescutari ,cum mai sunt unii de altfel care abia asteapta sau chiar provoaca respectivul player din aceasi dorinta de ai da hack...pt situatii de genul Amx_gag e de ajuns e absurd sa ii dai hack pt ca iti zice unu dute'n plm sau alte prescurtari de genul....pe langa faptul ca mai exiata slay cateva runde bune,uberslap la fel, sau slap cu dmg...sunt destule solutii sa il mustrezi,dar direct hack e si aiurea si putin cam salbatic parerea mea...cand unul exagereaza si cerseste hackul,fiind de a dreptul vulgar si insistent dupa gag si toate cele,atunci normal ca merita hack.Bafta
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Locked