Am luat Hack !!! Vreau doveziile pe ce lam luat..

Moderators: DanuTz, Mr.Teacher, deko1

User avatar
TaTaECelTare
New Member
New Member
Posts: 13
Joined: 26 Nov 2011, 22:01

27 Nov 2011, 14:15

Nume reclamant :TaTaE
Numele adminului reclamat :Og y.o (sau ceva in genu)
Motiv :Sami zika el
Dovezi :
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :109.100.46.106
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack):27.Nov.2011 ora 14:05
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

27 Nov 2011, 14:46

Dovezi ? Vezi in folderul 'cstrike'.
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
TaTaECelTare
New Member
New Member
Posts: 13
Joined: 26 Nov 2011, 22:01

27 Nov 2011, 15:40

si ce sa vad akolo?
User avatar
V i v A *
New Member
New Member
Posts: 45
Joined: 24 Feb 2011, 22:39

27 Nov 2011, 16:19

Cand un admin executa comanda amx_hack cel care primeste destroy i se creaza automat in cstrike niste poze .. cauta acele poze si urcale aici sa le vedem si noi .
User avatar
TaTaECelTare
New Member
New Member
Posts: 13
Joined: 26 Nov 2011, 22:01

27 Nov 2011, 22:10

no de unde naiba sa stiu eu... eu am sters cs-ul si lam instalat iara !!! Sa-mi bag pixu... akuma cum fac sa demonstrez ca nu am avut cod? Dc nu scrieti si voi cand folositi amx_hack ca ia pozele si punele pe forum!!! Asa dai destroy si ala logik ca primu lucru carel face ii sasi reinstaleze cs-ul. Dao-n colo de treaba..
User avatar
nero
Junior Member
Junior Member
Posts: 210
Joined: 13 Feb 2011, 12:46
Location: Pe hartă
Contact:

28 Nov 2011, 08:44

Din cate stiu eu Marius (O.G. yo!!!) nu da banuri aiurea, asa ca ma cam indoiesc.
"Iti poti da seama cat de bine joaca persoana , dupa cum arunca un flash ; daca e 'demna' sau nu de 'SF-urile' pe care le da ."

By T-z3P » 03 Mar 2011, 22:51


Image
Image
User avatar
TaTaECelTare
New Member
New Member
Posts: 13
Joined: 26 Nov 2011, 22:01

28 Nov 2011, 15:14

Akuma sincer nu stiu ce o vazut el... da nui frumos ce o facut !!! Jok de atata timp pe server mio mai facut unu niste poze nush cum il chema... am laut atat blinduri... si sa vazut ca nu am cod ! Akuma o stat respectivu admin pe mine 5min -10min si imd imi da destroy ! Frumos era sami faca un demo... niste poze ca nui era asa greu... nu ca gata am dat de cateva ori prin perete ca toti si pac mio dat destroy ! Daca eram unu deala care intra ca boschetaru pe server si aveam speed si aim si toate alea .... atunci da ... dami destroy direct ! Dar asa ... jok de ceva vreme pe server mi-au fost facute poze .. am luat blinduri... si aku asa direct imi dai destroy ! Nui frumos....
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

28 Nov 2011, 19:29

Bai puiule, eu am avertizat adminii de n ori ca ai wall... si ei "nu". Pana nu prezinti dovezile esti la fel de codat ca unul din aia care i-ai mentionat.
Image
Image
User avatar
TaTaECelTare
New Member
New Member
Posts: 13
Joined: 26 Nov 2011, 22:01

28 Nov 2011, 20:10

Bai "pui" cu siguranta nu esti singuru care m-o anuntat !!! Ai dreptate ... nu mai am cum sa demonstrez ca nu am cod !!! Ce defapt vroiam io sa zik... inca de la inceput , faptul ca am luat destroy ... inlok sa mi se faca demo sau poze !Ca jok de ceva vreme... si putea sami faca poze sau demo!!! Ca nu jok numam de o zi pe server. Si logik ca or zis admini ca nu.nu nu are !! Mi so mai facut si poze si blind! Asa ca stai relax ca nu aveam/am/voi avea cod.
Akuma na.... nu mai am cum sami demonstrez vinoatie , am luat ban asta e raman cu el ! Dar vreau sa va spun... ca faza cu amx_hack nui buna, bine ar fi sa spuneti jukatorului care a luat destroy ca daca vrea unban sa puna pozelel pe forum !
Oricum in caz ca nu se scoate banu... bafta all !!! O fost distractiv sa jok cu voi :P:P
User avatar
O.G. yo!!!
New Member
New Member
Posts: 30
Joined: 07 Mar 2011, 13:55

02 Dec 2011, 01:11

TaTaECelTare
1. Ai postat reclamatia la alt server... de aici pot intelege ca nu stii pe ce server jucai, poate jucai pe un server care nu avea nici o legatura cu G1, poate nici nu jucai CS :) (scriu asta doar pt ca m-am chinuit putin sa dau de reclamatia ta, mi-au zis altii de ea).

2. O sa citez cateva fragmente din posturile tale ca mi s-au parut cateva chestii cam dubioase, TaTaECelTare » spune/scrie el cica...
a) Numele adminului reclamat :Og y.o (sau ceva in genu)
b) ... da nui frumos ce o facut !!! Jok de atata timp pe server...
c) Akuma o stat respectivu admin pe mine 5min -10min si imd imi da destroy ! Frumos era sami faca un demo..."
Te lauzi ca esti jucator de nustiu cand pe server, dar nu stii pe ce server joci, joc pe serverele g1 de "n" ani si tu nu ai vazut niciodata nick`ul meu pe serverul Godz, nu am stat 5-10 minute sa ti observ stilul de joc m-am uitat la tine pe parcursul a 3 harti chestia a fost ca foloseai un cod cu dezactivare in timpul jocului si mi-a cam ingreunat treaba dar pana la urma te-am prins cu un mic silent aim si probabil putin wallhack... de aici concluzie: mi s-a parut inutil sa-ti mai fac si demo.

3. Nick`ul tau imi pare cunoscut ceea ce ma face sa gandesc ca ai jucat mai mult timp pe godz poate cu nick`ul in alt format(tag`uri, etc.) si totusi nu ai auzit cum se procedeaza cand un admin incompetent, in cazul de fata fiind eu, iti da Hack.

P.S. Nu trebuie sa fii fustrat acum ca ai fost prins cu mana in chiloti si ai uitat sa-ti mai dezactivezi cheat`ul:)
Image
-----------------------------------------------------------------------------
Image
Locked