Ban degeaba

Moderators: DanuTz, Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
vildenSTAR
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: 07 Apr 2020, 20:23

07 Nov 2020, 23:57

Va salut.Am intrat de cateva zile pe serveru gg ,si erau 3 jucatori ,normal am intrat cu cel singur adica terorist,la ct era Gogule si inca unu numai stiu cine,gogule se tot bloca la inceperea rundei si il tot omoram sa enervat si mi-a dat de doua ori kick si odata slay.L-am intreba daca este prost? de ce da kick si slay degeaba si i-am zis ca ii fac reclamatie .Dupa cate stiu eu ,am fost si eu admin pe alte servere cand dai ban trebuie sa ai motiv bine intemeiat,dupa parerea mea el nu a avut si va cer sa il sanctionati cu suspendare adminului si sa imi scoateti banul ,eu nu am apucat sa fac screenshot dar ceretii lui dovezile pentru care mi-a dat ban .Cu stima vildenSTAR.
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

08 Nov 2020, 07:37

Salut,
Am vazut ca asta e o reclamatie si din cate stiu eu in aceasta sectiune trebuie sa postezi dupa un anumit model pe care-l gasesti aici
Avem nevoie sa urmezi modelul de reclamatie intrucat acolo ai de postat si datele tale de identificare pentru a ti se scoate banul. Banuiesc ca stii despre ce vorbesc intrucat sustii ca ai fost admin.

In cazul in care spusele tale se adeveresc, adminul in cauza va fi sanctionat conform Regulamentului !
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Post Reply